Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת דרכים

שימו לב! השרשור הזה בן 831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזרתכם חברים,

היום עברתי לצערי ת.ד נכנסו בי מאחורה.

הרכב שלי משנת ייצור 1/2020 מאזדה CX30, בבדיקה מול הביטוח נאמר לי שלא מקבלים חלפים מקוריים,

האם זה נכון?

במאזדה אמרו לי ששימוש בחלפים לא מקוריים לרכב שנמצא עדיין באחריות עלול לפגוע באחריות.

אשמח לדעת האם הביטוח יכול לשים חלפים לא מקוריים ולפגוע לי באחריות של היצרן?

מי למעשה קובע לגביי השימוש במקורי או חלפי, האם השמאי או החברת ביטוח?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חלפים מקוריים, בדוק מה כתוב בפוליסה, לרוב משתמשים במקורי לרכב עד שנתיים, אתה גבולי.

מה שנאמר במאזדה זה נסיון הפחדה, כדי להתנער מאחריות הם יצטרכו להוכיח שהחלק הלא מקורי הוא שגרם לנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, GKME כתב:

אתה יכול לתקן במוסך שלא בהסדר, אלא מורשה יבואן

הוא לא שאל על זה, אבל ניחא.

רק לציין שלמוסך הסדר יש אינטרס להקטין את עלות התיקון עבור חברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 2 סנט שלי, אם כבר הוזכר מוסך הסדר, בכל מקרה מציע לא להתקרב עם מקרה כמו שלך למוסך הסדר שאיננו מורשה יבואן, גם אם  יהיה כרוך בעלויות נוספות כמו בפרמיה וכ'ו.  פעם התפתתי למוסך הסדר , "פינקו" אותי עם רכב חלופי ותמורת כל אלה ראיתי וחוויתי קומבינת-על בכיכובם של שמאי, מוסך וחב' ביטוח. ברור שיצאתי דפוק וניזוק מ"ההסדר", כל שותפי לסיפור חגגו.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...