Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלמים רועדים באונו-בעיה חוזרת

suzu
שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הסיבה לתופעה אני מכיר (צלחות שחוקות ומעוותות).

אבל מה הסיבה שכזה דבר קורה לאחר החלפת צלחות?

יש לציין שאני מכונאי מוסמך ולפני 20 אלף קילומטר שהחלפתי צלחות הרעידות חזרו לאחר כ1000 ק"מ לערך,חשבתי שאולי זה פגם בצלחות שקניתי והחלטתי לבדוק שוב בהחלפת צלחות הבאה.

מכיוון שהחומרים בפיאט זולים החלפתי צלחות ורפידות שוב ל פניכ 700 קילומטרים והרעידות מתגברות שוב בצורה מדאיגה.

רציתי לציין שהחלפתי בלמים כבר מאות פעמים ברכבים שונים ואף פעם לא קרתה תופעה שצלחות יתעוותו לאחר 1000 ק"מ.

הצלחות הן תחליפיות ומגיעות בקופסה אדומה עם כיתוב לבן והן תוצרת סין(פשוט שכחתי את שם החברה).

תודה ענקית להוגי הדעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי גם בעיה כזו, החלפתי רפידות וצלחות וזה עזר קצת בהתחלה אבל חזר אחרי כמה זמן

לא ידעתי מה הבעיה, וכשהיה לי טסט אמרו לי שיש חופש במיסבים של הגלגלים ובמסרק הגה, עשיתי חיזוק למיסבי גלגלים וזה לא כל כך עזר, החלפתי מסרק הגה ובהחלפה המכונאי שם לב שהרעידות ניגרמו בגלל חופש במשולים והוא הראה לי את זה, אחרי חיזוק המשולשים שלא חוזקו כמו שצריך (למזלי הם לא נישחקו לגמרי) התופעה נעלמה לחלוטין.

מסקנה

א. חופש במיסבי גלגלים

ב. חופש במשולשים

ג. צמיגים פגומים

בהצלחה

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יודע איזה מכונאי מוסמך אתה, אבל רעידות בבלימה עם רעידה בהגה נובעת מצלחות בלמים קדמיים מעוותים, רעידה בבלימה ללא ריטוט גלגל ההגה, בדוק עיוות או בעיה בבלמים אחוריים,

רעידה בנסיעה אינה קשורה לבלמים.

איכות צלחות בלם סיניות מוטלת בספק ראיתי גם ראיתי (ואני מכונאי מוסמך) צלחות סיניות חדשות שנסדקו

ללא כל סיבה.

ישנם בשוק צלחות בלם תחליפיות איטלקיות באיכות טובה

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יודע איזה מכונאי מוסמך אתה, אבל רעידות בבלימה עם רעידה בהגה נובעת מצלחות בלמים קדמיים מעוותים, רעידה בבלימה ללא ריטוט גלגל ההגה, בדוק עיוות או בעיה בבלמים אחוריים,

רעידה בנסיעה אינה קשורה לבלמים.

איכות צלחות בלם סיניות מוטלת בספק ראיתי גם ראיתי (ואני מכונאי מוסמך) צלחות סיניות חדשות שנסדקו

ללא כל סיבה.

ישנם בשוק צלחות בלם תחליפיות איטלקיות באיכות טובה

בקשר לנימת הזלזול שלך -אל תזלזל במי שאתה לא מכיר.

לגבי שאר התופעות הן מוכרות היטב ובסכ"ה רציתי חוות דעת מקצועית נוספת.

אם יש לך המלצה על צלחות טובות יותר אשמח אם תפרסם את המלצתך.

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי!! אבל שתהיה לך קצת גאווה מקצועית " מכונאי מוסמך" לא פונה לפורום לעזרה אלא עוזר לחברי פורום

שרובם אינם מכונאים מוסמכים.

ולזה התכוונתי, לצד המקצועי שלך ולא לך אישית.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...