Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קידודים לרכב BMW

orha12
שימו לב! השרשור הזה בן 897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא עשיתי את זה אף פעם, אבל אני רואה שאפשר לעשות את זה גם עם bimmercode. וניראה שזה גם תלוי איזו שנה הרכב שלך.

אם יש לך esys, אתה יכול לנסות ואם זה לא עובד לשנות בחזרה. אם אף פעםצלא עשית משהו דומה ממליץ לך לחפש מישהו שמוכן לעשות דברים כאלה בארץ.

קח בחשבון שתלוי דגם ושנתון יש מצב שצריך לבצע קידודים נוספים (מצריך נבירה באינטרנט).

הקידודים שאתה יכול לנסות הם (תגדיר את גודל המסך שאתה מרכיב):

** כל מה שאתה בחור לעשות זה באחריותך בלבד. קידוד לא אחראי יכול להשבית את הרכב, למחוק הגדרות בסיסיות, להצריך החלפה של מודולים ועוד.

HU_NBT > 3000 HMI > DISPLAY_SIZE_RESOLUTION = 8.8_1280x480
HU_NBT > 3001 EXBOX > DISPLAY_VARIANTE = breites_display
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה על התשובה.

ניסיתי עם Bimmercode, המסך פועל אבל התצוגה לא פרוסה על כל המסך.

אחרי שחפרתי באינטרנט הבנתי שזה קרה להרבה אנשים שהשתמשו עם Bimmercode. 

כולם המליצו esys.

יש לך במקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והחלפת למסך אנדרואיד (שזה הסיפור כאן לדעתי)
יש לך אפשרות בתפריט הגדרות פנימי של המסך לשחק ברזולוציה וכ'ו ממליץ לנסות לפני כל קידוד כזה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז bimmercode בלבד.

תכנס לתפריטים הבאים:
DISPLAY_VARIANTE -> breites_display
שם תשנה לערך הבא: 0x02

תצרוב, צא מהAPP ואז תכנס שוב לראות שהפקודה נצרבה.
טיפ ממני, תשתדל לגבות כל פעולה שלך לפני.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה גם לך על התשובה.

אשמח אם תראה מה כתבתי למעלה, אני חייב לבצע את הקידוד עם התוכנה esys.

אם יש לך את התוכנה ויש לך ניסיון לעבוד איתה, אשמח שתעזור לי וגם אשלם לך כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להוריד esys בחינם, tokenmaster שחרר גרסא חינמית אחת (זה כבר דיון אחר).

אני יכול להפנות אותך למדריכים מלאים ולעזור לך עם לינקים, אני לא מוכן לקחת אחריות על רכוש לא שלי - במיוחד לא עם פוטנציאל הנזק שעלול להיגרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים רכשתי כבר מזמן bimmercode, מודע לאפשרויות הרחבות שקיימות שם, ובכל אופן כבר קידדתי דרך האפליקציה.

העניין הוא ש-bimmercode לפעמים לא מקודד כמו שצריך את המסך וזה עניין ידוע בחו"ל, המסך עובד אבל רק על חצי, כמובן לאחר שקידדתי את הרזולוציה הנכונה ואת הפריסה של המסך. עשיתי שיעורי בית וקידדתי הכל כמו שצריך עובדה שהמסך עובד פשוט לא על כולו.

לחלק מהאנשים זה קידד כמו שצריך ולרוב הגדול לא.

לכן אני צריך esys כי משם זה מקודד הכי טוב וזה גם ההמלצות שקיבלתי מאנשים בחו"ל.

פשוט בארץ אין הרבה שמשתמשים בתוכנה הזאת, בכל זאת זה לא וואגיות שזה נפוץ ולרוב יש vag-com.

עריכה אחרונה על ידי orha12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...