Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת מוביל דחפור בכביש 1 בגשר נתב״ג.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל דבר אחד לא ברור לי, כיצד נהג המשאית אמור לתכנן את הנסיעה, הרי הוא מודע למגבלת הגובה רק כאשר הוא מגיע למרחק מטרים ספורים מהגשר/מכשול,

ואז מה הוא אמור לעשות בדיוק, אין לו כל אפשרות מעשית להסתובב.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yuval1111 כתב:

אבל דבר אחד לא ברור לי, כיצד נהג המשאית אמור לתכנן את הנסיעה, הרי הוא מודע למגבלת הגובה רק כאשר הוא מגיע למרחק מטרים ספורים מהגשר/מכשול,

ואז מה הוא אמור לעשות בדיוק, אין לו כל אפשרות מעשית להסתובב.

זה גם מה שאני רוצה לדעת- מה קורה שהנהג עוצר לפני הגשר כי לא יכול לעבור- מי עושה לו רווס כל הדרך אחורה עד שיהיה לו מקום להסתובב?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצר בצד, מוריד את השופל. מעביר את המשאית והשופל מתחת לגשר - כל אחד בתורו. ואחרי הגשר מעמיס שוב. נראה לי :/

• מצחיק 2

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שמדובר בגשר די נמוך. 4.90 מ' סה"כ.
בכבישים שמתוכננים בשנים האחרונות נדרש לתכנן מרווח מינ' של 5.5 מטר, כאשר בצירים בהם יש סבירות גבוהה למעבר מטענים חורגים (עפ"י דרישת משרד התחבורה וצה"ל) משאירים 6מ' ולפעמים גם יותר. בגשרי הולכי רגל המינ' הוא 6מ' אגב. (וזה מפני הכביש ועד לתחתית מבנה הגשר, כלומר נטו). בכל מקרה, זה השתנה מ4.5 לפני משהו כמו 20 שנה.
בנתניה בתחילת שנות ה2000 העמיקו את כביש החוף מתחת למחלף נתניה בשביל לעמוד בשינוי ההנחיות ובדרישות התחבורתיות, היו עוד מקומות שהם זה בוצע.

לפני 3 דקות, Muzic4Ever כתב:

עוצר בצד, מוריד את השופל. מעביר את המשאית והשופל מתחת לגשר - כל אחד בתורו. ואחרי הגשר מעמיס שוב. נראה לי :/

ומי אחראי לסלול מחדש אחרי שזחלים של המחפר הזה יחרעו את האספלט?

הם נהגים מקצועיים רבאק, לא סבתות במיניואן. העבודה שלהם זה להביא את המטען ליעד, חלק מזה - זה ללמוד את המסלול.
זה שהם קקות עצלנים - לא פוטר אותם מאחריות מקצועית.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, shellcase כתב:

נהגים מקצועיים רבאק, לא סבתות במיניואן. העבודה שלהם זה להביא את המטען ליעד, חלק מזה - זה ללמוד את המסלול.

הלו הלו, למי קראת סבתא במיניוואן?!? 🤨 

לענייננו - במידה והיה מספיק לעצור לפני, טלפון למשטרה והיו עוזרים לו בדומה לכל מי שנתקע בשוליים. עם ההגנה המתאימה של ניידת או שתיים + חסימת נתיב אין שום בעיה לנסוע רוורס לאורך כמה קילומטרים (נהגים מקצועיים בכל זאת).

מה שכן, בתגובה לתגובות אחרות במעלה השרשור - אני חייב להתייחס לביטוי "מתי ילמדו" או לחלופין לכל מיני ניסיונות להפיל את האשמה על "המדינה" או על "מערכות". זה פשוט לא נכון.

מי שמעלה כזה שופל עצום על גרר יודע **מצוין** שיש פה בעיה והוא בוחר עבור על החוק במודע ובמתכוון. אין מערכת שיכולה **למנוע** ממישהו להשתין בקשת, יש רק קנס/עונש בדיעבד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, shellcase כתב:

חייב לציין הם נהגים מקצועיים רבאק, לא סבתות במיניואן. העבודה שלהם זה להביא את המטען ליעד, חלק מזה - זה ללמוד את המסלול.

רגע, אז מה אתה מצפה שנעשה, כל פעם שאני נוסע למקום עם המשאית לעשות נסיעה עם פרייבט לראות את המסלול?

לא פרקטי בעליל, בזבוז משאבים עצום ובכלל לא עובד, אם פתאום נחסם המסלול שתכננתי ואני צריך לעשות עיקוף כלשהו? אז נתכנן גם מסלול גיבוי לכל מחלף וצומת בדרך?

ואני גם לא מבין איך אזהרת גובה יש רק בנקודה עצמה ולא בנקודה האחרונה שאתה יכול לפנות מהכביש עם ההגבלת גובה

מי שאמר קודם פה על המפה של הגבהי מעבר, אני גם מחפש כזה כבר תקופה ולא מוצא (ואני עובד עם דרך ארץ ונת"י), למזלי כרגע אני עם משאית נמוכה אז זה לא בעיה אמיתית בשבילי

ניסיתי גם לפנות לוייז וגוגל שיוסיפו את זה אבל לא קיבלתי מענה

אגב, אם אנחנו כבר על משאיות ווייז - צריך גם אופציה לפרסה רחבה (שאפשר לפנות מ2 נתיבי שמאלה ל3/נתיבים) או פרסה בשלבים (2 פניות ימין/שמאל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמדינה צריך לדרוש דבר אחד - וזה מיפוי של הדרכים לפי הגובה המכסימלי האפשרי בכל קטע. כל נהג, או מתכנן של חברת תובלה, שמתכננים הובלת מטען חריג יוכלו לתכנן את המסלול בהתאם לתנאי הדרך ומעפייני המטען. רוצים להקל על המתכננים? הטמיעו את הנתונים בווייז (או משהו מקביל) והוסיפו ל"סוג הרכב" משאית בגובה 4/5/6 מ' והנהג יוכל לקבל תכנון אוטומטי. אני בטוח שחברות התובלה ישמחו לשלם תמורת פיצ'ר כזה (ואולי גם משהו דומה לגבי רוחב הדרך ורדיוסי סיבוב).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 שעות, sperial כתב:

הדבר הזה יעיל כאשר הוא מותקן כמה מטרים לפני המעבר. הנה דוגמה מחיפה (הכניסה למנהרת חנקין): במקרה זה בלי המטוטלות, אבל יש גם עם כל מיני מצלצלם ומרשרשים.

כדאי שתבדוק כמה תאונות היו שם למרות המתקן הזה, ולמרות שילוט ברור המזהיר על מגבלת הגובה.

מטומטמים תמיד קיימים.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי את זה. אבל האוטובוסים מתגלחים על המוט הזה ולא מגיעים למנהרה עצמה, מה שמצמצם מאד את הנזק. זה כמו פגוש ברכב - לא מונע תאונות (קטנות), אבל מצמצם נזקים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני שעתיים, sperial כתב:

מהמדינה צריך לדרוש דבר אחד - וזה מיפוי של הדרכים לפי הגובה המכסימלי האפשרי בכל קטע. כל נהג, או מתכנן של חברת תובלה, שמתכננים הובלת מטען חריג יוכלו לתכנן את המסלול בהתאם לתנאי הדרך ומעפייני המטען. רוצים להקל על המתכננים? הטמיעו את הנתונים בווייז (או משהו מקביל) והוסיפו ל"סוג הרכב" משאית בגובה 4/5/6 מ' והנהג יוכל לקבל תכנון אוטומטי. אני בטוח שחברות התובלה ישמחו לשלם תמורת פיצ'ר כזה (ואולי גם משהו דומה לגבי רוחב הדרך ורדיוסי סיבוב).

בדיוק מה שחשבתי עליו עם פתיחת השרשור.

נשמע כמו פרט לא מסובך להטמעה. תוכנות הניווט "יודעות" איפה יש חד סטרי - זה אותו דבר. משאית של X מטר? חיפה תחתית חסומה עבורך (לדוגמא).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Sparrow420 כתב:

רגע, אז מה אתה מצפה שנעשה, כל פעם שאני נוסע למקום עם המשאית לעשות נסיעה עם פרייבט לראות את המסלול?

אתה ניגש לזה לא נכון, מנקודת מבט של נהג פרטי, לא מקצועי, שהתבקש לאסוף איזו חבילה מהדודה בפתח תקווה.

מבט בודד על השופל ואתה מבין שמדובר במטען חריג בגודלו ובמשקלו - ויש מערך שלם של בדיקות ותכנונים שהנהג/החברה מחויבים על פי חוק לבצע לפני שמעלים בכלל את הכלי על הגרר. כולל תכנון נסיעה, שעות נסיעה מותרות, כבישים מותרים לנסיעה (בלי קשר לגשר) ועוד.

אני לא אתפלא בכלל אם נגלה בהמשך שזה מסוג המטענים שדורשים ליווי עם מכונית נוספת וצ'קלקה כתומה.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, dorondoron כתב:

יש כבר פתרון טכנולוגי לנושא, מן הסתם עד שהוא יכנס לפעילות נשמע על עוד כמה גשרים שחטפו.

https://www.bricas.net

אין בעיה למדוד באופן די מדוייק, AI ביחד עם קצת עיבוד תמונה היום יודע די בקלות לזהות משאית + מה שעליה ולמדוד גובה (בהנחה שהמצלמה ממוקמת כמו שצריך, יש זויות שאתה פשוט לא יכול), האתגר הגדול הוא איך להודיע לנהג ב Real time :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמזור אדום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...