Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצוי זכויות עקב התפרצות מחלת נפש אצל בן משפחה

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בן משפחה שעקב התפרצות מחלת נפש הוא כבר מעל שנה בבית ואיננו מתפקד.

לפני התפרצות המחלה הוא היה בעל חברה מצליחה, וכמו כן יש לו ביטוחים שונים כגון חיים, אכ"ע ועוד אותם שילם לאורך השנים.

אני מנסה להבין האם יש בעל מקצוע שתקפידו לתכלל את מיצוי הזכויות השונות מול הביטוחים הפרטיים וביטוח לאומי בעקבות התפרצות המחלה? למי אני צריך לפנות?

אשמח להכוונה.

תודה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת אם הוא מאובחן, אם כן אז מהי האבחנה?

האם מוכר בביטוח הלאומי? שנה זה מספיק זמן להגיש מסמכים רפואיים.

עבר אישפוזים? רופאים פסיכיאטרים וכו'.

סוג האבחון חשוב מאד להמשך תהליכים.

לגבי  ביטוחים פרטיים צריך לבדוק אם כוללים מחלות נפש, לרוב הן לא נכללות בפוליסה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא בעל חברה, אני די בטוח שיש לו איש ביטוח. להתקשר אליו ולבקש את כל המסמכים הרלוונטים בנוגע לכלל הביטוחים שיש לו.

אני בכל פוסט מציין שכמעט רוב העבודה היא באיסוף המסמכים ולכן להתחיל לאסוף את המסמכים מעכשיו כי זה לוקח זמן.

לגבי תמיכה במיצוי זכויות. יש את המוקד של ביטוח לאומי. 

https://www.kolzchut.org.il/he/זכויות_מהמוסד_לביטוח_לאומי

לפעמים תלוי בעדה שממנו בעל חברה מגיע יש עמותות שעוזרות. 

גם במצב הנפשי, יש עמותות שעוזרות אם מדובר במצבים מיוחדים (בין אם תמיכה נפשית לשאר המשפחה או במיצוי זכויות).

אני ממליץ להתחבר לעמותות הללו ולמצות כמה שיותר את מה שהם מציעים. מצבים כאלו לפעמים מקשים בצורה שלא ניתן לראות בהתחלה ולכן זה יכול להקל מסטרס מיותר.

איחולי החלמה מהירה 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לקרוא בעמוד #2 את התגובה השניה (תגובה של ירוקי -> עובד בתחום השיקום). אמנם מדובר על נושא מעט שונה, אך יתן לך כיוון לאן לפנות

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה לך מניסיון אישי לא כזה עשיר ולא כזה משקף בנושא דומה..

קרובת משפחה אשר הייתה שכירה, עקב מצב רפואי לא יכלה יותר לעבוד, נעזרת בעורכת דין אשר לוקחת ממנה אחוז(נמוך בייחס למחירי השוק) ובעצם כל כמה חודשים הן ביחד מגישות מסמכים לחברת הביטוח שמצבה לא השתנה וחברת הביטוח מאשרת כל פעם "קיצבה" לכמה חודשים.. העורכת דין אמרה שחברת הביטוח כנראה תעדיף לשלם סכום אחיד פעם אחת ולסיים את זה כסוג של פשרה אבל כרגע מעדיפים להתנהל ככה..

קיצר עורכת דין במידה והבחור לא מצליח להתמודד עם חומות הבירוקרטיה אוסיף שגם אני אישית חלש בנושא הבירוקרטיה וכאשר הוגשו המסמכים תחילה אז הייתה די חומה ורק כאשר ראו שזה מעורכת דין קיבלו מענה די מהיר..

חברת ביטוח "כלל" ללא סוכן ביטוח אישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין בפוסט שכתבתי למעלה, במידה והוחלט להכניס אותו למסגרת טיפולית כלשהיא, הייתי דואג שיהיה מישהו "מבפנים" שידאג לו, שישים עין, שידאג לכל האינטרסים שלכם וכדומה. זה הבדל של שמיים וארץ.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...