Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריוס שהסוללה גמורה

אלי122
שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני במסע לחיפוש טיוטה פריוס היברידית ואני רואה ביד שתיים שיש רכבים שכבר ב140.000 אלף קילומטר יש סוללה חדשה,

ויש כאלו שהרכב על 250.000 קילומטר וזה עוד הסוללה המקורית,

אז השאלה היא מה באמת הפרמטר של הסוללות מתי הם ניגמרות ומתי לא????

אשמח מאוד לתשובה מידיעות חברי הפורום .תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אין תשובה לשאלה שלך, כי כפי שרשמת, זה משתנה מאוד בין רכב לרכב.

לא רשמת מה התקציב.

אני במקומך הייתי מחפש פריוס עם קילומטראז' לא גבוה,  שעדיין הסוללה באחריות או האריכו אחריות כל שנה בתשלום .

שים לב: ניתן להיכנס לתכנית הארכת האחריות לשנה / 15 אלף קילומטרים (המוקדם ביניהם) בתשלום עד שהרכב מגיע  גיל 12 . 

ככה ניתן להמשיך בשקט נפשי לגבי הסוללה עד גיל 12 ( של הרכב ) בתשלום של 407₪ ( עד גיל 10) ו 629₪ בשנתיים האחרונות.

תלחץ כאן באחד הלינקים הראשונים כדי לראות תנאי האחריות לסוללה היברידית בטויוטה ( יש כמה הגבלות):

https://www.google.com/search?q=פטויוטה+אחריות+לסוללה+היברידית&oq=פטויוטה+אחריות+לסוללה+היברידית&aqs=chrome..69i57.10943j0j9&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אחריות אני ביררתי וזה מאוד מובן,

אבל אני מדבר על אותו סוג רכב באותו שנתון כגון פריוס 2015שזה מה שאני מחפש מוזר מאוד שבחלק יש סוללה חדשה ובחלק עם קילומטר הרבה יותר גבוהה זה הסוללה המקורית.

התקציב הוא עד 50אלף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב מאפשר פריוס 2015, אל תשבור את הראש למה וכמה. כי אין חוקיות - עניין של מזל.. פשוט תקנה רכב עם אחריות לסוללה בתוקף ותמשיך לבטח כל תקופה.. העיקר שיש פתרון לעוד 6 שנים.

סתם דוגמה: יש לי טויוטה ורסו עם כמעט 190 אלף קילומטרים וגיר מקורי. יש מקרים ברכבים זהים, בהם הגיר התקלקל והוחלף אחרי 70-90 אלף קילומטרים. לך תדע למה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה המהיר,

ובכל זאת אם יש למישהו מה להוסיף אני ישמח.

וגם בכללי אם יש למישהו חוות דעת כל שהיא בין חיובית ובין שלילית על הרכב בכללי אני ישמח ,תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם סיוויק היבריד, ברגע שהסוללה כבר חלשה ניתן למחוק את הנורה ע"י שינוי תוכנה שעושים במורשה ולהמשיך לנסוע רגיל,

רק שצריכת הדלק עולה והביצועים יורדים. ממליץ לחפש אחת שעברה החלפת סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קילומטראז' נמוך ואפשרות להאריך אחריות עד גיל 12. כי הבלאי לרכב בעקבות קילומטראז' גבוה זה לא רק לסוללה.

בגלל שהרכב בתקציב שלך יהיה מעל גיל 5, לפני הרכישה תוודא מול שירות טויוטה שאכן ניתן להמשיך אחריות לרכב הספציפי.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...