Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו 740/945 לבחור צעיר שלא מרוויח הרבה

Amnesia
שימו לב! השרשור הזה בן 1006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לעשות אנשים, אני מאוהב בצורה המורבעת של הרכבים האלו, השאלה שלי היא כזאת, עד כמה קשה למצוא חלקים, האם אני יכול להסתדר עם חלקים לא מקוריים וזה חוקי והכל? אני שוטר אז זה כנראה פחות רלוונטי לי כרגע אבל אם אני אצא מהמשטרה בעתיד שוטרים מתנכלים יותר לרכבים ישנים? בקיצור בתור בחור צעיר שלא עושה הרבה כסף האם אוכל להחזיק רכב שכזה? אני מוכן להשקיע עליו אבל יש גבול לכל תעלול... חשבתי על האחד הזה כבר כמה ימים

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=15&model=121,122,117,123&Order=3&priceOnly=1&imgOnly=1&open-item-id=otuii1mh&view=image-gallery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ברוך הבא, מקפיץ לך את מומחה הפורום והתפוצות לענייני וולבו 740, כפיים.

@SlowRide

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Amnesia כתב:

מה לעשות אנשים, אני מאוהב בצורה המורבעת של הרכבים האלו

דע לך שבפורום הזה (האמת שבקארספורום בכלל אבל ספציפית באספנות), הדבר האחרון שאתה צריך לעשות הוא להתנצל על כך שאתה חושק במכונית מסויימת.  

פה זה המקום שלא שופטים אותך ולא צוחקים עליך, אלא מחזקים את ידך ועוזרים לך 😄

שיהיה בהצלחה!

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, itaysamurai כתב:

ברוך הבא, מקפיץ לך את מומחה הפורום והתפוצות לענייני וולבו 740, כפיים.

@SlowRide

יותר מומחוי מאשר מומחה אבל ננסה בכל זאת.

@Amnesia, לשאלתך, חלקים מכאניים קל מאד להשיג והם לא יקרים במיוחד, חוץ מרצועות אביזרים (ברכב הזה יש 3) שיש להם מידה מוזרה ולא תמיד יש בחנויות. מזמינים מראש מאיביי/אמאזון/כל מיני אתרים של חלפים לרכב בעלות נמוכה. כל מה שלא מצאת בארץ אפשר למצוא באינטרנט.

אין שום בעיה להשתמש בחלקים לא מקוריים, למה שזה יהיה לא חוקי? אפשר להשתמש בחלפים מקוריים, OEM (תחליפי ברמה של מקורי) או סיני זול. 
חלקים קוסמטיים זה קצת יותר קשה מאחר ובפירוקיות הסטנדרטיות כבר לא תמצא רכבים כאלה. לפני 5 שנים בכל פירוקיה היו זרוקות כמה 940, היום תצטרך לטייל לפירוקיות בכפרים הערביים כדי להשלים חלקי פח/פלסטיק כמו מראות, פסי קישוט, טמבונים וכו'.
שוטרים נטפלים לילדים באיביזות 1.2 עם לדים ספויילרים וסאנרוף מזוייף שעושים דאויינים בכביש ונוהגים בצורה מסוכנת. בוולוו כזה יעצרו אותך שוטרים רק כדי לשאול אם אתה צריך עזרה בלסחוב את הקניות כי יחשבו שאתה איזה סבא.

בעניין העלויות, אתה יכול לקרוא כאן במה זה כרוך ועוד כל מיני דברים על החיים עם רכב כזה.
בקצרה, אגרת רישוי זה 1400 ש"ח בשנה + צריך ללכת לעשות אישור רכב מיושן במוסך לפני טסט, כל השיט הזה.
ביטוח עולה בערך 2700 שקל מקיף + צד ג'.
הרכב בהודעה שלך הוא תכף בן 30 - ב2022 יהיה אפשר לרשום אותו כאספנות ואז אגרת הרישוי והביטוח יהיו זולים בהרבה, אבל לא תוכל לנסוע בימי חול בין 7-9 בבוקר.
ההוצאה הכי גדולה זה דלק. האוטו הזה אוהב דלק. הצריכה המשולבת המוצעת שלי זה 1:9 ואני נוסע רוב הזמן מחוץ לעיר.  
אף רכב בן 30 לא אוהב תחזוקת שבר. אם הרכב תוחזק בצורה טובה ואתה תמשיך להקפיד על זה ותלמד לעשות חלק מהדברים בעצמך, אתה לא תקרע את הכיס ותהנה. 

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.7.2021 בשעה 21:53, SlowRide כתב:

יטוח עולה בערך 2700 שקל מקיף + צד ג'.

חובה וצד ג'. בלי מקיף

• רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צודק, טעות שלי. זה המחיר לביטוח חובה וצד ג'. אין מה לעשות מקיף ברכב כזה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...