Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני עד 60000שח

שגיא צמני
שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מעוניין לרכוש סופר מיני גג 60000שח, במגרשי הליסינג לא מצאתי משהו כל כך אטרקטיבי חוץ מאיביזה דגם סטייל 2018 אני מאמין שאין לה איבזורים

61000קמ המחיר הוא בדיוק 60000שח.

עוד אופציה שראיתי זו פיגו 208 שנת 2018/2017 אבל אני לא בטוח לגבי הרכב הזה כמובן שאני לוקח בחשבון את המכירה שלו בעוד כמה שנים.

האם ישנן עוד הצעות שכדאי לחשוב עליהם?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטייל מגיעה די מאובזרת.

האיביזה מרווחת ובטיחותית מה208, וגם זריזה מעט יותר.

מנגד עקב גיר רובוטי לנסיעות עם פקקים או בעיקר עירוניות הוא פחות מומלץ.

הפיגו נוחה יותר, איכות חומרים מעט עדיפה יותר, לרכבים עד 2017 היה ריקול להחלפת רצועת טיימינג שיכלה להתפורר.

הפיגו לא שומרת עם ערכה כמו הונדה גאז למשל, מנגד אתה יכול לקנות רכב בשנתון חדש יותר.

מה הדרישות שלך לרכב? זריזות, חיסכון? מרווח?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עונה מהשם משתמש השני שלי...

זה רכב שני לנסיעות קצרות בית עבודה וקצת מסביב

חשוב לי שנתון גבוה וחווית נסיעה שאין בכל הקטנות כמו פיקאנטו או I10, וגם שיהיה חסכוני.

אז מכיוון שאני מעדיף שנתון גבוה לא נראה שטויוטה או מאזדה באות בחשבון, אני מחפש עוד אופציות שהן לא איביזה או פיגו.

עריכה אחרונה על ידי Sagichim
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yulianx כתב:

הסטייל מגיעה די מאובזרת.

האיביזה מרווחת ובטיחותית מה208, וגם זריזה מעט יותר.

מנגד עקב גיר רובוטי לנסיעות עם פקקים או בעיקר עירוניות הוא פחות מומלץ.

הפיגו נוחה יותר, איכות חומרים מעט עדיפה יותר, לרכבים עד 2017 היה ריקול להחלפת רצועת טיימינג שיכלה להתפורר.

הפיגו לא שומרת עם ערכה כמו הונדה גאז למשל, מנגד אתה יכול לקנות רכב בשנתון חדש יותר.

מה הדרישות שלך לרכב? זריזות, חיסכון? מרווח?

זה אומר שאין מה לחשוש עם הרצועה במודלים 17-18 ב208? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי בודק גם, כי הרצועה החדשה יוצרה החל ממרץ 2017 בערך, ואי אפשר לדעת מה הותקן ברכב שאתה בודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, davemustaine87 כתב:

קצת לא קשור אבל באיזה מגרש ראית את האיביזה הנ"ל ב-60 אלף? 

בטרייד מוביל, אבל התקשרתי אחרי צהריים לברר משהו והיא כבר נעלמה מהמאגר...

אני ממשיך לחפש כי הן צצות מדי פעם.

למרות שנראה לי לא כדאי לקנות איביזה מליסינג מפני שהמגרשים לא מורידים את הסכום שאמורים להוריד על ליסינג, המחיר הוא טיפה פחות כמו מיד מפרטית בגלל הביקוש, וחוץ מזה גם לך תדע איך התנהגו לאוטו כזה שיש לו טורבו, אני מאמין שיד פרטית תשמור קצת יותר טוב על הטורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שבעלי איביזות פרטיות עם קילומטראז נמוך רוצים 7-10 מעל המחירון, שזה מגוחך. 

חשבתי שאתה דיברת על איביזה פרטית, כי בדרך כלל אין רמת גימור סטייל בליסינג. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות חדשה

כמו שציינתי הרכב ישמש מהבית לעבודה מרחק של כ 30קמ ביום ובטח קצת מסביב כיאה לרכב שני.

ההתלבטות היא בין איביזה 2018 דגם REFERENCE או פשוט לרדת בשנים ולמצוא רכב אחר (טויוטה מאזדה וכו,) הסכום הוא גג 60000שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2021 בשעה 13:56, שגיא צמני כתב:

התלבטות חדשה

כמו שציינתי הרכב ישמש מהבית לעבודה מרחק של כ 30קמ ביום ובטח קצת מסביב כיאה לרכב שני.

ההתלבטות היא בין איביזה 2018 דגם REFERENCE או פשוט לרדת בשנים ולמצוא רכב אחר (טויוטה מאזדה וכו,) הסכום הוא גג 60000שח.

אני מקפיץ את ההודעה אשמח לדעת מה דעתכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לומר, אם האבזור של האיביזה מתאים לך אז היא אופציה טובה, או לרדת ולקחת דגם מאובזר כמו מזדה 2 למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...