Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קל אוטו (היום בבעלות קרסו) - סיפור שקרה לי

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה חברות גדולות פועלות לפי אינטרס שלהם בהבנה שהן פועלות כחוק , לפעמים מגיע איזה נודניק כמוני שמתעקש ופתאום מגלים שלא רק שהם פעלו לא על פי חוק, אלא אפילו עשו זאת במודע ובכוונה כך שאני לא מתרגש מהמילים "חברה גדולה, עורכי דין, מסודרים, אין לך סיכוי..."

יכול להיות שבסוף אני אהיה זה שיצא טמבל .. אבל יכול להיות גם שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 12 שעות, Nakamichi כתב:

אבל לא הייתי הולך על האופציה של תתנו לי לתקן איפה שאני ארצה. כי אז - היית יכול לתקן לפני שהחזרת.

פ"ש,

זה בדיוק מה שהיית צריך לעשות, ולא עשית.

עכשיו אתה מחפש מה ההגדרה המשפטית ל"בלאי סביר אחרי 3 שנים"?

ההחזרה הייתה צריכה להיות, יחד אם צילום של הרכב ביום ההחזרה, כאשר עומד לידו נציג החברה, ואם אין כזה, מצמיד לשמשה עיתון של אותו יום, כהוכחה לתאריך ההחזרה.

ככה היית ישן בשקט בלילות, ולא היה עולה לך שקל אחד.

אבל לבוא עכשיו ולבכות על התנהלות שלהם, שפועלים לפי חוזה שאתה חתום עליו, זה לא לעניין בכלל..

וממש לא משנה כרגע מתי חזרו אליך.

שלם להם את מה שדרשו, כי זה מה שיעלה לך להיפתר מהם, ומהרכב,  בסופו של דבר.

אם תגיע לדיון איתם, רוב הסיכויים שתפסיד. גם במשפט, וגם יום עבודה,  וגם את ההוצאות משפט שלהם.

וזה הרבה יותר ממה שהם דורשים ממך כרגע..

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה.

אולי לא קראת את כל השרשור, מעבר למשהו נקודתי וקטן שאותו אני מכיר, שאר הדברים שהם רשמו, לא מוכרים לי .

אני דיי סקפטי אם יש כאן מישהוא שלפני שהוא מחזיר רכב,בכל וריאציה שהיא(ליסינג/השכרה/ וכו...)  עושה לו אוברול כללי על כל מקרה שלא יקרה.. זה לא ריאלי.

דרך אגב, אם יש כאן חבר פורום בעל השפעה שעובד בחברת קל אוטו -קרסו , אשמח אם ינסה לתווך באופן פומבי או לא פומבי.

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות על השירשור.

באיזה חברה אפשר לעשות ליסינג תפעולי פרטי כולל טיפולים וביטוח עם ביטול השתתפות עצמית (או עם השתתפות עצמית סמלית), כדי לא להיקלע לסיטואציה של פות"ש?

כמה יכול לעלות התענוג אם אני לוקח רכב דוגמת יונדאי i20?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי עשו את זה בשלמה סיקסט.

העלות של הרכב לדעתי תהיה באיזור ה-1800-2000₪ לחודש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

התעלקות על השירשור.

באיזה חברה אפשר לעשות ליסינג תפעולי פרטי כולל טיפולים וביטוח עם ביטול השתתפות עצמית (או עם השתתפות עצמית סמלית), כדי לא להיקלע לסיטואציה של פות"ש?

כמה יכול לעלות התענוג אם אני לוקח רכב דוגמת יונדאי i20?

מעניין אותי למה שתרצה לעשות את זה?

למה לא לקחת רכב חדש מהיבואן, לשלם את אותו הסכום החודשי בדיוק (בניכוי טיפולים וכו) ושהרכב יהיה שלך? או לחילופין למכור בסוף.

זה פשוט הרבה הרבה יותר משתלם

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, yuvalganim כתב:

למה לא לקחת רכב חדש מהיבואן, לשלם את אותו הסכום החודשי בדיוק (בניכוי טיפולים וכו) ושהרכב יהיה שלך? או לחילופין למכור בסוף.

כי אתה נהג חדש.

כי אתה רוצה שלא יהיה חוב על שמך (אובליגו בבנק).

כי אתה רוצה שקט נפשי מהביטוח, ובאמת יש שקט בפרט אם עושים ביטול השתתפות.

התענוג עולה יותר מרכישת רכב חדש ולכן לאחר שנים בליסינג (עם משוב חיובי לשלמה סיקסט שמאפשרים ביטול השתתפות עצמית בעלות זניחה) רכשתי חדש מהיבואן, יצא זול משמעותית.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yuvalganim כתב:

כי אני שוקל לחזור למודל "רכב בתור שירות".

שיהיה רכב שאני משלם עליו סכום חודשי כולל הכל חוץ מדלק, ושלא אצטרך לדאוג לביטוח/טיפולים/ירידת ערך, וגם לא רוצה לקחת הלוואות.

הייתי ככה עד לפני כמה זמן דרך מקום עבודה, אבל שם הייתי צריך לשלם שווי הטבה, וגם עם הנסועה שלי זה לא כזה השתלם.

יש לי חבר שמשלם איזה 1500 על ניסן סנטרה אצל אוויס אקספרס, לדבריו זה כולל הכל חוץ מדלק, אבל אני לא יודע איזה סרטים יאכילו אותו כשיחזיר את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עדכון קטן לטובת המתעניינים.

היום הייתה לי שיחה עם עורכת הדין שלהם לפני שזה עובר לטיפול משפטי חיצוני אחרי שנציגת שירות הלקוחות לא הגיע איתי להבנות.

היא נתנה הצעה מופחתת מאוד שבעצם רוב המחלוקות הוסרו לטובתי  ונשאר סעיף אחד שאני עדיין לא מוכן לשלם עליו( בעצם מכל הדרישות הלא צודקות, נשאר רק אחד שהם מתעקשים).

אני מאמין שגם בסעיף הזה נגיע להסכמות והנושא ייסגר בהתפשרות של 2 הצדדים, הסברתי לה בצורה מפורשת שזה לא באמת מפחיד אותי לפגוש אותם בבית משפט ושהסיכויים של שנינו שווים לזכות , בטח אחרי שאוכיח לשופט איך הם מתנהלים בצורה עבריינית ולא הוגנת מול לקוחות.

בינתיים הם לא יכולים לגבות את החוב כי הגבלתי להם את הוראת הקבע ואני מקווה שבשבוע הבא הנושא ייסגר.

שיהיה עדכון סופי אעדכן כמובן כפי שהבטחתי אבל היה חשוב לי להעביר את המסר שלי.

אם יש לכם ISSUE עם איזו חברה , גדולה ככל שתהיה, ואתם חושבים שאתם צודקים, אל תפחדו ללכת איתם עד הסוף, במקרה שלי, יכול להיות שזה מזל, יכול להיות שזה צדק ויכול להיות כל דבר שתעלו על דעתכם, אבל בשורה תחתונה, דרישת החוב המקורית ירדה כרגע ב2/3 מהדרישה המקורית ואני רוצה להאמין שגם את החלק הקטן שנותר במחלוקת(חלק נכבד ממה שהם מבקשים כעת, הוא סכום שמגיע להם ועליו אין לי שום מחלוקת), נגיע עליו להסכמות וכל זה קורה  אך ורק בגלל שאני לא מוותר להם ומעמיד אותם במקום ולא מתרשם מניסיונות ההפחדה שלהם.

נ.ב

אם יש לקוחות נוספים שחוו את אותה שיטה כמוני בקל אוטו, מוזמנים ליצור איתי קשר בפרטי, אני מתכונן ליום שאולי בכל זאת לא נגיע להסכמות וניפגש בבית משפט.

• אהבתי 5
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני שוקל לחזור למודל "רכב בתור שירות".
שיהיה רכב שאני משלם עליו סכום חודשי כולל הכל חוץ מדלק, ושלא אצטרך לדאוג לביטוח/טיפולים/ירידת ערך, וגם לא רוצה לקחת הלוואות.

הייתי ככה עד לפני כמה זמן דרך מקום עבודה, אבל שם הייתי צריך לשלם שווי הטבה, וגם עם הנסועה שלי זה לא כזה השתלם.

יש לי חבר שמשלם איזה 1500 על ניסן סנטרה אצל אוויס אקספרס, לדבריו זה כולל הכל חוץ מדלק, אבל אני לא יודע איזה סרטים יאכילו אותו כשיחזיר את הרכב.

החזרתי שני רכבים לאויס אקספרס והכל היה בסדר גמור.

אז לא הבנתי.
היא ירדה ב-2/3 מה-2500? מ 7500?

כמה הם רוצים עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק

עכשיו זה עומד על 2500 כולל מע"מ שמתוכם על 1500 כולל מע"מ אין מחלוקת, כנף אחת שצריך היה לתקן וחודש אחד מתוך ה36 שלא גבו ועלי לשלם להם(משהו חדש שהוסיפו אבל בדקתי וזה נכון, מה שמגיע להם.. מגיע), בפועל, מתוך 4 חלקים שהם רצו שאשלם להם על תיקון, על אחד הסכמתי כי אני גרמתי לנזק, על 2 טמבונים הם מוותרים ורק על סף שמאלי תחתון אנחנו במחלוקת

גם על ה1000 שבמחלוקת שלטענתם עולה הסף, אני מאמין שנגיע להסדר של כחצי עלי וחצי עליהם ולו רק בכדי לסיים את הסיפור , לא בגלל שאני חושב שאני גרמתי לנזק, אבל את זה אני מוכן לספוג כדמי לימוד.

יש הבדל גדול בין 7500 (לא כולל מע"מ)שהם רצו מלכתחילה, לאן שהגענו 

דרך אגב , כל הסכומים שהציגו לי  לא כוללים מע"מ ולכן הסכומים בפועל גבוהים יותר, בפועל החוב המקורי אחרי הורדת הטיפולים והמפתחות ספייר הוא כ4500 שח כולל מע"מ

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, michaelbe6 כתב:

בינתיים הם לא יכולים לגבות את החוב כי הגבלתי להם את הוראת הקבע ואני מקווה שבשבוע הבא הנושא ייסגר.

הם יכולים, לשלוח כמה חיובים מתחת להגבלה אחד כל כמה ימים. מנסיון..

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעלת נכון לדעתי, ברור שרכב לא יחזור אחרי 3 שנים כמו שהוא יצא מהחברה. 

יש בלאי סביר כמו סימני פתיחת דלתות, נגיעות בפגושים וכו'. 

מניסיון בליסינג תפעולי אף אחד לא מדבר איתי על שריטות/שפשופים. 

מהחוזה בעבודה אני מכיר שיש לי השתתפות של 500 שח במקרה של תאונה, תודה לאל אף פעם לא השתמשתי בזה. 

תודה על השיתוף בכל אופן, אני בטוח שיש מי שימצא את הפוסט הזה שימושי עבורו.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

יש ליסינג תפעולי ויש ליסינג תפעולי - זה תלוי בחברה שאתה עובד בה, כשאתה עובד בחברה של מאות/אלפי רכבי ליסינג החברת ליסינג לא תתחיל להתעסק על כל שריטה או דפיקה בהחזרת הרכב כי היא רוצה להמשיך לעשות עסקים עם החברה הגדולה.

בחברות קטנות זה בדיוק כמו שפותח השרשור טוען.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...