Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי 500 שקל קנס על שניה בנתיב תחב"צ בת"א

שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קשור התחשבות באי הבנה לזה שמגרשי החנייה מלאים או לרוכבי דו״ג?!

כלום.

אפשר לנהוג בתל אביב מצויין, ומעולם לא קבלתי בה דו״ח שלא הגיע לי. יותר מזה, תושבי העיר יכולים לחנות בלילה במקומות אסורים, והעירייה מתחשבת. היא גם מתחשבת במקרה שהיה שינוי מצב לאחרונה, ומישהו טעה. בעירייה עונים לכל פניה, גם אם לא מקבלים כל טענה, ובטח לא יותר גרוע מכל עירייה אחרת. למעשה, טוב יותר.

תנסו לנהוג פעם בעיר גדולה אחרת, ואני לא מדבר על איסטנבול ומדינות עולם שלישי. תנסו חנייה אסורה בלונדון ותחזרו לספר מה הדוח או תעברו במרכז פאריז, ושיהיה לכם בהצלחה, אם תל אביב בעייתית בשבילכם.

• אהבתי 4

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא קשור, פשוט חווית הנהיגה בעיר היא נוראית. או אולי... על טעם וריח, אני מניח.

אפשרי שאתה פשוט אוהב את העיר או החוויה שלך פשוט הייתה שונה משלי. 

אני לא חושב שיש בארץ עיר אחרת עם צפיפות כזאת של תעבורה - וגם אנשים, ולי אישית מאד לא נעים להיכנס לעיר ברכב. 

לגבי אי התחשבות בטענות הנהגים ובקשות לביטול דוחות, כנראה שתל אביב לא במקום הראשון. מנסיוני, הכבוד הזה שמור לראשון לציון. אם לחשוב על זה, אף פעם לא קיבלתי דוח בתל אביב - רק שילמתי מחירים מופקעים במגרשי חנייה פרטיים. גם זה, לא ייחודי לתל אביב, בירושלים המחירים דומים. 

קרוב לוודאי שבלונדון או פאריז הצפיפות גבוהה יותר אבל קשה לי להאמין שהתמרורים מבלבלים באותה מידה - לא שייצא לי לשים לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השואה זה ״נוראי״.

הנהיגה בעיר, אולי, מטרידה. אולי, לא נעימה.

קצת פרופורציה.

נהיגה בעיר היא לא חוויה, היא מטלה שעושים. כמו להוריד את הזבל. זה לא אמור להיות חוויה, זה לא אמור להיות נעים, זה אולי מבזבז זמן, אבל זה לא קשה.

לפני כמה שבועות נקלעתי לעומס סביבתי בלתי אפשרי. שעה של נהיגה על מסלול של עשרים דקות, בעומס רגיל. שמתי את הרכב בצד, נכנסתי לפאב, שתיתי בירה ועבדתי שעה וחצי, ויצאתי בחזרה. 

עברתי את זה ולא הייתי קורא לזה אושוויץ הפרטי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2021 בשעה 16:40, Doron_Z כתב:

מבחינת הדיון ברור שאין לו קייס, הוא צריך לבקש רחמים ולקוות שהתובע יקום על הצד הטוב הבוקר, סיכוי קלוש אבל לא עולה כסף לנסות וכמובן להיות מוכן לזה שה 500 כמעט בוודאות הלכו.

לא עולה כסף לקחת חופש ולטרטר את עצמך לבית משפט? או להתסכן בזה שתעצבן את התובע והשופט ותקבל קנס גבוה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי @Be roo, התכוונתי שלא עולה כסף לשלוח מכתב רחמים לעירייה וכמובן שזו גם טרחה סבירה. 

בתובע התכוונתי לתובע של עיריית תל אביב שאמור לעבור על המכתב ולאשר או לשלול. 

אני בשום אופן לא ממליץ ללכת למשפט על דבר כזה, זה הפסד של 100 אחוז. רק לשלוח מכתב של הודאה וקבלת חנינה לפנים משורת הדין. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, falou כתב:

השואה זה ״נוראי״.

הנהיגה בעיר, אולי, מטרידה. אולי, לא נעימה.

קצת פרופורציה.

נהיגה בעיר היא לא חוויה, היא מטלה שעושים. כמו להוריד את הזבל. זה לא אמור להיות חוויה, זה לא אמור להיות נעים, זה אולי מבזבז זמן, אבל זה לא קשה.

לפני כמה שבועות נקלעתי לעומס סביבתי בלתי אפשרי. שעה של נהיגה על מסלול של עשרים דקות, בעומס רגיל. שמתי את הרכב בצד, נכנסתי לפאב, שתיתי בירה ועבדתי שעה וחצי, ויצאתי בחזרה. 

עברתי את זה ולא הייתי קורא לזה אושוויץ הפרטי שלי.

התכוונתי לחוויה מלשון התנסות. בהיעדר אינטונציה, אני מניח שבחרת לפרש חוויה בלשון אטרקציה. 

לגבי נהיגה בעיר, אני בטוח שיש מספיק אנשים שיחלקו על כך שזו לא אמורה להיות חוויה נעימה, אפשרי שרובם מעיירות קטנות. 

מצדיע לך על העבודה המגניבה שמאפשרת לעבוד מכל מקום. באמת מעורר קנאה. 

בניגוד אלייך, רוב האוכלוסייה, לא צריכה רק לפטופ בשביל לעבוד. אם אני נקלע לפקק בדרך לעבודה, ללקוח שלי ממש לא יהיה איכפת מה הסיבה שהתעכבתי והוא בדרך כלל, לא יקבל זאת בהבנה. אז כן, הלחץ הופך את החוויה לנוראית ואני שומר את נפשי מנתיבי איילון ורחובות תל אביב, אפילו שהם ,לעיתים קרובות, מהווים קיצור דרך. כי להיכנס לפקק כשאני תחת לחץ זמן - זו חוויה נוראית.

זו דעתי האישית לפחות. כל שכן, אני לעולם לא אשתמש במילים "שואה" או "אושוויץ" אפילו בתור אנלוגיה מוגזמת לסבל ולו רק בשביל לא להקל ראש בסבלם של אלו אשר חוו את מה שאני אפילו לא מוצא מילה מתאימה לתאר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא שמעתי על מישהו שמת מלחץ בפקק, אז לא צריך להשמר לנפשך. כאמור, מדובר בפקק. בזבוז זמן. לא בתור למשרפות.

בשביל לא לאחר, אני ממליץ לצאת בזמן.

להתניידות בתוך העיר, אני ממליץ על אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...