Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרך לאילת בטוחה?

hissi
שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותה שאלה קבועה שצפה פה מדי פעם - אבל מזווית קצת אחרת...

תכננו לרדת לאילת בשבוע הבא לחג השבועות.

אני פחות שולט בכבישי הדרום וכמובן שאין צורך להגיע לכביש 31 אבל נראה שהדווחים על הפרעות ומחסומים הגיעו גם לסביבת להבים, לצמתים ראשיות בכביש 40 ובואכה כביש 6 שלמיטב הבנתי נמצאים על המסלול הרלוונטי.

כמובן שזה אינדיוודואלי והנבואה ניתנה לשוטים וכיוב - אבל במידה ולא יירשם שינוי מהותי, אם להיעזר בחוכמת ההמונים של אנשים שמכירים את הדרך והמקומות טוב ממני -

האם אפשר לנסוע ללא חשש או שנכון לבטל את הנסיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי דוחה את הנסיעה עד שהעניינים יירגעו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי חולם ליסוע לאילת בימים הקרובים.
פשוט סיכון מיותר.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה העבירה את האחריות לשמירה על חופש התנועה בכביש 25 (באר שבע-דימונה) לידי חמולות בדואיות, בתקווה שהן ירסנו את הצעירים הבדואים שחסמו את הדרכים וניסו לבצע לינצ'ים באנשים בשבוע האחרון.

מפה תעשה עם זה מה שאתה רואה לנכון.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחה את הנסיעה. אין לדעת לאן המצב יתדרדר.

אומנם לא קשור למסלול לאילת, אבל אתמול בעקבות תאונה קשה בצומת עין המפרץ נסעתי בשעה 8 בערב מנהריה לקריות דרך עכו - בזמן אמת נופצה שמשה לרכב לידי תוך כדי נסיעה (לא זריקת אבן, מישהו פשוט עבר ליד הרכב ועם שרשרת ברזל פוצץ אותו. איזה 6 שוטרים וניידות עומדים ממש ליד ופשוט לא מגיבים לדבר. אין להם יכולת להתמודד עם זה.

בכל מקרה, שמתי במולטימדיה קיצור דרך לשיר ערבי אסלי למקרה שאעבור ליד התפרעות כזו שוב, לחיצה קצרה + פול ווליום יחשבו אני משלהם ואסע לשלום. (קיצור דרך נוסף לשיר מזרחי באותה מתכונת למקרה שאתקל בהתפרעות מהצד השני).

• מבאס 2

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שהגענו למצב הזה, אבל לדעתי עדיף להיות כמה שיותר בבית בימים האלה, ולבטל נסיעות לא הכרחיות. 

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות עם חופשי בארצנוווווווווווו ארץ ציון וירושליםםםםםםםםם...........

לאן התדרדרנו, לא ייאמן.

וכן אני לא הייתי מחפש הרפתקאות בדרך בין כל מיני מקומות נידחים, במרכז המשטרה לא מצליחה לשמור על האזרחים היהודים, אז בטח ובטח בדרך למקומות מרוחקים כמו אילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטלנו סופ"ש בצפון שהיינו אמורים לצאת אליו מחר.

מצד אחד זה היה מרחיק אותנו מההזעקות והטילים (עבד טוב ב2014) אבל מצד שני גם לנסוע בכבישי ארצנו זה לא נעים במיוחד בימים אלו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2021 בשעה 15:36, hondacivic02es כתב:

להיות עם חופשי בארצנוווווווווווו ארץ ציון וירושליםםםםםםםםם.....

זו לדעתי הדרך הכי טובה. סע דרך ירושלים, ומשם לים המלח וכביש הערבה.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי היום מעוטף עזה, ישר מהגבול עם הרצועה.

הדרך אומנם שובשה בגלל חסימות פיזיות שלא תכננתי, מאחר והwaze מלא בחסימות דיגיטליות אפילו ביישוב שלי בכביש הראשי יש חסימה.

גם כשהיה סגר נסעתי לכיוון העוטף ואף פעם לא נתקלתי בבעיות. מקסימום הוצאתי את התז והראיתי לשוטר.

לאילת אתה צריך לתכנן יותר מראש, עדיף לצאת במהלך היום. להימנע מריכוזים בעייתיים. מאמין שכביש 90 לא יהווה בעיה. 

הייתי נמנע מערים כמו ירושלים ונסיעה דרך יו"ש, כמו שהציע קודמי. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא נסיעה מכביש 6 עד בית קמה ומשם כביש 40, דרך צומת גורל ועוקף ב"ש, ולנסוע דרך מצפה רמון (ואז אפשר להמשיך מכביש 12 או לחתוך לכיוון כביש 90 דרך קטורה)
רק לא לנסוע בשעות הערב-לילה.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, DareDevil כתב:

הייתי נמנע מערים כמו ירושלים ונסיעה דרך יו"ש, כמו שהציע קודמי.

מי שלח אותו ליו"ש?

ומה הבעיה לנסוע דרך ירושלים? לא שלחתי אותו לשיך ג'ראח או לשער שכם.

מכביש 1 או מ-443 עולים לכיוון הגבעה הצרפתית (בכביש המוביל לרמת שלמה), ומשם לכביש 1 היורד למעלה אדומים וים המלח.

אם המחוזיאדה לא תתבטל בגלל טילים לכיוון אילת, אבדוק את מסלול הנסיעה הזה ביום שלישי. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למה אני חושב על אילת כיעד לנופש,
אני מסכים עם מי שרשם מעלי שעדיף לנוח בבית ולדחות את הנסיעה,

זה עצוב, זה עלוב, זה מקומם וזה עוד המון דברים,
אולי הדבר הכי מכעיס זו אוזלת היד של המשטרה,

אבל, אנו חיים את המצב, ולכן, אני מציע להימנע מנסיעות שאינן הכרחיות.

בתור אחד שגר בקריות ושחווה כרגע את המצב בעיקר בטלויזיה, אני מאוד מעריך את השקט שאני חווה בתקופה משוגעת זו,

ממליץ בחום לדחות, ולהישאר במזגן בבית, הקיץ רק התחיל - יהיה מספיק זמן לבלות ולנוח.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...