Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות הצמדת לובי קומתי לדירה - רכישה מקבלן

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

לא בטוח שחרא שכנים כי זה תלוי בהבה משתנים.

אם נניח יש בבנין 80 דירות ו20% מהם ישאירו עגלה בלובי זה 16 עגלות וברור לכולם שזה מטרד אבל אם מדובר בבנין של 8 דיירים והשאירו עגלה או שתיים זה באמת שטויות.

אני התיחסתי ללובי של דייר אחד בקומה כפי שנתתי בדוגמא אצל הורי, באם מדובר על יותר מדייר אחד הסיפור שונה לחלוטין ואז אין שום סיבה לאחסן במרחב ציבורי , באופן שמני שעתים שלוש זה ממש לא נורא , אם מודיעים מראש אז יום יומים זה בהחלט נסבל, בשום פנים ואופן לא אחסנה ארוכת טווח ואו קבועה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירה בקומה שיעשו מה שהם רוצים.

אצלי אנחנו 2 דירות בקומה וממש לא מפריע לי שהשכנים לפעמים משאירים דברים ליד הדלת שלהם. זה לא מפריע, לא חוסם כלום ולא מסריח אז למה שאחפש בעיות שלא קיימות?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

בדירה בקומה שיעשו מה שהם רוצים.

אצלי אנחנו 2 דירות בקומה וממש לא מפריע לי שהשכנים לפעמים משאירים דברים ליד הדלת שלהם. זה לא מפריע, לא חוסם כלום ולא מסריח אז למה שאחפש בעיות שלא קיימות?

גם במקרה הפרטי שלי אנו 2 דיירים בקומה , ישנה הבנה שקטה שלא משאירים דבר בחדר המדרגות אלא לזמן קצר , עובד נפלא.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...