Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת אלכוהול לחתונה

106turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

אז הגיע תורי ואני מתחתן 🤦🏻‍♂️

אחרי שסגרתי 80% מהספקים הגעתי לאלכוהול, אני לא שתיין גדול, בדרך כלל יושב על בירה, עכשיו צריך עזרה של מישהו שמבין וגם עם נסיון,

האירוע יוצא יום רביעי ויש כ400 מוזמנים, הבנתי שיש חישוב כלשהוא כמות ליטר לכמות אנשים, איך מחשבים? מעוניין לקנות וודקה פרימיום + וויסקי טוב, לא רוצה לעוף יותר מדי אבל שיהיה כמות מספקת וגם אלכוהול איכותי, אז איפה מומלץ ללכת בשביל מחיר טוב? שמעתי גם שיש מקומות שקונים בחזרה אלכוהול שנשאר סגור,

אז כמה ליטר אלכוהול צריך? ועל מה כדאי להתמקד?

מוכן להשקיע עד 5K₪, מכובד?

בוודקה שמתי עין על מונט בלאן, בלוורדה, בלוגה, גרייגוס, ואן גוך

לגבי הויסקי בלאק, וגק דניאלס?

המלצות הערות והצעות יתקבלו בברכה, תודה

נ.ב - לקחתי חברה שמנהלת את האירוע ויש גם ניהול אלכוהול

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומחה גדול אבל יש כל מני מחשבונים וכללי אצבע כלליים.

אם יש לך חברה שמנהלת את האירוע אפשר גם לשאול אותם. זה המקצוע שלהם.

ובכל זאת, יש חנויות שמסכימות לזכות אותך על האלכוהול שלא שתו במידה והבקבוק נשאר סגור / קרטון באריזה מקורית וכו' וכו'.

"בנא משקאות" בקריון בקרית ביאליק זה אחד מהם ואני יכול להמליץ עליהם.

המחירים מעט גבוהים יותר בטוטאל, אבל זה מבטיח לך שתשלם רק על מה שישתו.

טיפ קטן - וויסקי, כמה שאתה חושב שצריך, תיקח עוד. ואז עוד טיפה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תעשה טובה לעצמך, תאם עם בעל האולם כמה ומה אתה מביא.

לחבר רצו לאסור הכנסת אלכוהול לאירוע כי הוא הביא יבוא מקביל ללא כשרות.

היה סרטים. ואתה לא רוצה כאלה!

בכללי, כל מה שאתה רוצה להכניס לאולם, תאם עם בעל האולם. 

למשל אצלי הוא טען שאסור לעשות קונפטי (לא שהתכוונתי, כן?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אירוע דומה לשלך, 400-500 מוזמנים, אלכוהול איכותי, יום רביעי.

לדעתי 5K לא מספיק, קח בחשבון שאם יגמר משהו זה יהרוס את הערב לאורחים. (בתור אחד שהיה ברמן באירועים אין משהו שיותר מבאס אורחים מלהגיד להם אין)

כמו שאמרו לך פה, תסגור אצל ספק שיקח חזרה את מה שסגור, תביא בלי קמצנות הכל מהכל ופשוט תחזיר אחר כך.

כמו כן תבקש מהבר להשאיר את הבקבוקים הריקים בצד כדי שתוכל לראות שבאמת הברמנים לא התפנקו על חשבונך, ממליץ גם לעשות עליהם סתם קו עם טוש לא מחיק כדי שתוכל לזהות שהם באמת שלך.

מבחינת כמויות, זה מה שלדעתי ילך בחתונה, הכל גם תלוי באורחים שלך (יותר צעירים-יותר אלכוהול).

וודקה - 20 בקבוקים

וויסקי - 8 בקבוקים

ג'ין - 10 בקבוקים

קמפרי - 6 בקבוקים

ואן גוך טעמים - 10 בקבוקים

ערק - 6 בקבוקים

כמובן צריך ערבוב בהתאם לכמויות שתבחר, ראשן, רדבול, טוניק, חמוציות, אשכוליות, לימונים.

במידה והאולם לא מספק ואתה רוצה להביא גם קאווה ולמברוסקו לקבלת פנים + מהלך הערב אפשר להוסיף.

שיהיה המון מזל טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך אופציה באולם לשתיה חריפה  ?

בעבר היה חלוקה לתוצרת הארץ \ חו"ל עם מחיר שונה בהתאם ואז לא צריך לשבור את הראש...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, CX25GTI כתב:

אין לך אופציה באולם לשתיה חריפה  ?

בעבר היה חלוקה לתוצרת הארץ \ חו"ל עם מחיר שונה בהתאם ואז לא צריך לשבור את הראש...

אצלי באולם זה לא היה משתלם, לאירוע של 400 אורחים ביקשו סכום הזוי של 35 שקל לראש (על אלכוהול פרימיום כמו שביקשתי)

וזה עוד לא כולל את ה-3500 שצריך לשלם לאולם על ברמנים שתייה קלה ויינות.

אפשר בקלות לחסוך פה 6000 שקל.

בכל אופן לדעתי אם ההפרש לא עולה על 1000 שקל עדיף לסגור את הבר של האולם, מעל זה עדיף לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - בשעה טובה ומזל טוב!!!!

לגבי הוודקה כנראה התכוונת לבלוודר, וודקה מעולה אגב.

אם כולן יעלו אותו דבר ואתה חושק בוודקה פרמיום - בלוגה הכי נחשבת מהרשימה וכביכול משרה "לוק" יוקרתי יותר.

גרייגוס מאוד כיפית לערבוב ונקי כי היא חסרת טעם כמעט, אבל מודה שלערבב אותה עם אוכמניות וכדומה זורם מאוד.

וואן גוך לדעתי חובה כיוון שהרבה אנשים ירימו צ'ייסרים לכבודכם.

לגבי כמויות אני פחות מבין.

וויסקי - בלאק וג'ק זה אחלה וויסקי, אני מאלו שאוהבים באירועים וויסקי אבל כמוני כנראה שאין הרבה, רוב החוגגים בד"כ נוטים למשקה המהיר של צ'ייסרים של וודקה / וואן גוך אז כדאי לקחת בחשבון.

אירוע אחרון של המשפחה שלי רוב הוודקה נעלמה ונשארו הרבה וויסקי למרות שהבאנו שליש מהכמות של הוודקה, אבל כמובן תלוי בקהל.

כמדומני שבנא יכולים לקנות חזרה ממך (אם כי המחירים שלו לא הכי זולים אבל סבירים), ואם אתה מהמרכז כדאי לבדוק מול "היבואן" הוא מייבא אלכוהול במחיר מצוין ואני רוכש ממנו הרבה.

גם יין בעיר נוטים להיות זולים יותר מבנא משקאות.

נ.ב - מה עם החברה שמנהלת את האירוע לא יכולים לדאוג?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.5.2021 בשעה 09:54, Abergel כתב:

כמו כן תבקש מהבר להשאיר את הבקבוקים הריקים בצד כדי שתוכל לראות שבאמת הברמנים לא התפנקו על חשבונך, ממליץ גם לעשות עליהם סתם קו עם טוש לא מחיק כדי שתוכל לזהות שהם באמת שלך.

בהקשר הזה - תמצא חבר שאתה סומך עליו שיהיה אחראי על העניין כי אתה תהיה שיכור/מפורק סוף הערב.
מאוד קל לברמנים להעלים לך כמה בקבוקים ולהביא במקומם ריקים. גם אם זאת הוצאת יחסית קטנה ביחס לכל האירוע אין סיבה שהאלכוהול הזה יילך אליהם במקום שתהנה מהם בשבת חתן או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבקטע של ניהול האלכוהול יש לי חברה שמנהלת את זה, אז פחות דואג שיעלמו בקבוקים וכו', אבל כן יסמן אותם בתחתית בכל מקרה

שאלה, כדאי לקחת כמה סוגים של וודקה? לדוגמא 5 מונט בלאן 5 גרייגוס 5 בלוגה 5 בלוורדר

אותו דבר נגיד לגבי הויסקי 5 בלאק 5 דניאלס

או שנהוג ללכת על סוג אחד ולא לערבב?

ואן גוך כמובן שניקח כמה טעמים

כמה ארגזים של XL כדאי לקנות?

אגב, כשמתחייבים לקנות ממני חזרה מה שלא נפתח, משלמים מחיר מלא או מחיר מופחת?

תודה לכולם על העזרה 

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הוודקה איכותית לא משנה הסוג. כולם יערבבו עם אקסל ראשן או חמוציות ולא ירגישו יותר מדי.
מבחינת וויסקי כן אפשר להבדיל כי זה משהו ששותים נקי בדרך כלל אז אם מישהו יירצה יכול להיות שיעדיף סוג מסויים.
ברמת העקרון אמור לקנות בחזרה במחיר מלא, אבל יכול להיות שיש כאלה שלא יסכימו. הם לא באמת קונים ממך כמו שפשוט מזכים ומוכרים להבא בתור, זה לא פלאפון או משהו שיש עם זה בעיה כי פתחת את הקופסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון אחר - תנהג בשיטת BYOB - מי שרוצה לשתית, שידאג להביא בקבוק משל עצמו.

רק נקודה למחשבה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יכתוב בהזמנה "מי שרוצה לשתות שיביא איתו שתייה" ימחקו אותו מהצוואה, החברים ינתקו איתו קשר, ושאר האורחים חוץ מההורים (וגם זה בספק) פשוט לא יגיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, vadim6385 כתב:

רק נקודה למחשבה.

זה לא מסיבת צהריים בסמי שמעון

• מצחיק 2
  • מעניין 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

רק נקודה למחשבה.

אצלי אם הייתי רושם כזה דבר, הייתי פותח את הכספת מלאה במכתבים, מי שרוצה מתנה, שיביא לעצמו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...