Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קומפרסור ובוסטר זה משהו שחשוב שיהיה בתא מטען?

YogiBear2k
שימו לב! השרשור הזה בן 1085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סקודה פאביה 2016, מטפל בה יחסית יפה אבל לאחרונה אנשים שואלים אותי בסוג של שאלה רטורית האם יש לי קומפרסור ובוסטר בתא מטען ואז הם בהלם כשאני עונה להם לא.

זה משהו עד כדי כך טריוויאלי?

אם כן, איזה כדאי לקנות? אמזון? עליאקספרס? אוטודיפו?

יש מספרים שאני צריך לדעת כדי לוודא שלא מחרטטים אותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, אני מחזיק קומפרסור ובוסטר בתא המטען, בעיקר כדי לסייע לאחרים, אבל גם כדי שלא אצטרך סיוע של אחרים.

אפילו כתבתי על זה פוסט.

• מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפרסור מחזיק אבל בוסטר לא.

הסיבה שאני לא מחזיק בוסטר היא לא בגלל שזה לא חשוב אלא בגלל שאני יודע שאשכח לטעון אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, YogiBear2k כתב:

זה תלוי איזה בן אדם אתה. 

אם אתה בגישה "אני רק יודע לשים דרייב, ללחוץ על הגז ולסובב את ההגה, ולכל יתר הדברים יש מוסך או שרותי דרכים" אז אין לך מה להחזיק קומפרסור או בוסטר.

אם צריך, מתקשר לשרותי דרכים או ארגון מתנדבים כמו "ידידים", הם באים ומניעים לך את האוטו או מחליפים גלגל. 

אם אתה בגישה "אני מסתדר בכל סיטואציה לבד, פונה לעזרה רק כשממש ממש חייב אחרי שניצלתי את כל האפשרויות שעמדו לרשותי", אז כן תחזיק קומפרסור ובוסטר.

לי יש קומפרסור פשוט בוכנה אחת מאוטו דיפו שעולה במבצעים 90 שקל, הוא איטי ודי מעפן אבל לשימוש מזדמן פעם ב... מספיק ותוך כמה דקות מנפח גלגל ריק מאוויר. 

ואת הבסטר הזה שהוא מצויין: 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבוקי כתב תלוי איזה איש אתה. לי אישית זה עזר המון. 

לא חסר מקרים שקמתי לעבודה בגשם וגיליתי פנצ'ר. לך תחליף גלגל עכשיו. מנפח עם קומפרסור נוסע לפנצ'ריה - לא יוצא מהרכב תוך עשר דקות נגמר הסיפור.

בוסטר עזרתי להמון אנשים כולל משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Night Driver כתב:

הסיבה שאני לא מחזיק בוסטר היא לא בגלל שזה לא חשוב אלא בגלל שאני יודע שאשכח לטעון אותו.

גם אם תהיה לך שגרת טעינות של אחת לחצי שנה, כנראה שזה יספיק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי יש רק בוסטר. עוזר לי גם כסוללה שמפעילה לי כל מיני דברים. (מלחם, מצלמה).

בעיקר עזרתי איתו לאחרים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שלא דמיינתי את זה וראיתי פעם פירסומת לבוסטר שעובד כמו קבל, כלומר אתה לא צריך להטעין אותו, הוא צובר את הכוח לאט מהמצבר (כל עוד הוא לא מת לחלוטין כמובן, כלומר לא מספיק חזק להניע אך עדיין נשאר בו קצת כוח) וכאשר צבר מספיק כוח הוא יכול להניע את הרכב.

יש דבר כזה או שחלמתי?

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל העונים!! ממש מעריך את זה! שכחתי לשאול משהו. יש לי מערכת start stop, במה זה משפיע?

לפני 8 שעות, Night Driver כתב:

אצלי יש מצב שפשוט אני אטעין עם זה כל מני דברים וברגע האמת לא יהיה בו סוללה כי הוא הטעין יותר מדי טלפונים.

אגב קומפרסור, אני ראיתי את הקומפרסור של שיאומי, מנסה להבין אם זה צעצוע או דווקא כלי מעוצב

לפני 8 שעות, Buki כתב:

זה תלוי איזה בן אדם אתה. 

אם אתה בגישה "אני רק יודע לשים דרייב, ללחוץ על הגז ולסובב את ההגה, ולכל יתר הדברים יש מוסך או שרותי דרכים" אז אין לך מה להחזיק קומפרסור או בוסטר.

אם צריך, מתקשר לשרותי דרכים או ארגון מתנדבים כמו "ידידים", הם באים ומניעים לך את האוטו או מחליפים גלגל. 

אם אתה בגישה "אני מסתדר בכל סיטואציה לבד, פונה לעזרה רק כשממש ממש חייב אחרי שניצלתי את כל האפשרויות שעמדו לרשותי", אז כן תחזיק קומפרסור ובוסטר.

לי יש קומפרסור פשוט בוכנה אחת מאוטו דיפו שעולה במבצעים 90 שקל, הוא איטי ודי מעפן אבל לשימוש מזדמן פעם ב... מספיק ותוך כמה דקות מנפח גלגל ריק מאוויר. 

ואת הבסטר הזה שהוא מצויין: 

האוטו שלי קטן, סקודה פאביה, אתה יכול להסתכל בסרטון למעלה להגיד לי אם הדבר הזה רציני או סתם צעצוע?

בכללי אני איפשהו באמצע, אני ממש לא בגישה של לסובב את המפתח ולנסוע, אבל לא מפחד לבקש עזרה כשצריך, בלי קשר מעדיף לנסות לבד לפני שמטרטר בן אדם שיבוא עד אלי.

בקשר לפוסט שהעלית, הנוקו מאוד יקר יש משהו קצת יותר זול לאוטו כמו שלי?

לפני 4 שעות, netanel1014 כתב:

כמו שבוקי כתב תלוי איזה איש אתה. לי אישית זה עזר המון. 

לא חסר מקרים שקמתי לעבודה בגשם וגיליתי פנצ'ר. לך תחליף גלגל עכשיו. מנפח עם קומפרסור נוסע לפנצ'ריה - לא יוצא מהרכב תוך עשר דקות נגמר הסיפור.

בוסטר עזרתי להמון אנשים כולל משפחה.

אתה יכול להסתכל על הסרטון למעלה לגבי קומפרסור ולתת לי את חוות דעתך בבקשה?

לפני 2 דקות, yairw כתב:

אני די בטוח שלא דמיינתי את זה וראיתי פעם פירסומת לבוסטר שעובד כמו קבל, כלומר אתה לא צריך להטעין אותו, הוא צובר את הכוח לאט מהמצבר (כל עוד הוא לא מת לחלוטין כמובן, כלומר לא מספיק חזק להניע אך עדיין נשאר בו קצת כוח) וכאשר צבר מספיק כוח הוא יכול להניע את הרכב.

יש דבר כזה או שחלמתי?

הנה, עכשיו אני רואה סרטון על בוסטרים כדי ללמוד קצת, יש כזה משהו (אבל לפחות לפי הסרטון הזה, פחות מומלץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.4.2021 בשעה 08:40, YogiBear2k כתב:

יש לי סקודה פאביה 2016, מטפל בה יחסית יפה אבל לאחרונה אנשים שואלים אותי בסוג של שאלה רטורית האם יש לי קומפרסור ובוסטר בתא מטען ואז הם בהלם כשאני עונה להם לא.

אם כן, איזה כדאי לקנות? אמזון? עליאקספרס? אוטודיפו?

יש מספרים שאני צריך לדעת כדי לוודא שלא מחרטטים אותי?

נוסע כבר הרבה מאוד שנים ללא קומפרסור וללא בוסטר. 

אז בקצרה התשובה שלי לשאלתך בכותרת היא "לא!" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, YogiBear2k כתב:

קודם כל תודה לכל העונים!! ממש מעריך את זה! שכחתי לשאול משהו. יש לי מערכת start stop, במה זה משפיע?

אצלי יש מצב שפשוט אני אטעין עם זה כל מני דברים וברגע האמת לא יהיה בו סוללה כי הוא הטעין יותר מדי טלפונים.

אגב קומפרסור, אני ראיתי את הקומפרסור של שיאומי, מנסה להבין אם זה צעצוע או דווקא כלי מעוצב

האוטו שלי קטן, סקודה פאביה, אתה יכול להסתכל בסרטון למעלה להגיד לי אם הדבר הזה רציני או סתם צעצוע?

בכללי אני איפשהו באמצע, אני ממש לא בגישה של לסובב את המפתח ולנסוע, אבל לא מפחד לבקש עזרה כשצריך, בלי קשר מעדיף לנסות לבד לפני שמטרטר בן אדם שיבוא עד אלי.

בקשר לפוסט שהעלית, הנוקו מאוד יקר יש משהו קצת יותר זול לאוטו כמו שלי?

אתה יכול להסתכל על הסרטון למעלה לגבי קומפרסור ולתת לי את חוות דעתך בבקשה?

הנה, עכשיו אני רואה סרטון על בוסטרים כדי ללמוד קצת, יש כזה משהו (אבל לפחות לפי הסרטון הזה, פחות מומלץ)

שמעתי על הקומפרסור הזה. אחלה דבר. 

לגבי הבוסטר מנסיון קניתי baesus מאלי אקספרס. מרוצה +

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, netanel1014 כתב:

שמעתי על הקומפרסור הזה. אחלה דבר. 

לגבי הבוסטר מנסיון קניתי baesus מאלי אקספרס. מרוצה +

גם לי יש אותו. דווקא קראתי שלא מומלץ להשאיר ברכב בקיץ כי הוא עלול להתלקח (זה אידיוטי אחרת מה הרעיון להשאיר את הבוסטר בבית כשאתה צריך אותו בעת צרה..).

האם זה בלוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...