Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח לעבור טסט, האם להחליף מורה?

Ronithen
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, Ronithen כתב:

אבל אני רוצה להזכיר שאני נכשל לא על בעיות של שליטה ברכב או בתנאי הדרך אלא לחץ יתר

א. לבקש רב-בוחן כפי שנכתב קודם יכול אולי לעזור.

ב. אתה יכול לפרט על "לחץ יתר"? למה "לחץ יתר"? לא יקרה בטסט שום דבר מיוחד כי כנראה שלא קרה שום דבר מיוחד עד היום, אז מה השתנה בטסט? קח את זה בעוד שיעור נהיגה, באותם מקומות קודמים ומוכרים, רק שעם מישהו זר.

ג. זה נראה לי יותר פסיכולוגיה ופחות מורה אחר שיעזור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הענין הוא פסיכולוגי-לחץ, יש פתרון פשוט: לנתק רגשות ולהתמקד בהגה והדוושות, ופשוט לדמיין שאתה נהג אמיתי ו"מה עלי לעשות כעת" ולא לחשוב כל רגע מה הטסטר חושב עלי.

לי זה עבד. פשוט חשבתי עניינית מה התפקיד שלי כעת בכביש. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, mcaspi כתב:

א. לבקש רב-בוחן כפי שנכתב קודם יכול אולי לעזור.

ב. אתה יכול לפרט על "לחץ יתר"? למה "לחץ יתר"? לא יקרה בטסט שום דבר מיוחד כי כנראה שלא קרה שום דבר מיוחד עד היום, אז מה השתנה בטסט? קח את זה בעוד שיעור נהיגה, באותם מקומות קודמים ומוכרים, רק שעם מישהו זר.

ג. זה נראה לי יותר פסיכולוגיה ופחות מורה אחר שיעזור.

לא נראה לי שאני יכול לבקש רב בוחן סתם ככה מי אני חח? הלוואי חח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני יכול לבקש רב בוחן סתם ככה מי אני חח? הלוואי חח 
המורה שלך יכול לבקש עבורך.
אגב אתה יכול לקצת כמה שיעורים אצל מורה אחר שיעזור לך ואז לבקש מהמורה הנוכחי שלך מבחן נוסף דרכו.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...