Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח לעבור טסט, האם להחליף מורה?

Ronithen
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שלא זוכר פתחתי לפני חודש ימים ושליש פתחתי אשכול רחמים עצמאיים על כך שאני לא מצליח לעבור למעלה מעשרה טסטים באמצעות שיטוט ברשת הגעתי למורה שעל פניו נראה מצליח מאוד עם הצלחה בססטים במיוחד בטסט ראשון, לא רלוונטי עבורי כמובן וחלק מכם גערו בי להחליף מורה בהקדם זאת הסיבה שהגעתי לאותה מורה אבל אני רוצה להזכיר שאני נכשל לא על בעיות של שליטה ברכב או בתנאי הדרך אלא לחץ יתר והשאלה האם זה נכון להחליף מורה בגלל בעיה כזאת? הרי אני יוכל לעבור תיאורטית למורה אחר אבל אם זאת מקור הכישלון ולא אטפל אז גם אם מורה אחר אני אכשל לא? מה שכן הוא הרבה יותר יסודי ומקצועי מהמורה הנוכחי שלחי שכלל לא עובר איתי על טפסי כישלון, בנוסף רוצה לומר כי בחלק מהטסטים הצלחתי להפיג את המתח ועדיין לא לעבור בגלל משהו נורא שולי מה דעתכם לעבור או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אם נלחצים,
א) לא משנה איזה מורה, עדיין תהיי לחוצה במבחן (את בחורה, הבנתי נכון לא? [emoji28]).
ב) המורה לא נותן לך להרגיש בטוחה מספיק למבחן.

יש אנשים שהם ממש טובים בלימודים ו בשעת המבחן נלחצים סתם ו נכשלים, זה קורה הרבה, אני נלחץ כמעט בכל מבחן לא משנה מה חח.
הייתה תקופה שהייתי קורא הרבה בפורום אחר ו היו ממליצים לקחת רטלין כדי להירגע, אני בחיים לא אגיד לך לעשות דבר כזה, רק מעביר נקודה.
הכרתי חבר מ העבודה שגם לקח לו איזה 9 טסטים לעבור ו יש עוד הרבה כאלה.

תכלס כל אחד יכול לתת לך אלף דוגמאות, אבל רק את יכולה לדעת מה התשובה..

לא לוותר רק!

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מבקש מהמורה לעבור על כל המבחנים שלך ולעשות אותם שוב, לפעמים זה יכול לעזור.

בנוסף, לא צריך להתרגש ממספר הטסטים, בסוף אף אחד לא מעניין אותו כמה טסטים עשית.

אולי תרגילי נשימה לפני המבחן יעזרו. חומרים משני תודעה (קנאביס\ריטלין\אלכוהול וכדומה) Big No No. גם על זה אפשר להכשיל תאורטית.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, MercedesLove כתב:

מתחנן עבורך - אל תוותר!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

חלילה לוותר חח אחרי כול הכסף והעצבים שהשקעתי מה אתה חושב להחליף מורה או לא?

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

הייתי מבקש מהמורה לעבור על כל המבחנים שלך ולעשות אותם שוב, לפעמים זה יכול לעזור.

בנוסף, לא צריך להתרגש ממספר הטסטים, בסוף אף אחד לא מעניין אותו כמה טסטים עשית.

אולי תרגילי נשימה לפני המבחן יעזרו. חומרים משני תודעה (קנאביס\ריטלין\אלכוהול וכדומה) Big No No. גם על זה אפשר להכשיל תאורטית.

אני בנקודה שפחות רוצה את זה אני פשוט רוצה לדעת האם להחליף אותו או לא מה אתה אומר מנקודת המבט שלך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Ronithen כתב:

אני בנקודה שפחות רוצה את זה אני פשוט רוצה לדעת האם להחליף אותו או לא מה אתה אומר מנקודת המבט שלך ?

אני זה לא אתה, אני יודע שאם המורה לא נוח (יענו לא משרה אווירה נעימה תוך כדי שיעורים או עוזר לעבור את הטסט וכדומה) הייתי עובר למורה אחר.

כנראה שאתה מחפש את התשובה של "לך על זה", לא שזה רע או משהו. כנראה שפשוט אתה כבר יודע את התשובה בעצמך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, DareDevil כתב:

אני זה לא אתה, אני יודע שאם המורה לא נוח (יענו לא משרה אווירה נעימה תוך כדי שיעורים או עוזר לעבור את הטסט וכדומה) הייתי עובר למורה אחר.

כנראה שאתה מחפש את התשובה של "לך על זה", לא שזה רע או משהו. כנראה שפשוט אתה כבר יודע את התשובה בעצמך.

האמת שלא דווקא נקשרתי למורה הזו ( איל לא אחרי שנה של כישלונות ושיעורים) היד ממש לא קלה על ההדק אני פשוט רוצה לסיים עם זה כבר עד כמה שזה תלוי בי ולא תלוי באחרים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתי הוא קבע לך את הטסטים ?

נשמע חריג מספר כזה גבוה של טסטים..

מה זה טופס כשלון ולמה הוא לא עובר עליהם איתך ?

טוב, אז הלכתי לפוסט הראשון שפתחת ויש לי מספר הערות קטן:

1. לדעתי הצנועה, עדיף לגשת לטסט באזור יחסית פשוט. במקומך, הייתי מנסה לגשת ביישוב אחר.

2. מצלמת חנייה ? הייתי מנסה ללמוד חנייה בלעדיה. יש לי רכב עם מצלמה - בקושי מסתכל עלייה בחנייה.

3. רכב לימוד הנהיגה עצמו - לדעתי עדיף רכב נמוך עם טווח ראייה טוב לכל הכיוונים.

4. תעבור על כל טפסי הכישלון הללו ותנסה להבין מה חוזר על עצמו.

עריכה אחרונה על ידי Lior_Django
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמלל שאתה מפרט, הבעיה לא דווקא המורה כמו התלמיד, עדיף לך להשקיע קצת מאמץ בנושא של הלחץ יתר בצורה פרטנית עם גורמי המקצוע בתחום מאשר במורה נהיגה, כי אחרת ניגד ומחר עברת את הטסט, מברוק, יש לך רישיון נהיגה, לא טיפלת בבעיה של הלחץ ובכך אתה מהווה סכנה לשאר משתשמי הכביש וחבל.

ללמוד נהיגה זה לא נהיגה במציאות, עולם הנהיגה והכביש מורכב מהרבה אנשים, ו"שפת הכביש/נהיגה" היא שפה בינלואמית שמחייבת ידע מסויים ובטחון, תשקיע בעצמך וזה יחזור אליך בענק.

זה שיש לך רישיון זה לא אומר שאתה יודע לנהוג, יש לא מעט גברים ונשים בעלי רישיון שמפחדים לעלות על ההגה וכאשר הם כן עולים הם מסכנים את האחרים בכך שמבצעים פניות חדות ללא תכנון מוקדם, נוהגים שלא בהתאם למהירות הכביש (לרוב לאט) ועוד...

בהצלחה

• אהבתי 1

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצב דומה, החלפתי מורה ועברתי בטסט הראשון אחרי ההחלפה.
מאז כמעט 30 שנה על הכביש. אין לי שום בעית בטחון על הכביש , ממש לא.

קח מורה אחר, חפש מישהו רגוע יותר. מישהו שישרה עליך בטחון.

בקש בטסט הבא רב בוחן. מישהו עם ניסיון. זה עוזר.
אל תתיאש אתה תעבור.
בהצלחה.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, להחליף ללא ספק!

יש מורים שמתמכים באופן ספציפי באנשים עם חרדות או קשיים(לפעמים זה אחרי תאונה לדוגמה כשצריך להוציא רישיון מחדש ולפעמים באופן כללי).

המורה נהיגה שלי היה כזה, במקרה הגעתי אליו דרך המלצות לא בגלל ההתמכות שלו, אבל אני יודע שהוא עזר להרבה אנשים לעבור בצורה כזאת. 

אם אתה במקרה מאיזור מודיעין שלח לי הודעה ואני אשלח לך את המספר אם אתה רוצה. 

בהצלחה!

• אהבתי 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) להחליף מורה

ב) להתייעץ עם רופא משפחה לגבי תרופה שאולי תעזור לך להירגע בטסט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שני טסטים שלא עברתי, לקחתי שיעורים אצל מורה אחר, ממליץ עליו בחום, שמו נחשון גרומר ממודיעין.(יש בגוגל) האדם הזה טיפל בכמה מקרים של אנשים שלא עברו בת"א, ובעוד מקומות, השלים להם את החוסרים והם כולם עברו אצלו בראשון.

בכל אופן ממליץ לנסות שיעורים נוספים אצל עוד מורה שיכול להוסיף מהידע שלו. ככה עשיתי ומיד עברתי...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, המחליף כתב:

לאחר שני טסטים שלא עברתי, לקחתי שיעורים אצל מורה אחר, ממליץ עליו בחום, שמו נחשון גרומר ממודיעין.(יש בגוגל) האדם הזה טיפל בכמה מקרים של אנשים שלא עברו בת"א, ובעוד מקומות, השלים להם את החוסרים והם כולם עברו אצלו בראשון.

בכל אופן ממליץ לנסות שיעורים נוספים אצל עוד מורה שיכול להוסיף מהידע שלו. ככה עשיתי ומיד עברתי...

לצערי זה לא אפשרי אצלי

לפני 3 שעות, shakedi כתב:

לדעתי האישית, להחליף ללא ספק!

יש מורים שמתמכים באופן ספציפי באנשים עם חרדות או קשיים(לפעמים זה אחרי תאונה לדוגמה כשצריך להוציא רישיון מחדש ולפעמים באופן כללי).

המורה נהיגה שלי היה כזה, במקרה הגעתי אליו דרך המלצות לא בגלל ההתמכות שלו, אבל אני יודע שהוא עזר להרבה אנשים לעבור בצורה כזאת. 

אם אתה במקרה מאיזור מודיעין שלח לי הודעה ואני אשלח לך את המספר אם אתה רוצה. 

בהצלחה!

לצערי אני לא מתגורר במודיעין הלוואי ויכולתי 

לפני שעה, vadim6385 כתב:

א) להחליף מורה

ב) להתייעץ עם רופא משפחה לגבי תרופה שאולי תעזור לך להירגע בטסט

יש לי ריטלין 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הוא לקחת שיעורים מעוד מורה/מורים ואז זה מחדד את הנהיגה שלך מזויות שהמורה שלך כנראה לא הכיר.

מנסיון. (הנהיגה הנוכחית שלי היום היא תוצאה של 3 מורים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...