Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

cx5 comfort vs 3008 1.2 premium

miti2016
 שיתוף
עוקבים 14

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, meir_gi כתב:

לגבי ה CX5 בהבדל המחירים שצויין בין היבואן לבין 0 ק"מ כמובן שעדיף לרכוש מהיבואן. ההפרש במחיר כפי שצויין לא מצדיק רכישה מ 0 ק"מ. 

ההפרש יוצא 14000 ש" (המחיר ב0 קמ כולל אגרה.) 158.500 לעומת 172,400 לא כדאי גם אם קונים להרבה שנים?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לכמה זמן הם מתכננים להחזיק את הרכב ? בעיקרון גג שמש לא מעיף לי את הסכך או העפעף. לשנים רבות ולנסיעה שעיקרה עירונית הייתי ממליץ יותר על ה CX5 .מנוע אטמוספרי, למרות צריכת דלק גבוהה טיפה. לשתי המכוניות

אני נוסע משולב ,יש תקופות שיש בתוך העיר ויש תקופות שיותר לכיוון תל אביב {אני מאזור נתניה}. ל1.2 יש אותם הביצועים כמו למאזדה 2.0 ,קחי בחשבון שמדובר במנוע טורבו שהמנוע גמיש בהרבה ולא צריך ללחוץ עלי

להרבה שנים של נסיעות בעיר הייתי מעדיף מנוע אטמוספרי 2.0 של מאזדה ולא טורבו 1.2 עם 3 בוכנות. גם אם בהתחלה הרעידות בעמידה בפיג'ו בקושי מורגשות, עם הזמן ובלאי הן יופיעו. המנוע 1.2 טורבו של 3008 לא חלש מ

אם קונים להרבה שנים ובהנחה שזה המחיר הסופי של שני האופציות (בדקתם בכלל בכמה אפשר להוציא מהיבואן כשבאים עם מזומן לקנות?), רמות הגימור זהות וגם הרכב בשני המקרים חדש ולא התייבש חודשים אצל היבואן/במגרש ליסינג אז כן, לטעמי עדיף את ה 0 ק"מ כי בכל מקרה כשתמכרו עוד 15 שנה הערך של הרכב יהיה בקרשים. 

אבל שוב זה בהנחה וזה עומד בכל התנאים שציינתי ושאתם מחזיקים להרבה שנים, אם תמכרו עוד 5 שנים זה גם לא שווה, צריך ממש שהרכב אצלכם בקטע של עד שנהיה חצי גרוטאה כדי שנאמר שלמרות שההנחה לא מפנקת זה עדיף מלשלם מחיר מלא על רכב שבכל מקרה לא הולך להמכר. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לפני ימים אחדים רכשתי ב0 ק"מ את הCX5 דגם אקסקיוטיב ב169 הדגם במקום ב182 בחברה שלא קיים כרגע במלאי. (מנסיון של כמה ימים אני מאוד מרוצה) אך אשמח לשמוע על ענייני הביטוח שאפשר להיפגע במידה ויקרה משהו לרכב 

ברשיון לא רשום ליסינג או משהו כזה, אין אזכור לרכישה מחברת הליסינג.

אגב התעניינתי גם בפיגו, אך מפאת בעיות האמינות של החברה לאורך השנים נמנעתי מראש (למרות שהוא נראה טוב ומרגיש לי מאוד מוצלח).

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רשום לך ברישיון בעלים קודמים 01, במאגר של משרד הרישוי כתוב שזה היה חברת הליסינג.

כשמחשבים מחיר מחירון לוקחים בחשבון מספר ידיים ומי היו הבעלים הקודמים, אז צריך להוריד אחוז כלשהו בהתאם לכך שיש יד נוספת ואחוז כלשהו על כך שהיא הייתה חברת ליסינג.

עם השנים זה נהיה פחות ופחות רלוונטי כי יהיו משתנים נוספים למחיר הרכב, ואבסולוטית הסכום גם קטן. אבל בהתחלה זה יחסית משמעותי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי CX5 מ 0 ק"מ. אמנם מ 2019...

רכב מצויין. מומלץ בחום. מנוע אוטמוספרי המוכר עם תיבה מצויינת.

לגבי רכישה מ 0 ק"מ- אני אישית רכשתי בתצורה הזאת כי ליבואן לא היה מלאי מהדגם שרציתי. גם לא היה צפי קדימה.

לאחר 5 שנים, זה זניח ותלוי יותר במצב הרכב. בטח כשמדובר כאן בהנחה משמעותית מאוד שמפצה על זה. צריך לזכור שהיתרון במכירה עתידית ברכב כזה, זה לא בשלש שנים הראשונות אלא דווקא לאחר חמש שנים פלוס. אז עניין המנוע והתיבה מקבלים את היתרון שלהם באמינות.

לגבי ביטוח, במקרה של אבדן גמור, חברות הביטוח יתנו מחירון לפי שקלול ליסינג. בנוסף, כמדומני גם בשנה הראשונה ישנו עוד הבדל אך לא זוכר כרגע מה המונח של זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
Just now, u_mimi כתב:

אני רכשתי CX5 מ 0 ק"מ. אמנם מ 2019...

רכב מצויין. מומלץ בחום. מנוע אוטמוספרי המוכר עם תיבה מצויינת.

לגבי רכישה מ 0 ק"מ- אני אישית רכשתי בתצורה הזאת כי ליבואן לא היה מלאי מהדגם שרציתי. גם לא היה צפי קדימה.

לאחר 5 שנים, זה זניח ותלוי יותר במצב הרכב. בטח כשמדובר כאן בהנחה משמעותית מאוד שמפצה על זה. צריך לזכור שהיתרון במכירה עתידית ברכב כזה, זה לא בשלש שנים הראשונות אלא דווקא לאחר חמש שנים פלוס. אז עניין המנוע והתיבה מקבלים את היתרון שלהם באמינות.

לגבי ביטוח, במקרה של אבדן גמור, חברות הביטוח יתנו מחירון לפי שקלול ליסינג. בנוסף, כמדומני גם בשנה הראשונה ישנו עוד הבדל אך לא זוכר כרגע מה המונח של זה.

שמחה לשמוע חוות דעת ממשהו שיש לו את הרכב :) איזה דגם יש לך?

גם כרגע ליבואן אין רכבים אבל אמור לקבל בשהוע שבועיים הקרובים. ההתלבטות היא בעיקר בגלל שהיבואן נותן האבות של פתיחת תא מטען חשמלי בהתקנה מקומית ף חיישנים קדמיים ואחוריים, מצלמת דרך קדימה ואחורה , ועלוקה+כספת. (נתנו בכל אופן עד לפני שבועיים ולפי הבנתי ימשיכו לתת גם למשלוח הבא).

ב 0 ק"מ נותנים קודני, חיישנים אחוריים (פשוטים יותר מן הסתם).. וטיפול ראשון במוסך מורשה מאזדה מתנה.

ההבבדל במחיר כ 13.900 ש"ח

על מה היית הולך?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, miti2016 כתב:

שמחה לשמוע חוות דעת ממשהו שיש לו את הרכב :) איזה דגם יש לך?

גם כרגע ליבואן אין רכבים אבל אמור לקבל בשהוע שבועיים הקרובים. ההתלבטות היא בעיקר בגלל שהיבואן נותן האבות של פתיחת תא מטען חשמלי בהתקנה מקומית ף חיישנים קדמיים ואחוריים, מצלמת דרך קדימה ואחורה , ועלוקה+כספת. (נתנו בכל אופן עד לפני שבועיים ולפי הבנתי ימשיכו לתת גם למשלוח הבא).

ב 0 ק"מ נותנים קודני, חיישנים אחוריים (פשוטים יותר מן הסתם).. וטיפול ראשון במוסך מורשה מאזדה מתנה.

ההבבדל במחיר כ 13.900 ש"ח

על מה היית הולך?

העדיפות היא כמובן לקנות מהיבואן. תא מטען חשמלי- זו הטבה של אזור 3500 ש"ח אם אני לא טועה.

המתנה של שבוע שבועיים זו לא המתנה.... ברור שהייתי מחכה.

אנחנו רצינו דגם לקצ'ורי ומעלה. ליבואן לא היה במלאי גם לא לארבעה חודשים קדימה. 

בעניין הדגם, ב 2019 ההבדלים היו משמעותיים כיוון שכל מערכות הבטיחות היו בפנים כבר. בדגם הבסיסי התקינו מובילאי.

אבל כרגע אני לא רואה הבדלים משמעותיים בין גרסת הבסיס לזו הבאה בתור.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, u_mimi כתב:

העדיפות היא כמובן לקנות מהיבואן. תא מטען חשמלי- זו הטבה של אזור 3500 ש"ח אם אני לא טועה.

המתנה של שבוע שבועיים זו לא המתנה.... ברור שהייתי מחכה.

אנחנו רצינו דגם לקצ'ורי ומעלה. ליבואן לא היה במלאי גם לא לארבעה חודשים קדימה. 

בעניין הדגם, ב 2019 ההבדלים היו משמעותיים כיוון שכל מערכות הבטיחות היו בפנים כבר. בדגם הבסיסי התקינו מובילאי.

אבל כרגע אני לא רואה הבדלים משמעותיים בין גרסת הבסיס לזו הבאה בתור.

הוסיפו לאקזקיוטיב ניטור שטח מת, התרעה על חציית רכב   מאחור, גלגלים יותר מפוארים ולוח מחוונים דיגיטלי .

הפרש בינהם 6000 ש"ח. הפרימיום כבר יקרה מאד

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
Just now, miti2016 כתב:

הוסיפו לאקזקיוטיב ניטור שטח מת, התרעה על חציית רכב   מאחור, גלגלים יותר מפוארים ולוח מחוונים דיגיטלי .

הפרש בינהם 6000 ש"ח. הפרימיום כבר יקרה מאד

לא ידעתי. אם כך, אז נשמע שזה שווה את ההפרש.

הפרימיום בהחלט לא שווה את ההפרש.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, u_mimi כתב:

לא ידעתי. אם כך, אז נשמע שזה שווה את ההפרש.

הפרימיום בהחלט לא שווה את ההפרש.

זה יחסית חדש מלפני חודשיים

ההנחה ב 0 ק"מ על האקזקיוטיב ממש עלובה כרגע כי אין היצע. כל שזה בטוח לא משתלם ב 0

דרך אגב אתם משתמשים באנדרואיד אוטו במקרה ( חשוב להם בשביל הווייז)? היבואן לא מתחייב שזה עובד

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מתחייב כי רשמית לגוגל אין תמיכה פה, עד שהגוגל אסיסטנט תעבוד בעברית.

בפועל זה עובד, אם הטלפון שלך עם גרסת אנדרואיד 9 ומטה צריך להתקין לבד את הapk של אנדרואיד אוטו על הטלפון. מגרסה 10 זה מובנה.

*אישית לא ניסיתי במאזדה, מכיר את הכסת''ח הזה מיצרנים אחרים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה יחסית חדש מלפני חודשיים

ההנחה ב 0 ק"מ על האקזקיוטיב ממש עלובה כרגע כי אין היצע. כל שזה בטוח לא משתלם ב 0

דרך אגב אתם משתמשים באנדרואיד אוטו במקרה ( חשוב להם בשביל הווייז)? היבואן לא מתחייב שזה עובד

אפל קארפליי. אין לי אנדרואיד אוטו. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, DubelBoom כתב:

הוא לא מתחייב כי רשמית לגוגל אין תמיכה פה, עד שהגוגל אסיסטנט תעבוד בעברית.

בפועל זה עובד, אם הטלפון שלך עם גרסת אנדרואיד 9 ומטה צריך להתקין לבד את הapk של אנדרואיד אוטו על הטלפון. מגרסה 10 זה מובנה.

*אישית לא ניסיתי במאזדה, מכיר את הכסת''ח הזה מיצרנים אחרים.

מה הכוונה מובנה? צריך להוריד את זה מאיפושהוא? יש לי אנדרואיד 10

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה מובנה? צריך להוריד את זה מאיפושהוא? יש לי אנדרואיד 10

אם יש לך אנדרואיד 10 אז לא צריך להוריד. לפני אנדרואיד 10 זה לא היה מובנה במערכת הפעלה והיה צריך להוריד את זה מפליי סטור, אבל בגלל שזה לא זמין בישראל היה צריך להוריד את זה לבד מאתרים כמו apkmirror.com.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...