Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

cx5 comfort vs 3008 1.2 premium

miti2016
 שיתוף
עוקבים 14

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מתלבטים בין cx5 comfort מיבואן או 0 ק"מ, לבין 3008 1.2 פרימיום מיבואן.  

מיועד להורי . מחזיקים רכב די הרבה שנים, נוסעים בעיקר בעיר ולעיתים מחוץ לעיר. חשוב: אמינות נוחות 

הפיגו יותר מאובזרת ומפנקת. חוששים קצת מהגג שיפלוט חום בקיץ (הרכב שלהם חונה בחוץ).

למשהו יש נסיון עם הפיגו 1.2 פרימיום? אמינות?. איך המזגן?

אשמח לחוות דעת מאנשים שמכירים את שתי המכוניות או אחת מהן.

האם כדאי לחכות לטוסון החדשה?  איך הגיר שם?

תודה רבה לעונים:)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לכמה זמן הם מתכננים להחזיק את הרכב ? בעיקרון גג שמש לא מעיף לי את הסכך או העפעף. לשנים רבות ולנסיעה שעיקרה עירונית הייתי ממליץ יותר על ה CX5 .מנוע אטמוספרי, למרות צריכת דלק גבוהה טיפה. לשתי המכוניות

אני נוסע משולב ,יש תקופות שיש בתוך העיר ויש תקופות שיותר לכיוון תל אביב {אני מאזור נתניה}. ל1.2 יש אותם הביצועים כמו למאזדה 2.0 ,קחי בחשבון שמדובר במנוע טורבו שהמנוע גמיש בהרבה ולא צריך ללחוץ עלי

להרבה שנים של נסיעות בעיר הייתי מעדיף מנוע אטמוספרי 2.0 של מאזדה ולא טורבו 1.2 עם 3 בוכנות. גם אם בהתחלה הרעידות בעמידה בפיג'ו בקושי מורגשות, עם הזמן ובלאי הן יופיעו. המנוע 1.2 טורבו של 3008 לא חלש מ

לפני 11 שעות, miti2016 כתב:

שלום לכולם

מתלבטים בין cx5 comfort מיבואן או 0 ק"מ, לבין 3008 1.2 פרימיום מיבואן.  

מיועד להורי . מחזיקים רכב די הרבה שנים, נוסעים בעיקר בעיר ולעיתים מחוץ לעיר. חשוב: אמינות נוחות 

הפיגו יותר מאובזרת ומפנקת. חוששים קצת מהגג שיפלוט חום בקיץ (הרכב שלהם חונה בחוץ).

למשהו יש נסיון עם הפיגו 1.2 פרימיום? אמינות?. איך המזגן?

אשמח לחוות דעת מאנשים שמכירים את שתי המכוניות או אחת מהן.

האם כדאי לחכות לטוסון החדשה?  איך הגיר שם?

תודה רבה לעונים:)

אשמח לתגובות, צריכה לתת תשובות עד מחר. תודה רבה!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לכמה זמן הם מתכננים להחזיק את הרכב ?
בעיקרון גג שמש לא מעיף לי את הסכך או העפעף.
לשנים רבות ולנסיעה שעיקרה עירונית הייתי ממליץ יותר על ה CX5 .מנוע אטמוספרי, למרות צריכת דלק גבוהה טיפה.
לשתי המכוניות יש גיר אמין ומזגן מצויין.

מבחינת עיצוב ואבזור , ברור שהפיגו עדיפה
מכיוון שזה מירוץ צמוד נסיעת מבחן תפתור לך את ההתלבטות.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, save כתב:

לכמה זמן הם מתכננים להחזיק את הרכב ?
בעיקרון גג שמש לא מעיף לי את הסכך או העפעף.
לשנים רבות ולנסיעה שעיקרה עירונית הייתי ממליץ יותר על ה CX5 .מנוע אטמוספרי, למרות צריכת דלק גבוהה טיפה.
לשתי המכוניות יש גיר אמין ומזגן מצויין.

לפחות 5 שנים, מעריכה שאולי יותר. הגג לא ממש מעניין אותם אולי למכירה, החשש הוא שהוא פולט חום בקיץ. הפיגו  פרימיום יותר מפנקת  מבחינת אבזור, לא בטוחה לגבי אמינות.

לגבי ה cx5 האם עדיף 0 ק"מ ב 158.500 ש"ח כולל קודנית וחיישנים אחורים, או מהיבואן ב 169.900 עם האבות של פתיחת בגז חשמלית, חיישנים קדמים ואחורים , מצלמת דרך קדימה ואחורה ועלוקה+ כספת? 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 מאד אמין,וזה מנסיון עצמי.

שני רכבים מצויינים ואמינים,רק שאלה של איזה רכב מוצא חן בעיניך יותר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 דקות, ronrcz כתב:

ה3008 מאד אמין,וזה מנסיון עצמי.

שני רכבים מצויינים ואמינים,רק שאלה של איזה רכב מוצא חן בעיניך יותר.

איזה 3008 יש לך? 1.6 או 1.2? פרימיום או אקטיב פק?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלי 1.6 פרמיום בת שלוש,קחי בחשבון שלמעט המנוע זה בדיוק אותו הרכב כמו ה1.2,ואני מציע לך להיכנס לקבוצות פייסבוק בארץ ובאנגליה ששמה דווקא ה1.2 נרכש בכמויות גדולות בהרבה בשביעות רצון גדולה.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, ronrcz כתב:

שלי 1.6 פרמיום בת שלוש,קחי בחשבון שלמעט המנוע זה בדיוק אותו הרכב כמו ה1.2,ואני מציע לך להיכנס לקבוצות פייסבוק בארץ ובאנגליה ששמה דווקא ה1.2 נרכש בכמויות גדולות בהרבה בשביעות רצון גדולה.

האם אתה נוסע בעיקר בעיר או מחוץ? לגבי ה 1.2 אמרו לי שאין לה מספיק כח והיו בעיות רצועה אין לי מושג אם זה נכון. עשו נסיעת מבחן אבל זו היתה שעת פקקים בת"א... בעיקר עמדו...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע משולב ,יש תקופות שיש בתוך העיר ויש תקופות שיותר לכיוון תל אביב {אני מאזור נתניה}.

ל1.2 יש אותם הביצועים כמו למאזדה 2.0 ,קחי בחשבון שמדובר במנוע טורבו שהמנוע גמיש בהרבה ולא צריך ללחוץ עליו כדי לקבל ביצועים טובים כמו במנוע אטמוספרי,ה1.6 חזק בהרבה.

הריקול שהיה לרצועה לא רלוונטי לרכב הזה.

הגג דרך אגב די מחמם ,אבל אני התקנתי לו ציפוי חוסם קרינת UV ובזה נפתרה הבעיה.

המזגן עושה עבודה מעולה.

כל הרעיון הוא להתרשם מה רכב בנסיעה כדי לקבל את התמונה כפי שהיא,אל תוותרו על זה ,גם אם צריך לבצע עוד נסיעה.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

להרבה שנים של נסיעות בעיר הייתי מעדיף מנוע אטמוספרי 2.0 של מאזדה ולא טורבו 1.2 עם 3 בוכנות.
גם אם בהתחלה הרעידות בעמידה בפיג'ו בקושי מורגשות, עם הזמן ובלאי הן יופיעו.
המנוע 1.2 טורבו של 3008 לא חלש מדי. הוא בסדר, אבל לא ברמה של 1.6.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 32 דקות, ronrcz כתב:

אני נוסע משולב ,יש תקופות שיש בתוך העיר ויש תקופות שיותר לכיוון תל אביב {אני מאזור נתניה}.

ל1.2 יש אותם הביצועים כמו למאזדה 2.0 ,קחי בחשבון שמדובר במנוע טורבו שהמנוע גמיש בהרבה ולא צריך ללחוץ עליו כדי לקבל ביצועים טובים כמו במנוע אטמוספרי,ה1.6 חזק בהרבה.

המזגן עושה עבודה מעולה.

כל הרעיון הוא להתרשם מה רכב בנסיעה כדי לקבל את התמונה כפי שהיא,אל תוותרו על זה ,גם אם צריך לבצע עוד נסיעה.

תודה רבה. הבעייה שנשארה פיג'ו אחת אחרונה ואני חייבת לתת תשובה עליה על מחר...איפה מתקינים את הציפוי לגג? האם זו הוצאה יקרה? מודה לך על היעוץ

לפני 5 דקות, vladclar כתב:

להרבה שנים של נסיעות בעיר הייתי מעדיף מנוע אטמוספרי 2.0 של מאזדה ולא טורבו 1.2 עם 3 בוכנות.

אם מאזדה האם היית הולך על ההצעה של היבואן או 0 ק"מ?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה על המאזדה מליסינג מאוד נמוכה. 

גם צריך לבדוק מה בדיוק מקבלים שם, הרי הרכב קיבל מתיחת פנים קלה לפני כחודשיים (אולי נשארו בליסינג שאריות של הדגם המוחלף). 

הפיג'ו מצויינת. אבל צריך לבדוק אם ההורים מסתדרים עם מסך המגע שדרכו מופעל המזגן. 

אם גג נפתח לא מדבר אליהם והמנוע לא מספיק חזק אז למה לא 1600 אקטיב פק באותו מחיר? 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014

היום:kia sportage 2000 urban top 2017

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, markb205 כתב:

גם צריך לבדוק מה בדיוק מקבלים שם, הרי הרכב קיבל מתיחת פנים קלה לפני כחודשיים (אולי נשארו בליסינג שאריות של הדגם המוחלף). 

אם גג נפתח לא מדבר אליהם והמנוע לא מספיק חזק אז למה לא 1600 אקטיב פק באותו מחיר? 

המאזדה זה הדגם האחרון. בדקתי. המחיר שלהם כולל אגרה אגב. אלו ההנחות לצערי על cx5

לגבי הפיגו, זו המכונית האחרונה שנשארה להם. משלוח הבא רק ביוני אז אין ברירה..

לפני כשעה, ronrcz כתב:

המזגן עושה עבודה מעולה.

דרך אגב שכחתי לשאול, אמרו לי שלעיתים בחום בקיץ המסך קופא ואז אי אפשר להפעיל מזגן. האם נתקלת התופעה הזו? תודה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעתיים, vladclar כתב:

בגלל ההשקעה הגבוהה בבידוד רעשים וויברציות לא מרגישים בכלל רעידות ב3008 1.2 ,גם ברכבים בני כמה שנים.

לפני כשעה, miti2016 כתב:

המאזדה זה הדגם האחרון. בדקתי. המחיר שלהם כולל אגרה אגב. אלו ההנחות לצערי על cx5

לגבי הפיגו, זו המכונית האחרונה שנשארה להם. משלוח הבא רק ביוני אז אין ברירה..

דרך אגב שכחתי לשאול, אמרו לי שלעיתים בחום בקיץ המסך קופא ואז אי אפשר להפעיל מזגן. האם נתקלת התופעה הזו? תודה

בחיים לא קרה לי את הדבר הזה עם המסך,מה שכן קראתי זה בקבוצה של מאזדה זה שב CX5 וה 3 הקודמת החליפו מסכים כי הרבה מהם לא החזיקו מעמד בשמש.

לפני כשעה, markb205 כתב:

מסכים לגבי ה1.6 אקטיב פק.

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 36 דקות, ronrcz כתב:

בגלל ההשקעה הגבוהה בבידוד רעשים וויברציות לא מרגישים בכלל רעידות ב3008 1.2 ,גם ברכבים בני כמה שנים.

בחיים לא קרה לי את הדבר הזה עם המסך,מה שכן קראתי זה בקבוצה של מאזדה זה שב CX5 וה 3 הקודמת החליפו מסכים כי הרבה מהם לא החזיקו מעמד בשמש.

מסכים לגבי ה1.6 אקטיב פק.

כפי שציינתי קודם, ליבואן לא נשארו מכוניות, יש רק אחת והיא ה 1.2 פרימיום. הם ללא רכב ולא יוכלו לחכות ליוני.

מעניין מה שכתבת על ה מסך של ה cx5 (בעוד שאני שמעתי את זה על ה 3008)... זה קרה בשנים האחרונות?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...