Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לדירה שכורה

Mr.Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול ביטוח תכולה וצד ג׳ הוא אינטרס של השוכר, ביטוח מבנה הוא אינטרס של המשכיר.

בינתיים כל מי שנתקלתי בו שמשכיר כמה דירות תמיד היה עם ביטוח מבנה עם ויתור על זכות שיבוב - אבל יש מצב שזה בגלל שהם ״מתורגלים״ וכבר אוטומטית דואגים לדברים הללו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 שקל ביטוח לשוכר שכולל תכולה ונזקים שאני השוכר יכול לגרום קצר במכשיר חשמלי שלי שריפה הצפה בגלל מכונת כביסה וכדומה. מעבר לזה צנרות קירות רעידות אדמה זה כבר שיעשה הבעל בית מה שבא לו . אני את התחת שלי מכסה מעבר לזה לא אכפת גם כך המשכירים נהיו חזירים ברמות על .

זה הדבר הראשון לעשות כדי לישון בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.12.2020 בשעה 11:16, sperial כתב:

תחשוב על מצב שבו אורח שלך שובר רגל. זה באחריותך, וסכומי התביעות יכולים להיות גבוהים מאוד.

לא יודע מי החברים שלך, אם חבר שלי שובר את הרגל בביתי ותובע אותי אני שובר לו גם את הרגל השנייה. בתור התחלה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, אורח לרגע כתב:

לא יודע מי החברים שלך, אם חבר שלי שובר את הרגל בביתי ותובע אותי אני שובר לו גם את הרגל השנייה. בתור התחלה.

נגיד שחבר שלך שובר את הרגל כי המדרגה בבית שלך לא תקינה.

ונגיד שאין לך ביטוח - אז הוא הולך לקופת חולים, אולי ניתוח קטן , ימי מחלה, אולי נכות? הפסד כספי בטוח.

ונגיד שיש לך ביטוח - אז הוא תובע את הביטוח שלך. מקבל הפסד ימי מחלה. פיצויים. ואתה שמח שלפחות יכולת לעזור לחבר שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...