Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: איך מצלמים רכב למודעת מכירה

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. דווקא יש תמונות של המושבים אבל לא ראיתי צורך להכניס אותן למאמר. במושבים אין ברירה, חייבים לצלם תמונה ורטיקאלית. 

1541946970_1(5).thumb.jpg.8cccf3bbe17a6351769323c8e2cc5b1a.jpg

1056503805_1(6).thumb.jpg.0ba30ef83145dfcb993a7bd3d6f89189.jpg

2. אני נגד ניקוי מנוע באופן מוחלט, המנוע צריך להיות מאובק.

3. תמונות 1.2 הן אכן אותה תמונה כמעט, ההבדל הוא כלי רכב מסביב שנמצאים או לא נמצאים.

כנ"ל תמונות אחרות דומות. יש התייחסות להבדל בהסברים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, robertf כתב:

וגם מה זה המנהג הזה לפרסם תמונות של הרכב מכוסה בסבון באמצע שטיפה?

"יענו" להראות שהם "שומרים על הרכב".

כן, ברור, בגלל זה לקחת אותו לשטיפה במכון שטיפה עם מטאטא או במכונה.

היה קטע די מצחיק עם זה לא מזמן, מישהו פרסם רכב למכירה וכתב במודעה שהרכב נשטף ידנית בלבד, בתמונה רואים את הרכב נשטף במכונה. 😂

• אהבתי 1
  • מעניין 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחפש רכב כבר מס' שבועות/חודשים, אני לא מבין את אלה שמוכרים רכב בלי לצלם אותו לפחות מ-4 צדדיו, ועוד יותר את אלו שמפרסים רק תמונות חוץ.

ואם הכל קרוע/בלוי/הרוס מבפנים? המינימום זה לצלם את סביבת הנהג והמושבים.

והערה קטנה:

כל השרשור הזה טוב ויפה, אלא אם זה רכב מבוקש בו/או עם נתונים מעולים ששם גם אם לא תפרסם תמונה, יבואו ויחטפו אותו(מקרה שהייתי עד אליו שבוע שעבר).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Mr_Shankly כתב:

כל השרשור הזה טוב ויפה, אלא אם זה רכב מבוקש בו/או עם נתונים מעולים ששם גם אם לא תפרסם תמונה, יבואו ויחטפו אותו

לחלוטין, קורולה 2010 GLS יד ראשונה עם 80.000 ק"מ תימכר תוך כמה שעות גם ללא תמונה וללא אף מליה במודעב מעבר לנתונים האלו. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, למה אתה מגלה סודות מקצועיים..?

המצב העלוב בארץ הוא טוב לנו בתור מוכרים. כשאני עוזר לקרובי משפחה למכור (בעצמי אני בדרך כלל לא מוכר כלום), אני לוקח את הרכב למקום מבודד, מצלם בצורה מקצועית, והרכב נמכר תוך יומיים לכל היותר. מאוד נוח כשכל המתחרים שלך מצלמים תמונות עם פלאפון, של הרכב קבור בתוך פחי זבל בלילה.

בתור קונה - הלוואי שאנשים היו מצלמים כמו בני אדם. להסתכל בלוחות מכירה בחו"ל ופשוט לקנא. היה חוסך המון שאלות ונסיעות מיותרות. מעבר למוגבלות של האנשים שלא יודעים איך לצלם, גם האתר המרכזי בארץ (יד2) מגביל את מספר התמונות, ועד שהאתר עבר חידוש גם הרזולוציה הייתה נמוכה מאוד. כתבתי להם הרבה פעמים בזמנו, שאפילו בתוספת תשלום אין להם אפשרות להציג תמונות איכותיות בכמות. ו10 זה ממש לא יותר מדי, ברכב מעניין אפשר גם כמה עשרות.

הדבר העיקרי שאני מצליח לראות בתמונות בארץ זה גלגלים לא מקוריים. אחד הturn-offs הכי גדולים שיש. ולמי שהציע טסות ב50 ש"ח, זה לא עוזר. עדיף ג'אנט ברזל חשוף. מה שכן, אם נשארו לך רק 2 טאסות מקוריות, תשים את שתיהן באותו צד של האוטו כשאתה מצלם, ולא אחת מכל צד..

לכתוב כאן מאמר יעזור אולי לעוד כמה אנשים למכור. אבל בתור קונה, זה יעזור כמו לכתוב כאן פוסט על כל הנהגים שנרדמים בנתיב השמאלי ולצפות שלמחרת כולם ישמרו על הימין.

אגב, הדרך הנכונה לצלם פנים, היא לשבת במושב האחורי עם עדשה רחבה ולצלם קדימה. כמובן עם חשיפה ידנית כדי לראות את כל הפרטים, שלא יהיו בצל. אין צורך בצילום ורטקלי.
ולמי שאמר שעדיף צילום וידיאו, אני לא מסכים. אין לי סבלנות לפתוח סרטונים, ואי אפשר להתעכב על פרטים שחשובים לקונה.

זכור לי במיוחד "כוכב" אחד, שכתב שהלנדקרוזר לא ראתה שטח במודעה. וצירף תמונה שלה קופצת בבוץ..

Aston Martin Rapide_025.JPG

• רעיון טוב! 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס קודם כל אני נהנה לקרוא כל תגובה שלך.

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

בוקי, למה אתה מגלה סודות מקצועיים..?

המאמר הזה הוא סוג של פסוט פריקה...ברור לי לחלוטין שהוא לא ישנה את המצב הקיים בארץ אבל במקום  לכתוב פוסט פריקה שמתאר את המצב, החלטתי לעשות את זה בצורה חיובית ולהראות "מה כן צריך לעשות" במקום "מה לא צריך לעשות". 

את הפטנט לצלם מהמחשב האחורי את סביבת הנהג אני מכיר, רק לא יצא לי לצלם ברכב הנ"ל שנמכר מזמן. 

צילום ורטיקלי נדרש כשרוצים לצלם את המושבים, אם אתה רוצה ששני המושבים ימין + שמאל יהיו באותה תמונה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מצולמות היטב מושכות לקוחת פוטנציאליים יותר מאשר תמונות אפורות ולא ברורות. 

תשקיעו ראשית כל ברכב נקי, צלמות בזוויות מחמיאות כולל תקריב, חובה להעלות את החלק את הלוח שעונים כולל כיסאות

ריבוי תמונות זה מיותר, מפיקים 4/5 תמונות טובות להעביר את מצב הרכב. גלגלים נקיים מראים על רכב שמור

לא לחסור על טסות חסרות, זה נראה ממש רע. (גנבו לי את המקוריים לפני כמה שנים, שמתי פשוטים -לקח לי שנה וחצי לארגן מקוריים כי זה הפריע לי)

אני בעד להעביר תמונות של הצב הצבע כולל פגמים ללקוחות רציניים. (העבירו לי כמה פעמים, גם אני במכירה)

הכי חשוב תהיו הוגנים ושקופים - לא להסתיר מידע חשוב על מצב הרכב מבחינת מרכיבים מכניים , ומצב קוסמטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2020 בשעה 02:19, Buki כתב:

תמונת תא המנוע

לכמה אנשים - שאינם חברי פורום וכדו' - התמונה הזו חשובה?

כשאני רואה תמונות כאלו עולות לי בראש שתי אפשרויות:

1. אדם שמתחזק את הרכב לבדו כהוגן (ואם כן, אני מצפה לראות משהו שנראה כמו בסוף סרטון הדרכה של כריס פיקס).

2. צעיר מתלהב ששם פילטר אוויר פתוח או משהו בסגנון.

ל- 90% מהקונים ביד 2, יש לזה משמעות? לא עדיף לשים עוד תמונה שתפרט את הפנים/חוץ קצת יותר?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, GR8Day כתב:

90% מהקונים ביד 2, יש לזה משמעות

ל 90% אין משמעות אבל 10% יראו שלא חסרים חלקים, שאין נזילות שמן, יראו שלא ניקו את המנוע לפני המכירה (שזה בעייני יתרון), יראו את התאריך על המצבר. 

זה לא בא במקום תמונה אחרית אלא בנוסף, בהינתן האתר בו מפרסמים לא מגביל את כמות התמונות.

אם יש הגבלה ל 5 תמונות, אפשר לוותר על תמונת המנוע לטובת תמונות חוץ/פנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שנזילות שמן אפשר לזהות על ידי תמונה של מנוע. (אם יש? זה עבר ניקוי יסודי)

תמונה של מנוע זה מיותר לרוב האנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לראות בהחלט נזילות מאטם מכסה שסתומים  ואם זה עבר ניקוי אז רואים שעבר ניקוי.

לרוב האנשים זה מיותר, אני מסכים. אבל יש אנשים שיוכלו לקבל מידע מסויים מתמונת המנוע, אז למה לא לתת להם את המידע הזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד הטיפולים שהיו לי, המוסך השחיל לי ניקוי תא מנוע(עוד בזמנים שהייתי משאיר את הרכב במוסך והולך). 

אז אם אני מפרסם תמונה של תא המנוע:

1. ל-90% מהאנשים לא אכפת בכלל

2. 10 % הנותרים חושבים שאני מסתיר איזה נזילה עצבנית 

לא רואה איך זה מביא איזשהו  יתרון 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם תגובות הפוכות לתמונות יפות. במהלך מכירת שני רכבים שהיו לי , מתקשרים לא האמינו שזה הרכב ושאני עשיתי פוטושופ מרוב שהתמונות היו יפות (אני אפיל לא יודע איך עושים פוטושופ) ובשניהם הראשון שהגיע לראות קנה את הרכב. אז כן לתמונות יש משמעות מאד גבוהה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2020 בשעה 19:03, Fraysa כתב:

טיפ נוסף למשקיענים: אי אפשר לטעות עם חוף הצוק!

B1B7BF62-9594-4914-BB16-96FD850F8C37.thumb.jpeg.dbdd7f9bdc84089ad98cdd9de17d147a.jpeg

טעות חמורה! אתה יורד מהכביש הסלול למגרש כורכר, ועוד מתעד את זה? זה כנראה לא רכב שהבעלים שומר עליו 😱. לא קונה.

• מצחיק 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...