Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אז כנראה הוא חיבר את זה למקור מתח לא קבוע (רק כשהרכב מונע). כשהמפתח מחוץ לסוויץ המצלמה פועלת?

אין בעיה להדביק על השמשה,

תחווט את הכבל של המצלמה האחורית ביחד עם הצמת חוטים ותשאיר יתרת כבל בהתאם להתארכות של הדלת.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז כנראה הוא חיבר את זה למקור מתח לא קבוע (רק כשהרכב מונע). כשהמפתח מחוץ לסוויץ המצלמה פועלת?

אין בעיה להדביק על השמשה,

תחווט את הכבל של המצלמה האחורית ביחד עם הצמת חוטים ותשאיר יתרת כבל בהתאם להתארכות של הדלת.

אין לי מאיפה להוציא את הכבל

http://www.up2me.co.il/v.php?file=83177664.png

בעיגול הכתום אפשר להעביר אותו אבל אחרי זה אין לי מאיפה להוציא אותו.

חשבתי להדביק את המצלמה בעיגול האדום עם דבק שיחזיק שלא תיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין. באלפא שלי השחלתי את הכבל דרך צינור יצרן מקורי, אבל היה לי מאיפה להוציא אותו כי יש פלסטיקה של תאורת בלם אחורית. מה שכן, ההשחלה דרך הצינור הלכה מאוד קשה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתחווט את הכבל כמו בקו האדום, יש תופסנים מיוחדים לכבל שאפשר להדביק.

אפשרות שנייה היא להשאיר מספיק יתרת חוט כמו בקו הירוק, ככה שפתיחה וסגירה לא ימשכו את הכבל.

פתרון נוסף הוא ליצור איזשהו פלח מתכת מכופף שתוכל לדחוף אותו בין הריפוד גג לגומיית איטום ועליו להדביק את המצלמה, אבל בספק עד כמה זה יהיה יציב.

8cbe47768cfc475db8c88b5966784b131de7e14a.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על המצלמה הזו של ANKER?

החשש היחיד שלי זה שיש לה בטרייה קטנה (עם חיישן תנועה ללילה כשמישהו עובר ליד הרכב) והייתי מעדיף בלי בגלל החום..

https://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=30283

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הצילום בלילה גרועה יחסית למצלמות אחרות בתקציב הזה.

יש לך אחריות של שנה וחצי ע"י באג אז זה לא רע, אבל הייתי מעדיף את ה-Yi smart dashcam על פניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מה דעתך על זו ? גרסאת הPRO.

https://www.banggood.com/70mai-Pro-Midrive-D02-English-Russian-1944P-Car-DVR-Camera-SONY-IMX335-Sensor-140-Degree-from-Xiaomi-Youpin-p-1367394.html?akmClientCountry=IL&rmmds=cart_middle_products&p=SW06011876179201507Z&custlixnkid=310303&ID=47941&cur_warehouse=CN#jsReviewsWrap

במבצע - 180 שח.

האיכות שלה לדעתי ממש טוב (מסרטוני יוטיוב).

מצד אחד גם לה יש את החיסרון של הסוללה המובנת (500MAH) אך מצד שני, נזכרתי שהשאירו לי מתנה על המכסה מנוע לפני כמה חודשים (דנט רציני ביותר) וזה נשמע לי כמו משהו שיכול היה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מצלמה, אחת המובילות כיום.

יש לי אותה כבר תקופה, עובדת בלי בעיות.

יש לך כאן בלינק את המצלמה ויחד עם הקופון BGAnniversary זה מוריד 30 ש"ח, המחיר שלה יוצא 171 ש"ח עם משלוח. זה ממש משתלם

https://www.banggood.com/custlink/333KlsN5U0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - המצלמה הוחלפה אתמול במעבדה של Go Mobile ברשל"צ (גם המצלמה הראשונה הוחלפה שם), והפעם - קיבלתי מצלמה תקינה.

המצלמה התקינה הגיעה עם גרסת קושחה 1.0.4, ושודרגה ל-1.0.5. בשתי הגרסאות לא נשמעו רעשים חריגים כלשהם, כל ההקלטות היו תקינות.

כאן אני רוצה לשבח ולהודות לשילו אלבז, VP Sales של Go Mobile שטיפל בי באופן אישי.

הוא היה קשוב לתיאור הבעיה ולא ניסה לנפנף אותי, אלא להיפך. הרגשתי שהיה מאוד אכפת לו להבין מה קורה כאן עם שלוש מצלמות תקולות, במיוחד לאור העובדה שגם לו יש שתי מצלמות כאלה ברכב שלו.

הדגמתי לו את הבעיה במעבדה, והוא אישר שאכן זה לא תקין. בנוסף ביצענו עוד בדיקה ביוזמתי, של התחברות מהטלפון שלו למצלמה שלי כדי לשלול שזו בעיה במכשיר שלי, וגם אז ההקלטה היתה רוויה ברעשים, חריקות ותיקתוקים.

לאחר הבדיקות הנ"ל הוא הורה לצוות להחליף את המצלמה באחת חדשה, וביקש שנבדוק אותה במקום, וכך עשינו.

התחברתי למצלמה עם הטלפון שלי, ביצעתי מספר הקלטות לכרטיס הזיכרון שלי, והכל היה תקין.

ראוי לציין שהתהליך כבר גלש אל מעבר לשעת הסגירה של המקום, ועדיין לשילו היתה את הסבלנות והשירותיות ללוות אותי כדי לוודא שהכל תקין. לאחר מכן הוא אף ציין שאם בעתיד אתקל שוב בבעיה כזו במצלמות אחרות כאלה שארכוש (אולי למשפחה), שאבקש שייצרו איתו קשר והוא יטפל בזה.

אז שילו, תודה רבה שוב, זה שירות איכותי.

לגביי העניין הזה,

נציג רשמי של 70Mai בפייסבוק אישר שזו בעיה רנדומאלית של מדבקת בידוד בתוך המצלמה. העניין בבדיקה ע"י 70Mai לזיהוי הסדרה התקולה.

לכן אני מציע לבדוק את המצלמה במעמד הקניה, במידה וקונים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על המצלמה הזו של ANKER?

החשש היחיד שלי זה שיש לה בטרייה קטנה (עם חיישן תנועה ללילה כשמישהו עובר ליד הרכב) והייתי מעדיף בלי בגלל החום..

https://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=30283

יש אצל אשתי, כיביתי את ה"שומר חנייה" הזה כדי שלא תפעל על הסוללה בכלל.

נחמדה, קצת חסר לי FHD 60FPS (יש רק 720p 60fps וזה רזולוציה נמוכה מדי), אבל הייתי צריך משהו טוב ומיידי.

קניתי באילת יצא בערך 250 שקל, מגיע עם כרטיס זכרון 32GB של סמסונג שזה נחמד מאוד, מטען מצת כפול של Anker שזה גם תוספת נחמדה, ועם שתי תושבות מדבקה לשמשה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בהמשך לעזרה שאני צריך, אדביק את זה עם דבק נראה לי.

עכשיו לגבי hardwire kit של a129 אני מחבר את זה למצבר? על איזה מתח אני צריך להשאיר את זה ? יש 4 סוגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז רכשתי אתמול Yi Smart Dash. הבעיה שלא שמתי לב שצריך להדביק אותה ואני לא רוצה להתעסק עם דבק דו צדדי.

אני מחפש מתקן תלייה למצלמה ונתקלתי במוצר הבא:

https://sale360.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%AA-%D7%95%D7%90%D7%A7%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-xiaomi-yi-gopro-%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%A1%D7%9C%D7%99.html

מישהו מכיר? ניסה? למישהו יש את המצלמה הזו ויודע לתת לי עצה איך הכי טוב להתקין אותה?.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...