Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

ה-70Mai Pro טובה לשימוש הזה.

הסוללה הפנימית לא מיועדת להקליט באופן רציף, אלא ברגע שחיישן תנועה פנימי במצלמה מזהה תזוזה של הרכב הוא יודע

להפעיל את המצלמה ולתעד חצי דקה בזמן ההתרחשות.

אצלי בכל אופן המצלמה נמצאת בשימוש כבר שנתיים (עברה קיץ שני) ואין בעיות.

פרסמתי לפני עמוד או שתיים לינק לבנגגוד, המחיר שלה 170 ש"ח ~

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה, כן אני יודע שלא מיועדת להקליט באופן רציף התכוונתי שברגע שחונים במקום עם הרבה תנועה הסוללה לא תספיק ליותר מדי.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין באופן רציף אז אולי כבר שווה לקנות מצלמה עם קבל כמו לדוגמא VIOFO A129,

לחבר אותה לפיוז פנימי שפועל גם כשהרכב כבוי ולשים אותה על Parking mode.

ככה שברגע שתחנה והרכב כבוי היא לא תפעל ובמידה וקורה משהו היא תתחיל לתעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כן אני יודע שלא מיועדת להקליט באופן רציף התכוונתי שברגע שחונים במקום עם הרבה תנועה הסוללה לא תספיק ליותר מדי.
אתה מבלבל משהו - כאשר המצלמה מוגדרת לעבוד עם חיישן תנועה, G sensor, אין הכוונה לתנועת מכוניות או אנשים מחוץ לרכב אלא תזוזה פתאומית של הרכב עצמו, למשל מכה דחוטף הרכב, ורק אז היא מצלמת.

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק בדקתי וזה באמת רק מה G sensor למרות שראיתי בביקורות שהוא הרבה פעמים מקליט סתם ולפעמים מפספס את הדברים החשובים. תודה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מצלמה של חברה ישראלית שמצלמת מתי שמתחשק לה ואני מחפש להחליף אותה במצלמה קדמית ואחורית חדשה, יש לכם המלצה למצלמה קדמית ואחורית איכותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את ה-Viofo A129, דו כיוונית מבוססת על קבל חשמלי ויש לה גם wifi.

או לחילופין לקנות שתי מצלמות קדמית ואחורית, גלגל 2 עמודים אחורה היו המצלמות לכאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים, הפנו אותי לפה.

אני מחפש מצלמה שתפעל בעת זיהוי תנועה קרוב לרכב, או פגיעה ברכב(עדיפות שכבר תעבוד בתנועה).

אשמח לעזרת המומחים כאן

ואם אפשר גם פרטים על ההתקנה, האם ההתקנה כדי שתפעל בעת זיהוי תנועה היא פשוטה או שצריך לשחק עם חוטים וכו' ועדיף לתת לחשמלאי להתעסק?

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבלבל משהו - כאשר המצלמה מוגדרת לעבוד עם חיישן תנועה, G sensor, אין הכוונה לתנועת מכוניות או אנשים מחוץ לרכב אלא תזוזה פתאומית של הרכב עצמו, למשל מכה דחוטף הרכב, ורק אז היא מצלמת

ואם מישהו עובר וחורט בעדינות על הרכב עם מפתח?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים, הפנו אותי לפה.

אני מחפש מצלמה שתפעל בעת זיהוי תנועה קרוב לרכב, או פגיעה ברכב(עדיפות שכבר תעבוד בתנועה).

אשמח לעזרת המומחים כאן

ואם אפשר גם פרטים על ההתקנה, האם ההתקנה כדי שתפעל בעת זיהוי תנועה היא פשוטה או שצריך לשחק עם חוטים וכו' ועדיף לתת לחשמלאי להתעסק?

בגדול כל מצלמה עושה את זה, יש לך בשני הדפים האחרונים כאן המלצות למצלמות מומלצות.

יש לך שתי אופציות - שהמצלמה תעבוד תמיד (ז"א מחוברת למקור מתח תמידי) או מצלמה עם סוללה שתפעל ברגע שתרגיש תנועה (חיישן G sensor).

האידאילי זה שהמצלמה תעבוד כל הזמן - החסרון הוא התרוקנות של המצבר (תלוי במשך הזמן שבו אתה לא יוצא לנסיעה).

הרוב בוחר במצלמה עם סוללה (למשל שיאומי 70mai pro או yi smart dashcam) שברגע שהיא מרגישה תזוזה של הרכב היא מתחילה לצלם ושומרת את הקובץ מלהימחק.

התקנה לא מסובכת במיוחד, יש עשרות סרטונים ביוטיוב שמסבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול כל מצלמה עושה את זה, יש לך בשני הדפים האחרונים כאן המלצות למצלמות מומלצות.

יש לך שתי אופציות - שהמצלמה תעבוד תמיד (ז"א מחוברת למקור מתח תמידי) או מצלמה עם סוללה שתפעל ברגע שתרגיש תנועה (חיישן G sensor).

האידאילי זה שהמצלמה תעבוד כל הזמן - החסרון הוא התרוקנות של המצבר (תלוי במשך הזמן שבו אתה לא יוצא לנסיעה).

הרוב בוחר במצלמה עם סוללה (למשל שיאומי 70mai pro או yi smart dashcam) שברגע שהיא מרגישה תזוזה של הרכב היא מתחילה לצלם ושומרת את הקובץ מלהימחק.

התקנה לא מסובכת במיוחד, יש עשרות סרטונים ביוטיוב שמסבירים.

יש לי את המצלמה של שיאומי (הyi), אבל אם יש חיבורים שצריך לעבוד איתם בנוסף לחיבור הרגיל במצת בכדי שבזיהוי תנועה זה יעבוד, אין לי מושג איך להתעסק בזה.

תוכל אולי להדריך אותי טיפה? האם יש צורך בקניית סוללת גיבוי במקרה כזה? אם כן, איזו עושה את העבודה?

אני בקרוב אתחיל לנסוע עם הרכב על בסיס יומי, ככה שאם האופציה של המצבר תישמע לך גם הגיונית, אשמח להסבר נוסף על זה גם כן.

מצטער על החפירה, פשוט אני מאוד רוצה להפעיל את זה, כמה שיותר מוקדם ואת האופציה הטובה ביותר האפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקול שלה מעצבן אבל היא מסבירה באופן מפורט

ל-yi שלך יש חיישן כזה מובנה, תיכנס להגדרות חפש G Sensor ותוכל להגדיר אותו ברמת הרגישות ביןLow-Middle-Highe.

אישית לא אוהב את הרעיון של סוללת גיבוי, עוד התעסקות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקול שלה מעצבן אבל היא מסבירה באופן מפורט

ל-yi שלך יש חיישן כזה מובנה, תיכנס להגדרות חפש G Sensor ותוכל להגדיר אותו ברמת הרגישות ביןLow-Middle-Highe.

אישית לא אוהב את הרעיון של סוללת גיבוי, עוד התעסקות..

אני רואה שיש לה מין מוצר כזה שלי אין, אולי אז באמת לא באמת יש לי את השיאומי המתאים?

יש מצב אולי אתה מארגן אותי בלינק למצלמה של שיאומי שאראה?

עריכה

עכשיו ראיתי שכתבת שיש מובנה כבר במצלמה שלי, אני אנסה להסתכל כשאהיה ברכב.

השאלה, איך זה עובד? הרי המצלמה מחוברת למצת הרכב, כשהרכב לא מונע, מאיפה יהיה לו את הכוח החשמלי לעבוד בזיהוי?

והאם כדאי לעשות על high?

עריכה 2

זו המצלמה שיש לי

US $68.74 45%OFF | YI Ultra Dash Camera With 16G Card Black 2.7K Resolution A17 A7 Dual Core Chip Voice Control light sensor 2.7-inch Widescreen

https://s.click.aliexpress.com/e/t1cXGDNW

תוכל להגיד לי אם היא מתאימה?

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שראית זה בעצם מפצל פיוז: http://s.click.aliexpress.com/e/BvwdbiYg

(להמחשה, הסוג חיבור שיש ב-yi הוא micro)

הרי המצלמה מחוברת למצת הרכב, כשהרכב לא מונע, מאיפה יהיה לו את הכוח החשמלי לעבוד בזיהוי?

יש למצלמה סוללה פנימית שמיועדת בדיוק בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שראית זה בעצם מפצל פיוז: http://s.click.aliexpress.com/e/BvwdbiYg

(להמחשה, הסוג חיבור שיש ב-yi הוא micro)

יש למצלמה סוללה פנימית שמיועדת בדיוק בשביל זה.

והאם אני צריך מפצל פיוז? או שזה לא דרוש לי?

בכל מקרה, ערכתי את הודעתי הקודמת עם לינק למצלמה שיש לי, תוכל לבדוק איכשהו עבורי אם קיים שם הסנסור או שמא אני אצטרך להזמין אחד אחר(ואשמח ללינק בקרב כזה).

עכשיו, בנוגע לסוללה הפנימית, הרי היא צריכה להיטען מדי פעם לא? יש דרך להטעין אותה במידה והרכב עומד ולא מונע? זאת אומרת איזו סוללת גיבוי או משהו, לא יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...