Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד לילדה - התייעצות מהירה - HP או ASUS?

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעתיים, Benor כתב:

קרובת משפחה רכשה את אחד מדגמי הזנבוק ולאחר קצת פחות משנה לוח האם התקלקל. 

השירות של אסוס מורח אותה כבר יותר מחודש. 

בעיה ידועה. אלה מחשבים שמטרתם בחיים היא להחזיק מעמד בדיוק שנה ויום.

אבל כל עוד הלקוחות ממשיכים לקנות בגלל המחיר, זה יימשך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רישיון האופיס של משרד החינוך עובד לי גם באובונטו יפה מאד. תכלס לימדתי את הילדים להשתמש בכלים של גוגל. גם למצגות powerpoint אז לא משתמש בו.
גם ככה האימייל הארגוני של ביה"ס הוא גוגל ואיתו גם נכנסים למערכת הספרים של classOS.co.il
או לזום.
בשביל כל זה לא צריך מחשב, מספיק גם טאבלט .
לא הבנתי איך משרד החינוך ,שבוי מלחמה של מיקרוסופט ,לא השכיל לנצל את microsoft teams . כשלון מערכתי.
עכשיו הוא שבוי של זום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון משדה הקרב:

לא הייתי מוכן לוותר ככה סתם, בלי פייט. גייסתי את הצד היצירתי שלי (קאפה + בריסטול ירוק, זה לא הצד החזק שלי בואו נגיד) מה שלא הרשים את הזום בכלל. מסתבר שהתאורה הרבה יותר חשובה מהצבע. השלב הבא היה חיפוש בגוגל שהביא את זה. באופן לא מפתיע, גם אחרי יום עבודה, זה לא ממש עבד, ומכיוון שהחג נגמר והמחשב צריך לעבוד מחר, הרמתי ידיים, והאובונטו סיים את חייו המועילים, לפחות בינתיים. גם העובדה שמשחק שהילדה ביקשה לא עבד דרך wine לא תרמה.

אז התקנתי ווינדוס, העלתי זום וקיבלתי... בדיוק את אותה בעיה! אחרי יאוש קל, נזכרתי שלמרות שעכשיו 2020, ווינדוס עדיין לא מתקין את כל הדרייברים בעצמו. חיפוש קצר באתר של דל והתקנה של כל מה שיש לו להציע פחות או יותר, והופה, הרקע הווירטואלי סוף סוף עובד!

מסקנה: זום מפעיל אלגוריתמים שונים לגמרי כתלות במערכת ההפעלה, החומרה והדרייברים. הוא כמובן לא מספר לנו על זה, אבל זה מה יש.

סיכום ביניים: המחשב עצמו ממש בסדר, שום דבר פנסי אבל לגמרי עושה את העבודה, ומציע אפשרויות שדרוג לעתיד. לא סתם הוא מגיע בצבע אפור. בסה"כ בשביל המחיר (3,290 ש"ח), לדעתי זו קניה לא רעה (למי שיכול להתקין ווינדוס בעצמו, או יכול להסתפק באובונטו). אפשר כנראה להסתפק בפחות, אבל זה גם עובד יותר טוב עכשיו, גם פותח פתח למשחקים קלילים בצורה סבירה, וגם עשוי להחזיק יותר זמן בהסתכלות עתידית.

בתאריך 18.9.2020 בשעה 17:02, ניקו פ. כתב:

מסך מט? 1080? מקלדת מוארת?

כן (x3)

• רעיון טוב! 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קניתי ללימודים 14 Dell Vostro 5401 i5-1035G1 אבל אחרי כמה שימושים הבנתי שהמסך קטן מדי.

חשבתי להחליף ל "15.6 Dell Vostro V3591-5165 i5-1035G1  אבל יש רק מסדרת ה 3000. זה קריטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.10.2020 בשעה 21:27, falou כתב:

המסך קטן מדי ל-מה?

קטן לשימוש יומיומי קבוע. הוא לא נוח לקריאה ולצפייה. בנוסף אין את מקשי הספרות בצד, אך זה לא קריטי כמו הגודל.

האם יש שוני משמעותי בין V3591 ל 5401 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Fixesss אני מניח שהכוונה להחזיק במחשב שגם ירכב לא מעט על הגב. לדעתי עדיף לך להשאיר את המחשב הקומפקטי לניוד, ועל שולחן העבודה בבית להציב מסך "22-24, מקלדת ועכבר ראויים. אם השולחן בגודל מספק יהיה הרבה יותר נוח מאשר לעבוד עם מסך ה-"15.6.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...