Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2001 1.6 ידני או גולף v5 ידני

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש בפורום אז אני לא יודע כל כך איך זה הולך מקווה שאני מפרסם נכון...

יש ברשותי גולף 2001 1.6 ידני גנרשיין הרכב נקנה לפני בערך חודשיים מאז השקעתי בקוסמטיקה ואיבזור די הרבה 

אני מאוד מרוצה מהרכב במיוחד מהמצב המכני שלו.. רק דבר אחד חסר לי וזה כוח 😋

יש לי שני שאלות 

1.מה האפשריות מבחינתי עם הרכב הנוכחי להוסיף כוח(100 כוח סוס) לא כל כך מעוניין להחליף ל gti מיכוון שאני מעוניין בגולף עד שנת 2007 ומסריקה קצרה לא קיים במצב טוב 

2.חשבתי להחליף לv5 אותם שנים ידני כמובן אשמח לחוות דעת 

תודה מראש לעונים מקווה שכתבתי לפי הנהלים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התכוונת ללהוסיף 100 כ"ס?

זה אולי מעשי, אבל מאוד לא כלכלי. מעבר לרביעיית צמיגים טובה, בולמים וקפיצים תקינים, לא הייתי משקיע בה מעבר. 

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא להוסיף 100 כוח סוס חחח הכוונה שהרכב 100 כ"ס 

רוצה לדעת מה השיפורים שאפשר לעשות על רכב כם מנוע אטמוספרי כמו שלי כדי לסחוב עוד 20-50 כ"ס

נ.ב מבחינת מה שאתה אומר נשאר לי רק להחליף ל4 צמיגים טובים..

עריכה אחרונה על ידי מאור מלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול שכח מזה.

בכסף שתוסיף עוד 20-50 כ״ס (שני מספרים שונים לגמרי אבל לצורך הדיון לא באמת משנים) - אתה קונה GTI מאותו שנתון.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא לא כזה רכב נדיר , או של צעירים.

גם לא כזה רכב קיצוני.

הרכב גם לא מתחיל ונגמר בעוד 50 כ״ס והמנוע אלא הרבה מעבר.

בנוף כל שקל שתשים בשיפורים זה במקרה האוב לא יוריד מהערך של הרכב.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להוציא עוד 20 כ״ס באמת מהמנוע הזה תצטרך לפחות מערכת פליטה , יניקה וניהול מנוע חדש - שכנראה אף אחד לא מייצר ל1.6

הייתי אומר בלי למצמץ שאתה מסתכל על צפונה ל10

כדי להוציא 150 כ״ס תצטרך כבר מערכת טורבו וניהול מנוע חיצוני - שגם פה אין שום דבר על המדף ותסיים לפחות עם 20-30 ורכב שלא עובר טסט ובמקרה הטוב יהיה חזק כמו golf gti רגילה

לא נגעת עדיין הבולמים , בפנים , בגיר ועוד

הורדת את האמינות משמעותית והפכת את זה לרכב שלך אבל עם שוק מצומצם מאוד של קונים אם בכלל

בעוד 20-30 אלף עדיין אין שום gti נורמאלית?

הייתי מעדיף גם v5 על פני להמשיך להשקיע ב1.6 הזה.

פעם הבאה להתחיל עם גירסא שהיא לא המנוע הכי בסיסי.

סורי זו פשוט המציאות.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש גם V5 כרגע אבל לא מוצא בדיוק 

ויש בדיוק 4 GTI ביד 2 אולי 1 מעניינת ב 44 אלף אנחנו מדברים על שנת 2001 וגם אין סיכוי שהיא מתקרבת לעבור טסט אם זה אחד מהשיקולים 

מבין למה אתה מתכוון רכב ראשון שלי מאוד מרוצה ממנו בסך הכל כנראה שבעתיד נתקדם תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה.

אין דרך קסם להוסיף כח בכמות רצינית (במקרה הזה 20 כ״ס שזה 20 אחוז עליה בכ״ס זו כמות רצינית) ל1.6 מיושן למדי ואטמוספרי בזול ובאמינות.

סתם דוגמא קרובה שאני מכיר - להוסיף כזו כמות כ״ס באמת לנגיד BRZ שהגיע מראש עם 200 כ״ס ומנוע ספורטיבי משמעותית - יגמר בארה״ב בכנראה 3 אלף דולר פלוס מינוס (אחרי התקנה) ויש ערימות של חלקים מתאימים על המדף.

זו דיי השורה התחתונה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר תחפש VR6 4X4 אבל!!! רובם גמרו את החיים שלהם או במצב גרוע ביותר לקראת הסוף.

הרכב שלך לא נועד לגדולות, לפחות לא עם המנוע הזה. הV5 לא הכי אמינה. הGTI רובם גמורות שעברו הרבה ...

אתה יכול למצוא כאלה עם מנוע 2.0 זה כבר יתן לך שיפור ויש גם ידניות - לא חסר.

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לv6 4motion , הVR6 היתה הנעה קדמית ודור שלישי.

דווקא הv6 4motion היה אוטו יחסית ממש יקר לזמנו. אני לא נתקלתי בכאלו אצל ילדים (בעיקר בגלל התג מחיר)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...