Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בהגה בזמן נסיעה - קיה קרניבל 2016

מני ישי
שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דגם הרכב קיה קרניבל 2016

בזמן נסיעה בעיקר שהאוטו מגיע למהירות 80 קמ"ש יש רעידה בהגה אם הנסיעה קצת בסיבוב הרעידה משמעותית יותר יכול להיות רעידה גם ב60 קמ"ש . 

בזמן עצירה שההגה בסיבוב ואני מבצע עצירה מוחלטת יש רעידה קלה בהגה. 

הצעדים שנקטתי:

1. החלפת צמיגים +איזון גלגלים 

2. כיוון פרונט 

3. בדיקה ושיפוץ ציריות

4. החלפת משולשים כולל תפוח משולש

5 החלפה נבה שנטען שהיא בורחת. 

לצערי עדיין יש רעידה אמנם עם שיפור מסויים אבל עדיין זה לא תקין. 

אודה ממש לעזרתכם לפיתרון התעלומה... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלחות ברקס רק במידה וההגה רועד בעת לחיצה על הברקס, הוא טוען שההגה רועד בלי לחיצה על הברקס. 

האמת שגם אני באותו מצב בערך כמו שלך, גם אובד עצות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא. יש מצבים שצלחות עקומות קצת. ובברקס לא מרגישים אותם רועדות חזק ממש חלש. וזה משפיע במהירויות. אני מכיר מישהו שהחליף חצי רכב בסוף זה היה בעיה בצלחות. אבל יש לזה הרבה סיבות החל מאיזון ועד החלפת גלגלים צמיגים פרונט ציריות חופשים וכו'. מתחילים מהקל אל הכבד.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, מני ישי כתב:

משולשים הוחלפו למקוריים. בולמים לא מראים בעייה מבחינה חיצונית. אין נזילה עדיין זה יכול להיות מהם? 

תעמוד בחוץ ותתפוס את הרכב מעל הגלגל ותנענע אותו , אם הבולמים תקינים הוא בקושי יזוז. אם לא הוא ירקוד. 

מה שינית לפני הרעידות , גלגלים / ג'אנטים? . פעם לי היו רעידות כי הגלגלים היו מנופחים יותר מידי . תבדוק גם לחץ אוויר תקין.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2020 בשעה 10:10, netanel1014 כתב:

תעמוד בחוץ ותתפוס את הרכב מעל הגלגל ותנענע אותו , אם הבולמים תקינים הוא בקושי יזוז. אם לא הוא ירקוד. 

מה שינית לפני הרעידות , גלגלים / ג'אנטים? . פעם לי היו רעידות כי הגלגלים היו מנופחים יותר מידי . תבדוק גם לחץ אוויר תקין.

משולשים הוחלפו למקוריים. בולמים לא מראים בעייה מבחינה חיצונית. אין נזילה עדיין זה יכול להיות מהם? 

תודה רבה על העזרה אעדכן בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2020 בשעה 01:40, מני ישי כתב:

צלחות עברו שיוף לא מזמן. אתה חושב עדיין שזה אולי זה? 

אם הרכב רועד בבלימה זה צלחות ברקס כמו שציינו.

לדעתי תמיד עדיף חדש על שיוף,

זה יכול להיות גם טינופת על הרפידה או חלודה על מה שהצלחת יושבת שגורמת לה לא לשבת ישר.

חוויתי את הבעיה נ"ל באחד מהרכבים שלי

מצורף סרטון

בדקה 2:54 לפני שהוא מרכיב את הצלחת תבדוק אצלך אם פני השטח חלודים

עריכה אחרונה על ידי Kooper

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לאמרועד בכלל בבלימה. 

היום הייתי במוסך שמתמחה בפורונט והוא אומר לאחר בדיקה של נהיגה ברכב ובדיקה מעל ליפט של פורנט שהבעייה בציריות. 

גל לאחר שהראיתי לו שלפני חצי שנה שופץ עדיין טוען שזה ציריות תקולות. 

מתלבט אם ללכת על זה... אם הייתי בטוח בצעד על אף המחיר הגבוה הייתי מחליף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...