Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול גדול(או שלא?) - הונדה 2011

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 דקות, dorban3 כתב:

אם אתה הולך להחזיק ברכב כדאי לעשות כבר שמן גיר. זה הונדה ובמורשה טיפול כזה עולה כמה אלפים.

שמן גיר בחיים לא קניתי או החזקתי. איזה אני אמור לקנות? בjustmotor אין להונדה לפי מה שראיתי.

נכון לכרגע יש לי נוזל קירור ושמן מנוע שאני יודע שמתאימים, עושה בדיקה למצתים וגם מסנן שמן מצאתי אצלם מקורי.

עכשיו הבעיה איזה שמני הגה וגיר אני צריך לקנות? נשאר שניהם ופילטר אוויר שאני צריך לבדוק.

נראה לי שקנייה של כל זה ייצא לי כמו טיפול אחד גדול במוסך 😒

עריכה:

איך השמן גיר הזה? https://www.justmotor.co.il/product/שמן-גיר-אוטומט-honda-מקורי

רשום אוטומט מקורי, השאלה אם זה מה שאני צריך? רשום הונדה בכלליות, ולהונדה יש אין ספור רכבים

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, dorban3 כתב:

מסנן שמן ושמן מנוע זה חובה. 

מסנן דלק לדעתי אצלך בתוך המשאבת דלק ולא מחליפים.

שיבדקו לך גם מצב של שמן הגה כח אצלכם זה הידראולי ודורש החלפת שמן.

שמן גיר גם אתה צריך לעשות ריענון כמו שאמרו לך לפני. תשאל במוסך מה מציעים לך.

טעות,מסנן דלק מחליפים בטיפולים 5,10 (כפולות של 5) או כל 75,000 ק"מ.

מצורפות הצעות מחיר כולל מפרט הטיפולים לפי היבואן,חברת "מאיר" לכל הטיפולים עד 150,000 ק"מ אם אני זוכר נכון.

165,000 ק"מ זה כמו טיפול 15,000,180,000 זה כמו טיפול 30,000 ק"מ וכו' (מחזוריות).

הבעיה ברכב שלא ידועה ההסטוריה שלו היא מאיפה מתחילים ומה מחליפים.

במקרה של הרכב של אבא שלי אנחנו נתקלים כרגע באותה בעיה (שם הק"מ הוא 104,000 ואמרתי לו שיתחיל מטיפול 105,000 וכך עשה בשישי שעבר).

הם זיהו שצינור שמגיע מבית פילטר האוויר קרוע והזמינו אותו שוב לשישי הקרוב והפעם לא דחפו את אלמנט הבלמים (האמת,]הייתי מופתע שהוא סיפר לי שהם בדקו עם פנס בלבד ללא פירוק גלגלים).

ממה שאני ראיתי כאשר קניתי את הרכב הוא,שקדימה המצב בסדר ואחורה קצת קשה לראות אבל,נסמוך על ה"בדיקה" שלהם כי בלמים זה הדבר הכי קל בשבילם להחליף בטח כאשר רק רפידות אחוריות ללא צלחות עולה ללקוח סביב ה 460 (לא זוכר עכשיו אם כולל מע"מ או לא אבל,זו הצעת מחיר שקיבלתי וסירבתי להם כי הרפידות שם הוחלפו 3 חודשים לפני הטיפול של ה 90,000 בזמנו).

לגבי שמן הגיר שצירפת,מאור, הוא מתאים לרכב.

יש הונדות שהגיעו עם תיבה רובוטית (סיוויק האצבק משנתונים מסויימים) .

ההונדות שלנו מגיעות עם תיבה פלנטרית ו DW 1  הוא השמן המתאים (אצלי למשל כתוב בקבלה את שם השמן ולגיר לא רובוטי).

הצעות מחיר לטיפולים.docx

עריכה אחרונה על ידי colauti 9
  • אהבתי 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, colauti 9 כתב:

טעות,מסנן דלק מחליפים בטיפולים 5,10 (כפולות של 5) או כל 75,000 ק"מ.

מצורפות הצעות מחיר כולל מפרט הטיפולים לפי היבואן,חברת "מאיר".

הבעיה ברכב שלא ידועה ההסטוריה שלו היא מאיפה מתחילים ומה מחליפים.

במקרה שרכב של אבא שלי אנחנו נתקלים כרגע באותה בעיה (שם הק"מ הוא 104,000 ואמרתי לו שיתחיל מטיפול 105,000 וכך עשה בשישי שעבר).

הם זיהו שצינור שמגיע מבית פילטר האוויר קרוע והזמינו אותו שוב לשישי הקרוב והפעם לא דחפו את אלמנט הבלמים (האמת,]הייתי מופתע שהוא סיפר לי שהם בדקו עם פנס בלבד ללא פירוק גלגלים).

ממה שאני ראיתי כאשר קניתי את הרכב הוא,שקדימה המצב בסדר ואחורה קצת קשה לראות.

הצעות מחיר לטיפולים.docx 11.92 kB · 0 downloads

חבל שהק"מ ברכב שלי עבר את המקסימום בקובץ המחירון. אני מתקרב כרגע ל170 בעיקרון. טיפול אחרון עשיתי ב160 בערך(לפני שנה).

ברמת העיקרון, כן הייתי רוצה לבוא - לעשות טיפול עכשיו ולדעת שאני בראש שקט לכמה שנים הקרובות.

בקטן - הלוואי ואני אוכל לחסוך כל שקל כי אני סטודנט שלא עובד מתחילת הקורונה ובוא נגיד בלשון המעטה - כסף כמעט ואין.

בקצרה, אחרי שקראת כל מה שהולך פה, מה היית ממליץ לעשות? אם כבר, אז שווה להשקיע בהכל? שמן מנוע,גיר והגה, נוזל קירור, פילטר אוויר, מצתים ומסנני שמן ודלק?

או שאתה היית עושה רגע ברקס וחושב על כל צעד?

בגלל שאני יודע שיש ברשותך הונדה סיוויק כמו שלי(רק שנתון מתקדם יותר) יהיה חשוב לי לשמוע הדעה שלך גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, dorban3 כתב:

אם אתה הולך להחזיק ברכב כדאי לעשות כבר שמן גיר. זה הונדה ובמורשה טיפול כזה עולה כמה אלפים.

אל תגזים- אצלי הטיפול הבא הוא 120,000 (תוכל לעיין במפרט) וכולל החלפת שמן גיר מגיעים לכמעט 1400 ש"ח- כמה אלפים זה לא.

לגבי כסף,זו בעיה אבל,אם יש לך כרטיס אשראי אתה יכול לבקש יפה לחלק לתשלומים.

לגבי נוזל קירור- הם לא מחליפים שם החלפה מלאה (רשום בכל המפרטים 1 ליטר) - הייתי מעדיף לקנות בחברה גלון ולהחליף במוסך /מכון רדיאטורים את כל הנוזל. (הנוזל המקורי עולה כמעט 200 ש"ח,יש זירקס כחול בשליש מחיר- לא יודע אם כדאי זה לשיקולך) עבודה בערך מאמין שעוד סביב ה 100-150 לפעולה הזו.

מסנן אוויר- כדאי מאוד להשתמש במקורי ולגבי מצתים אולי הייתי חחכה אלא אם אתה מרגיש בעיות סחיבה מיוחדות/זיופים/קרטועים.

אם החלפת בטיפול הקודם אז אין צורך להחליף השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, colauti 9 כתב:

אל תגזים- אצלי הטיפול הבא הוא 120,000 (תוכל לעיין במפרט) וכולל החלפת שמן גיר מגיעים לכמעט 1400 ש"ח- כמה אלפים זה לא.

לגבי כסף,זו בעיה אבל,אם יש לך כרטיס אשראי אתה יכול לבקש יפה לחלק לתשלומים.

לגבי נוזל קירור- הם לא מחליפים שם החלפה מלאה (רשום בכל המפרטים 1 ליטר) - הייתי מעדיף לקנות בחברה גלון ולהחליף במוסך /מכון רדיאטורים את כל הנוזל. (הנוזל המקורי עולה כמעט 200 ש"ח,יש זירקס כחול בשליש מחיר- לא יודע אם כדאי זה לשיקולך) עבודה בערך מאמין שעוד סביב ה 100-150 לפעולה הזו.

מסנן אוויר- כדאי מאוד להשתמש במקורי ולגבי מצתים אולי הייתי חחכה אלא אם אתה מרגיש בעיות סחיבה מיוחדות/זיופים/קרטועים.

אם החלפת בטיפול הקודם אז אין צורך להחליף השנה.

אוקיי אז ככה

לגבי נוזל קירור - אם אקנה כבר משהו מעדיף שיהיה משהו מקורי והמקורי עולה כ200 שקל ל5 ליטר. אחליף אותו כבר במוסך כשאלך.

לגבי מצתים, בדקתי טוב טוב את הדגם שאני צריך ומצאתי באיביי בדיוק מה שאני צריך ב60 שקל לעומת 400 שקל בארץ(סט של 4!).

שמן מנוע מתלבט אם להביא 5W30 או 5W40.

לגבי השאר ראיתי שלא ציינת, זאת אומרת שדעתך עליהם היא שכדאי לרכוש?

אני מתקרב ל170 וראיתי שבמאיר יש מחירון טיפולים ל165 ול180, מה כדאי לעשות? אני באמת בהתלבטות.

האם זה משנה אם אעשה טיפולון של הרבה החלפות ב170 ? כשאגיע ל180 יחליפו לי הכל שוב? איך זה עובד לעזאזל -_-

אגב, לגבי המסנן אוויר. לפי justmotor המקורי שלהם בצבע צהוב, נראה ממש חלודה ואני לא יודע אם זה צריך להיראות ככה או לא. יש לך מושג להגיד לי?

עריכה:

אגב, מחכה מאוד למענק של ה750 שקל אם וכאשר, זה יחסוך לי הרבה כאבי ראש בקניית מוצרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,אם עכשיו אתה תעשה יישור קו כולל החלפת שמן גיר, ונוזל קירור יהיה לך שקט של 4 שנים למעט בלאי שוטף (גומיות/תושבות,בלמים,מצבר וצמיגים).

180,000 זה טיפול מקביל לטיפול 90,000 (90,000 פעם שנייה והוא כולל חוץ משמן ומסנן שמן גם מסנן אוויר ומצתים).

אני הייתי מבצע דווקא את טיפול ה 120,000 + נוזל קירור וגומר את יישור הקו נכון לעכשיו.

זה יכלול :שמן+מסנן שמן,מסנן אוויר,החלפה חלקית של שמן גיר ותוספת שאתה מבקש נוזל קירור (אני לא יודע אם הם יחליפו הכל שם,תשאל- ידוע שבמפרט יש החלפה של ליטר בלבד (אולי רק מה שיש במיכל עיבוי וזה לא שווה).

בטיפול הבא תכניס גם פילטר דלק על הדרך ואז אתה בכלל סוגר כמעט את כל הפינות.

הרכב שלי רק עכשיו הגיע ל 104K ועשיתי לו טיפול 105K בחודש מארס לפני שהתחילה הקורונה.

אצלי הרבה יותר קל- יש קבלות גם על טיפולים שלא היו במורשה ולכן,אני יודע בדיוק מה החליפו או לא בכל טיפול והדבר היחיד שהוציא את האיזון הוא,שהלך רדיאטור באמצע הדרך (כשהרכב היה אצלי בערך 8 חודשים ובמוסך (לא של הונדה) מילאו נוזל קירור לא מקורי ואני לא שקט מזה.

מאמין,שעוד מקסימום שנה,אעשה שטיפה לכל המערכת ואמלא נוזל מקורי שיהיה שקט- הספיק לי מהרכב הקודם ים של בעיות במערכת הקירור כי אחרי הנוזל המקורי התחילו לשים חרא וזה כמעט עלה לי במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, colauti 9 כתב:

אז תן לי להבין, בדעתך כדאי לי לבצע את הכתוב כאן:

ציטוט

פרוט:שמן מנוע 5W-40,
שמן גיר DW1,
מסנן שמן מנוע,
טבעת אטימה לפקק שמן מנוע,
מסנן אוויר Civic 2012-2016,
טבעת אטימה לפקק שמן גיר,

כששמן מנוע אקנה (את זה

שמן גיר תוכל לעזור לי למצוא בבקשה?

מסנן שמן

מסנן אוויר אני מחפש(רק מחכה שתעדכן אותי האם המסנן אמור להיראות צהוב כמו כאן או שזה לא טוב?).

לגבי טבעות אטימה אין לי מושג אילו, תוכל לשלוח לי קישור גם לטבעת לשמן מנוע וגם לטבעת לשמן גיר?

ונוזל קירור מקורי שאני אביא מראש. (וכמובן בלמים בגלל חריקות שהבלימה מבצעת).

זה מה שאתה ממליץ לבצע בטיפול הבא?

נוזל שמן הגה וכד' להשאיר לטיפול 180?

האם נוזל בלמים לא צריך?

האם הבנתי אותך נכון? האם מה שכתבתי נכון או שתתקן אותי?

אגב, שים לב ששמתי קישורים לחיצים כך שתוכל לראות מה אני מתכנן לקנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש שמן הגה- לא ראיתי החלפה באף טיפול - אולי הגה חשמלי.

השמן גיר שמצאת הוא המקורי DW1 - אין לי מושג לגבי עלות בחברה- אתה יכול לשאול.

היד הקודמת לפני חוייבה בטיפול 60K על 88 ש"ח לליטר והוחלף שם סביב ה 3 ליטר- לא עשה את הטיפול בחברה.

נוזל בלמים מחליפים כל 45K ק"מ או 3 שנים- לפחות לפי המפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, colauti 9 כתב:

לא חושב שיש שמן הגה- לא ראיתי החלפה באף טיפול - אולי הגה חשמלי.

השמן גיר שמצאת הוא המקורי DW1 - אין לי מושג לגבי עלות בחברה- אתה יכול לשאול.

היד הקודמת לפני חוייבה על 88 ש"ח לליטר והוחלף שם סביב ה 3 ליטר.

נוזל בלמים מחליפים כל 45K ק"מ או 3 שנים- לפחות לפי המפרט.

הבנתי, אז בעיקרון כל מה שרשמתי כאן הוא בסדר? השמן גיר שפרסמתי מקודם גם כן?

מה לגבי טבעות אטימה? תוכל לעזור לי?

יש עוד משהו ששכחתי? אני מצד אחד לחוץ, מצד שני רוצה לדעת שלמרות שאני חופר אני אדע הכל ואביא כל מה שנדרש כדי לצאת עם רכב תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג אילו טבעות אטימה- אולי אתה מדבר על בורג פקק שמן מנוע ובורג פקק אגן שמן גיר שמוחלפים- זה כלול בטיפול.

מה שכן,בהנחה שאנו קרובים לסגר מלא,הייתי מתאם טיפול בהקדם .

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, colauti 9 כתב:

אין לי מושג אילו טבעות אטימה- אולי אתה מדבר על בורג פקק שמן מנוע ובורג פקק אגן שמן גיר שמוחלפים- זה כלול בטיפול.

זה מה שכתוב בחוברת טיפולים - טבעת אטימה לשמן מנוע ושמן גיר ...

אגב, שוב לגבי המסנן אוויר - הצהוב שבjustmotor הוא אכן המקורי או שזה צריך להיות לבן והצהוב סתם מפורסם שם?

תן לי רק להיות סגור על עצמי

טיפול קרוב:

שמן מנוע 5W40

שמן גיר

מסנן שמן(מה שפרסמתי קודם בסדר?)

מסנן אוויר (מחכה שתענה לי לגביו)

נוזל קירור מקורי

וטבעות אטימה שאין לי מושג מה זה.

עריכה:

לגבי הטיפול - גם כך אני צריך אותו באיזור ספטמבר אז הכל טוב. אני שובר את הראש מעכשיו כדי להגיע שקט לספטמבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדיוק במורשה עם פלגים ובלי שמן גיר יוצא 2250ש"ח כולל. עם והשמן גיר ונוזל קירור מתקרב ל3.

נראה לי שהרשימה האחרונה שלך טובה רק תראה שאתה מוצא חלפים איכותיים.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, dorban3 כתב:

לדיוק במורשה עם פלגים ובלי שמן גיר יוצא 2250ש"ח כולל. עם והשמן גיר ונוזל קירור מתקרב ל3.

תוסיף לרשימה הזו גם החלפת פלגים שהזמנתי, נראה טוב? רק שמן הגה חסר שם(אגב, כמה שלא חיפשתי לא מצאתי משהו טוב). 

אני עכשיו יושב על למצוא חלפים איכותיים. מחפש מסנן שמן, לא ממש מוצא. 

אגב, שוב אבקש, האם מסנן האוויר מjustmotor שנראה כולו צהוב זה אכן מקורי? אני אוכל את עצמי כי אני לא יודע אם צריך לבן או צהוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, dorban3 כתב:

בטיפול 120,000 מחליפים את כל הדברים שציינתי חוץ ממצתים- כמה עולים מצתים בחברה- נניח 450 ועוד 150 עבודה.

זה עוד 600 ש"ח תוספת ל 1400 של הטיפול -2000 ש"ח ללא בלמים.

לגבי בלמים- אני לא מחליף שם- רק רפידות קדמיות מקוריות ללא עבודה עולות 500 ש"ח ולגבי צלחות שלא נדע.

עם ברקסים זה באמת ייגמר בעלות כזו.

אני אישית,בלמים קונה בחנות לחלקי חילוף ונותן להם/מוסך כללי לעשות רק את העבודה.

יש מספיק חברות טובות כמו פרודו, ATE, LUCAS, TEXTAR,ברמבו ולא חייב להרכיב בלמים מקוריים.

לפני 2 שעות, maor23 כתב:

תוסיף לרשימה הזו גם החלפת פלגים שהזמנתי, נראה טוב? רק שמן הגה חסר שם(אגב, כמה שלא חיפשתי לא מצאתי משהו טוב). 

אני עכשיו יושב על למצוא חלפים איכותיים. מחפש מסנן שמן, לא ממש מוצא. 

אגב, שוב אבקש, האם מסנן האוויר מjustmotor שנראה כולו צהוב זה אכן מקורי? אני אוכל את עצמי כי אני לא יודע אם צריך לבן או צהוב

מסנן שמן- הרכב מקורי בחברה ואל תתפשר כך גם לגבי מסנן אוויר.

אתה מקבל אותו ואת השמן בטיפול 120K גם ככה.

טבעות אטימה אלו הברגים של אגני השמן- שטויות זה עולה באמת כמה שקלים בודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...