Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקספלורר או q7

מורן כהן
שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מתלבטת איזה רכב לקנות פורד אקספלורר לימיטיד 2013-2014 או אאודי q7 2012-2013  לקצורי בנזין אודה להמלצות

עריכה אחרונה על ידי מורן כהן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכה הבאה לפורום :)

למה דווקא שני אלה? מה השימוש הצפוי?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמחפשים ג'יפון 7 מקומות.

מעל הפורד אקספלורר בשנים האלה מרחפת עדיין עננת הרעלת חד תחמוצת הפחמן (למרות פסיקת ביהמ"ש בוושינגטון בחודש שעבר).

התביעה הייצוגית היתה לדגמי אקספלורר 2011-2018 .

היו תלונות לא מעטות על חדירת גזי מנוע רעילים לתא נהג דרך תעלות המזגן. אפילו פה בפורום.

לכן בצער רב אני ממליץ על האודי. אבל אני הייתי מכוון לאודי Q7 המוצלחת יותר: עם מנוע  3 ליטרים דיזל. יש אומרים שלאודי גם מקדם שופוני יותר גבוה.

הפורד יותר זולה לתחזוקה.

בכללי חסר בשאלה פירוט רב לגבי הצרכים, כמות הנסועה, גלאי הנוסעים וכו'

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרכים בסיסיים שימוש רגיל נוסעים בשנה בסביבות ה 15 אלף קמ לא כוונה של שטח או משהו כזה 2 רכבים שאני מאוד אוהבת אני יודעת שמבחינת תחזוקה שוטפת האאודי יותר יקרה השאלה היא מבחינת צריכת דלק כמה הן שונות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהוא פחות נחשב.

אבל לעניות דעתי כדאי לשקול שברולט טראוורס. הוא גם יהיה זול יותר לרכישה ואחזקה, וגם יותר מרווח משמעותית בשורה השלישית. הוא פחות חסכוני מהאאודי,  אבל ההבדל בעלויות הדלק יהי של כמה מאות שקלים לחודש - לא משהו שהופך את העסקה על פיה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהגודל לא מפריע לך מבחינת חניה לא בבית ולא במקום העבודה. השאלה מה יש בשניים האלה מבחינתך ולמה לא לבחון סורנטו או סנטה-פה. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השברולט טראוורס פחות נחשב.

בעקרון אודי Q7 בנזין לקצ'ורי 2012-2013 עם 7 מקומות נמכרו בסה"כ 30 יחידות. ועוד יחידה אחת עם 6 מקומות.

פורד אקספלורר 2013-2014  נמכרו 451 יחידות כולן עד 7 מקומות.

עדיין מתלבטת?

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה רכב לשימוש יומי שמכרו ממנו 30 יחידות בשנתיים... הולך משהו וזה שבועות עד שמוצאים חלק חלפי/חדש מחול

עריכה אחרונה על ידי Big_In_Japan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של "עדיפה" הסיכויים שלך למצוא q7 במפרט המבוקש לא גדולים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי אקספלורר לימיטד שהחליף טוארג דיזל 3L, רכב מאוד דומה ל q7.

מבחינת מנוע ה q7 לוקח בענק, מנוע הפורד מאוד אנמי לטעמי, מתאים למי שמחפש רכב שקט ונינוח האוהב לשייט במהירות קבועה. מנוע ה Tdi לעומת זאת עתיר כח ומומנט, מאוד מהנה.

המושבים של הפורד נחותים ופחות תומכים מהגרמניה. ידית איתות מוזרה בפורד.

מצד שני.. האקספלורר רכב גדול, מאוד רחב, תחושה של ביטחון ויציבות על הכביש, עמוס בכל השיכלולים שניתן לחלום עליהם, התחזוקה זולה משמעותית ורמת האמינות ואיכות הכוללת טובה מהגרמניה.

אין את המוזרויות של הגרמניות כמו מצבר לא נגיש, החלפת נורות קשה, בפורד הכל נגיש, קל ללא תחכום יתר והנדסת יתר.

האודי או טוארג אלו רכבים מהנים שמתרסקים במחיר קשה, טוב למי שמחפש רכב כזה בן 10 במחיר מגוחך, רע למי שרוכש רכב חדיש יותר.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@grand האם קראת לפני שהגבת? היא אמרה שהיא מעוניינת ב-Q7 בנזין בלבד.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשווי עלויות ביטוח כדי שלא תהיה לך הפתעה, את עלולה לגלות שמחיר הביטוח של האאודי גבוה מאוד בגלל מיעוט היחידות שנמכרו ונדירות החלפים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...