Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד smax 2013 סעפת סדוקה.

נירביץ
שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, רכב של הורי s-max טורבו 2013 עם סעפת פליטה סדוקה, במוסך של פורד נאמר לי שהסעפת מגיעה קומפלט עם הטורבו וצריך להחליף קומפלט.

יש חיה כזו? טוענים שאין דרך אחרת...

לא נשארתי אפילו להצעת מחיר מהעצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלה מוכרת של פוקוס. כנראה גם בSMAX. אני הלכתי לאגזוזן ברחובות (רונן אגזוזים? לא זוכר את שמו) שבחצי שעה ו200 שקל ריתך את הכל. מומלץ לא להקשיב כל מה שהמורשה אומר - מבחינתם זה רק כסף, כסף ושוב כסף.

• אהבתי 1

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן כך. מגדש הטורבו בדגם הזה (K03) הוא חלק בלתי נפרד מסעפת הפליטה. כפי שכתבו לפני, גש למוסך המתמחה במערכת פליטה ותן לו לסדר את זה. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד 

דבר ידוע ומוכר, המורשה מוכר סעפת עם טורבו קומפלט ולכן נותן אחריות לשנה. 

ברגע שאתה מפרק את הסעפת לצורך הריתוך, תבקש לעבור על הלהבים של הטורבו, אחת הסיבות בטורבו הזה לכישלון, הם חתיכות מהסעפת שעפות לכיוון האימפלר ושוברות/מכסחות את הלהבים. 

אם יש ממצאים על האימפלר, תחליף את הטורבו, הוא יקרוס בקרוב. 

עוד דבר, מכוני שיפוץ טורבואים, מוכרים טורבו משופץ ללא הסעפת, העלות?, קרובה ולפעמים יקרה יותר מהמחיר במורשה לטורבו מקורי+סעפת חדשה!, שווה לבצע סקר מחירים לפני. 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, roeibf כתב:

מחלה מוכרת של פוקוס. כנראה גם בSMAX. אני הלכתי לאגזוזן ברחובות (רונן אגזוזים? לא זוכר את שמו) שבחצי שעה ו200 שקל ריתך את הכל. מומלץ לא להקשיב כל מה שהמורשה אומר - מבחינתם זה רק כסף, כסף ושוב כסף.

רוני אגזוזים.

גם אני ממליץ עליהם, יש להם ניסיון מוכח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...