Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לחלפים מומלצים לטיפול שוטף סיוויק 13+רפידות

aviel-bs
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעוד כחחצי שנה מתוכנן לי טיפול שנתי (סיוויק 5 ד' 2013) בשני הטיפולים האחרונים טיפלתי במוסך מורשה יבואן כי הרכב היה באחריות מטעם המגרש ממנו נקנה, האחריות עתידה להסתיים בחודשים הקרובים ואני מעוניין לקנות את החלפים לבד ולגשת למוסך שאבחר על מנת שיבצע את העבודה.

רפידות- החלפתי לפני כמעט 30K ק"מ ואני מרגיש שעוד כמה אלפים הם כבר יסיימו את תפקידן.

* קיבלתי הצעת מחיר לסט קדמי+אחורי של TRW במחיר של 480 ש"ח כולל מע"מ (איך זה? סביר? לחפש יותר זול? לחפש מוצר אחר?)

יש גם רפידות קדמיות בלבד של FERODO ב275 ש"ח כולל מע"מ.

מסננים-

שמן זה מן הסתם מסנן מקורי של הונדה

מסנן אוויר- כרגע אני כבר 7.5K ק"מ עם מסנן לא ממותג (לא חושב שMANN או MAHLE) שקניתי מחנות חלפים ועושה עבודה טובה סה"כ, בדקתי את המסנן לפני יומיים, קצת מלוכלך(ניקיתי) ולא מרגיש ביצועים שונים ביחס למסנן המקורי של הונדה שהיה לפני ובכל זאת-יש משהו מומלץ?

מסנן מזגן- המקורי של הונדה מגיע עם פחם פעיל אבל זה נראה לי די שטות, מה מומלץ?

ואם יש מקום לקניית החלפים באזור המרכז (פתח תקווה) אני אשמח להמלצה, אולי מישהו שעובד עם הפורום?

עוד משהו אולי שפספסתי? תודה חברים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב זה השמן מנוע תבדוק באוטוסטור מה מציעים לך או באבי אביזרים לרכב. פלגים גם תבדוק מתי נעשה. מסנן אוויר אפשר פעם בשנתיים.

סט בלמים אתה מתכוון כולל צלחות? אני החלפתי סט בלמים עם הצלחות. צריך לבדוק עד כמה הם שחוקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממי קיבלת את ההצעה ?

רפידות בלמים מקוריות בחברה ללא צלחות וללא עבודה ומעמ עולות סביב  ה 500.

מאחורה רפידות בלבד כולל עבודה סביב 480 ללא מעמ.

פרודו ו trw חברות מעולות.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, dorban3 כתב:

הכי חשוב זה השמן מנוע תבדוק באוטוסטור מה מציעים לך או באבי אביזרים לרכב. פלגים גם תבדוק מתי נעשה. מסנן אוויר אפשר פעם בשנתיים.

סט בלמים אתה מתכוון כולל צלחות? אני החלפתי סט בלמים עם הצלחות. צריך לבדוק עד כמה הם שחוקות.

שמן מנוע אשאל את אבי מה הוא ממליץ. כמובן שלא אלך על סתם שמן :) יש משהו שמומלץ? אני אפילו לא בטוח איזו צמיגות צריך אבל חושב שתמיד שמים במוסך 5W-30 מהפעם האחרונה ששאלתי. אחפש כמובן שמן של חברה איכותית (מוטול או קסטרול או משהו).

לגבי הבלמים- מדובר ברפידות בלבד כפי שציינתי :) לא חושב שיש סיבה להחליף רגע צלחות, לא אמרו משהו בטיפול האחרון ואיך אני יכול לוודא את זה חוץ ממה שיגידו בטיפול הבא?

לפני 2 שעות, colauti 9 כתב:

ממי קיבלת את ההצעה ?

רפידות בלמים מקוריות בחברה ללא צלחות וללא עבודה ומעמ עולות סביב  ה 500.

מאחורה רפידות בלבד כולל עבודה סביב 480 ללא מעמ.

פרודו ו trw חברות מעולות.

חנות אביזרי רכב בפתח תקווה.

רפידות במוסך הונדה עלו לי 435 לקדמי ו384 לאחורי ללא מעמ וללא עבודה.

אבל אני מעוניין להפסיק לטפל אצל הונדה, גם כי אני חושב שהחלפים פחות איכותיים ביחס למה שאפשר להשיג במחיר דומה (לא חושב שהרפידות ששמו לי במוסך של הונדה, בהנחה שהן רפידות של הונדה אם הונדה מייצרים בכלל..) יותר טובות מפרודו וTRW ועובדה שאפשר לקנות סט שלם של TRW במחיר של סט קדמי במוסך הונדה :) אז למה לא לקנות בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבלמים אתה צודק.

לגבי מסנני שמן,אוויר,מצתים ,נוזל קירור ושמן גיר-לא הייתי משחק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, colauti 9 כתב:

לגבי הבלמים אתה צודק.

לגבי מסנני שמן,אוויר,מצתים ,נוזל קירור ושמן גיר-לא הייתי משחק.

מסכים איתך לגבי הכל חוץ מהמסנן אוויר ;) אני כרגע עברתי כמו שציינתי מעל 7.5K קילומטר עם מסנן סיני (אני חושב שהוא סיני, למרות שמשום מה יש לי תחושה שהוא של MANN בגלל מה שמוטבע עליו) והכל בסדר גמור. בדקתי אותו השבוע והוא לא סתום באופן מיוחד\מלוכלך\שחור מדי. נראה ממש בסדר.

מאוד יכול להיות אבל שפעם הבאה אני פשוט אקנה מסננים מקוריים מהאינטרנט (או מסנן שהוא מאה אחוז של MANN או MAHLE) ואשתמש בו. לא רואה סיבה לשלם במוסך קרוב ל180 ש"ח על מסנן :) 

אגב לעניין הרפידות- הוצע לי סט קדמי+אחורי של TRW ב401 ש"ח כולל מע"מ אצל אבי חלקי חילוף. ללכת על הסט הזה וזהו?

תכלס אני לא רואה סיבה שלא כי 

א. זה יוצא זול יותר ב200 ש"ח בערך מהחלפה במוסך של הונדה

ב. אלו כנראה רפידות הרבה יותר טובות מאלה ששמים בהונדה,לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...