Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקליט שיחות לאייפון כמו באנדרואיד

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 1318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהחלט מרתק - איזו אווירה ציבורית של ״יאללה להפוך כיסאות״ שמתרחשת דווקא כשאפל נמצאת בשיא השיאים שלה. מאבק אבוד?

מה שכן, למרות שאנדרויד לכשעצמה היא פלטפורמה שמאפשרת חנויות שונות (ע״ע החנויות של אמזון או הפיתוחים הסיניים למיניהן)

אני לא חושב שאנשים יזדרזו כל כך מהר לצאת מה-ecosystem של גוגל.

מה שכן (2) - עולם האפליקציות הצטמצם מאוד, ומהווה בבואה למה שקורה בעשור האחרון בעולם המיזוגים -

לפני עשור היו אלף ואחת סטראט אפים בגודל בינוני, ומאז היו רק מיזוגים / רכישות / קניות - כל השחקנים הבינוניים

שייכים ל-3-4 חברות גדולות וזהו - מה שמאפשר באופן תיאורטי לחברה גדולה כלשהי להפעיל שריר גם מול גוגל

ולהשיק אפליקציה מקבילה בחנות של עריק חדש (סמסונג??).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שמחפש מקליט שיחות מובנה שייחפש טלפון של שיומי מהדגמים היישנים כמו רדמי 4A.

אני מחזיק במגירה טלפון יישן של שיומי עם מקליט שיחות מובנה במקרה ואצטרך להקליט מישהו.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אז איפה הספונטניות בהקלטה ?
ניתן היום להקליט בסמסונג s20 וכל קשת המכשירים החדשים שלהם כולל הזולים מסדרה A דרך החייגן של היצרן.
רק תוודאו ש CSC_home מוגדר נכון ככה שתופיע בחייגן האופציה. הקלטה מאופשרת לפי קוד מדינה והקוד שמור בהגדרות טכנאי.

לגבי הדיון הצדדי על חנויות ופורטנייט : עד לפני 18 חודש כל הבנים ביסודי הורידו פורטנייט לאנדרואיד ישירות מהאתר של epic. אחד הצליח ואז רץ לספר לחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הורדתי את ה-APK Installer שלהם, עוד בתקופה שזה היה מוגבל למכשירים ספציפיים.

שיחקתי 2 משחקים, הבנתי שזה מימוש חרא, והעפתי אותו לכל הרוחות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, save כתב:

אבל אז איפה הספונטניות בהקלטה ? - אין ספונטניות.

ניתן היום להקליט בסמסונג s20 וכל קשת המכשירים החדשים שלהם כולל הזולים מסדרה A דרך החייגן של היצרן.
רק תוודאו ש CSC_home מוגדר נכון ככה שתופיע בחייגן האופציה. הקלטה מאופשרת לפי קוד מדינה והקוד שמור בהגדרות טכנאי.

היכן צריך לבצע את השינוי של CSC_HOME ? האם צריך לבצע ROOT לטלפון ?

תן לנו בבקשה פרטים מלאים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CSC_HOME זה חלק מקושחה שאתה מוריד (כמו נניח מהאתר של Sammobile), זה קובץ מסוים.

צריבת קושחות רשמיות לסמסונגים מתבצעת עם כלי שנקרא Odin, גם הוא להורדה מאותו אתר.

Sammobile אלו קבצי קושחה מקוריים של סמסונג, פשוט לא להורדה דרך סמסונג עצמה.

באופן רשמי Odin הוא כלי לטכנאים, לא למשתמש ביתי.

ממליץ אם כבר אז לצרוב קושחה שלמה ולא רק את הקובץ CSC כדי להיות בטוח בתאימות.

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבר זמן העריכה, שכחתי להוסיף שלא צריך בשביל זה ROOT.

ובכלל כדאי שלא לעשות ROOT למכשירי סמסונג כל עוד הם באחריות בגלל ה-KNOX שלהם (כשעושים ROOT "שוברים" את ה-KNOX, ואז רואים בקלות שה-KNOX שבור ולא מקבלים שירות לאותו מכשיר)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ביצעתי צריבת רום לחבר בטלפון note 10+ לצורך ההקלטה. אחרת לא הייתי יודע על csc_home
אבל זה תהליך מסוכן ושונה טיפה מדגם לדגם...לכן אני מפנה אנשים ל XDA ושם להכמס לפורום של תת-דגם המתאים. הסברים שם מאד מפורטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...