Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקליט שיחות לאייפון כמו באנדרואיד

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן, HE מתוך הראשי תיבות זה High Efficiency, תמונות HEIC הן דחוסות, ולכן תמונת JPEG מקבילה תהיה גדולה יותר מבחינת נפח

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 27.6.2020 בשעה 13:27, save כתב:

עכשיו שחברות כמו טוויטר , ספוטיפיי, בייסקאמפ , נטפליקס ועוד בחרו במודע לעזוב את החנות של אפל (מרד עמלות) , אז חנות של cydia חוזרת ובענק... כי שם המפתחים לא משלמים עמלות קנייה .

חברות גילו שגן סגור לא ממש עובד לטובתן.

בייסקאמפ, או ליתר דיוק אדם יחיד בשם dhh עסוקים בעיקר בלעשות הרבה רעש. חברה של מוצר וחצי בנישה צרה להפליא,

אם אפל רק ירצו היא תיעלם בשנייה - או תעבור לפעול באנדרויד בלבד, מה שבפועל אומר שבשוק העיקרי שלהם (ארה״ב) היא תמות.

אני עוקב מקרוב אחרי ההתנהלות - בסופו של דבר הוא הימר כמו כל השאר על חוזה עם השטן, והוא ידע בדיוק למה נכנס.

זה הצליח במשך עשור, עכשיו אפל סובבו את המפתח של הברז שתמיד היה בידיהם מהרגע הראשון.

נטפליקס, אמזון ושאר המפלצות חתומות על חוזים סודיים (או לא-גלויים, באנגלית זה מצלצל טוב יותר) עם אפל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עכשיו גם fortnite עף מהחנות של אפל וגוגל. הפסד אדיר לאפל.
Epic games עקפו את מנגנון התשלומים
מהלך שמיטיב עם השחקנים.
עכשיו ניתן לקנות vBucks בפחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושכחת להגיד שגם גוגל העיפו אותם מהחנות

והם הגישו תביעה כנגד 2 החברות.

זה נראה על פני שאת אפל הם צפו - וחשבו להשתמש בגוגל שעדיין באוויר כראייה - ולכן הכינו גם סרטון pr וכו.

את גוגל (לפחות כל כך מהר) לדעתי הם לא ציפו.

ואנקדוטה נוספת - האחוז שהחנויות לוקחות הוא 30

הם הורידו ב20

כלומר הם מכניסים לפחות 6-7 אחוז יותר (סליקת אשראי עדיין עולה כסף) אז זה גם קטע כלכלי.

בא נראה מה יוליד יום , אבל בינתיים גוגל מתנהגת בדיוק כמו אפל.... 

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי גם גוגל. יהיה מרתק.
למרות שבגוגל יותר פשוט להוריד את המשחק ממקורות חיצוניים. למשל החנות של סמסונג.
או סתם להוריד קובץ מהאתר של פורטנייט.

הרי מי שמוריד את המשחק הזה לא נתקל בו בטעות באיזה פרסומת קופצת.
הסרטון יפה ומושקע. כמו כל ארוע בחברה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהתביעה שהם הגישו לגוגל היא לגבי ההגבלות והתראות בside loading ואפליקציות דיפולטיביות. התביעה מול גוגל הרבה יותר רחבה ועוסקת בהרבה יותר סעיפים ממה שקראתי.

וחכה - גם לחנויות אחרות תעלה הגננה (או שיתרפסו מול אפיק) כי גם שם יש חוקים של תשלום דרך המערכת תשלומים שלהם.

בסופו של דבר חנות אמיתית חייבת מקור הכנסה כדי להעמיד את כל התשתיות , שרתים , sdkים וכו.

וחכה

זו רק ההתחלה של החגיגה.

https://www.theverge.com/2020/8/13/21368363/epic-google-fortnite-lawsuit-antitrust-app-play-store-apple-removal

https://www.theverge.com/2020/8/13/21368395/fortnite-epic-games-oneplus-deal-google-play-store-lawsuit-lg

שווים קריאה 

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרב ענקים מרתק.
סמסונג הוציאה פרסומת ל s20+ עם אזכור חנות יישומים סמסונג ועם הסמלון של פורטנייט בחנות. משהו שלא עשתה קודם .
כלומר סמסונג מצייצת שמי שקונה S20 יוכל לשחק דרכם בפורטנייט .
אפיק מצידה פרסמה מדריך איך לעשות jailbreak למכשירי אפל כדי להוריד את המשחק.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו פורטנייט במובייל זה חרא של משחק.

נופל בהרבה הרבה הרבה מ-PUBG או Call of Duty Mobile.

ואני עוד מאלה שקפצתי לנסות לפני שהם היו בכלל בחנות של גוגל, כשהורדת APK Installer שלהם שהוריד את המשחק.

כאילו אם זה מוצר הדגל שעליו עושים את מלחמת הענקים הזו, אני מנחש שאפיק יפסידו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואתה לא בדיוק מדד אבל הילדים הצביעו ברגליים. זה המוצר היום . שבר כמה שיאים בשנתיים האחרונות כולל ארוע של 10 מיליון שחקנים במקביל. יוטיוברים מובילים של פורטנייט מרוויחים כחצי מיליון דולר בשנה מיוטיוב. קהל מעריצים אדיר שכנראה חצה את רף ה 400 מיליון.פרסים בתחרויות פורטנייט מגיעים ל 3 מיליון $ מקום 1. מכונת פרסום משומנת והפקות מושקעות שמתחרות בקלות ב WWDC.
החנות של אפיק ,רק על המשחק הזה מגלגלת 2$ מיליארד שנתי. המטרה שלהם לדחוף את החנות לטלפונים למרות שרק חלק קטן מההכנסות שלהם מגיע מסלולרי.
זה זבל מאד יוקרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לדעתי כן מדד, מהסיבה שבפלייסטיישן נכון להיום אני משחק כמעט בלעדית בפורטנייט, בטלפון אני משחק PUBG / CODM.

אני Early Adopter, עם סמארטפון גיימינג.

לכאורה אני אמור להיות בדיוק המדד.

אבל המימוש של המשחק חרא, עם כל הכבוד מה הקטע הזה שמספיק ששחקן אחר נמצא על הכוונת שלך כדי שהמשחק יפעיל ירי לבד?!

אגב שים לב שאין לי שום דבר נגד פורטנייט עצמו, רק המימוש שלו למובייל הוא פח אשפה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, save כתב:

WWDC

זה כנס מפתחים, לא הפקה למדיה / קהל רחב...

האירועי pr הרבה יותר מושקעים לקהל מהבחינה הזו (בתור משהו שהיה ב6 מהם וב2 מהאחרים)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדיוק פגשתי מישהו שהבן שלו, בן 13,עשה אתמול עשרים אלף דולר בטורניר פורטנייט. 

• מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Liviur כתב:

אני רק אשים את זה פה ....

מה שנקרא That escalated quickly

מה שמעניין זה כמה הסיפור הזה יכול לפגוע בהם לא בגלל הפורטנייט אלא בגלל ה-Unreal Engine.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...