Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקליט שיחות לאייפון כמו באנדרואיד

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, save כתב:

אין כמו cydia

אולי נכון ל2010 זה היה רלוונטי

עכשיו זה בעיקר חור אבטחה ובור של באגים (מכיוון שאני מכיר את המספרים על אפליקציות שמותקנות על כנראה עשרות עד מאות מליוני מכשירים).

ממליץ בחום רב לוותר על לפרוץ את האייפון.

לפני 6 שעות, m3x7r3m3 כתב:

זה אמור לשפר את ההתחרפנות של הראוטרים מזה?

לא. רק את האבטחה של המכשיר. או אם לדייק - את פרטיות המשתמש לfingerprinting של חברות פרסום על המכשיר

עריכה אחרונה על ידי Liviur

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי אז נשאר עם אותו מצב, ראוטרים שמתחרפנים מזה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש ב cydia את Recorder+

מהריפו של Packit

https://media.idownloadblog.com/wp-content/uploads/2019/03/Call-Recorder-X.jpg

כמו שאמרתי אין כמו cydia . יצא עכשיו מדריך איך להתקין אותה על iOS 14.1 beta

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שחברות כמו טוויטר , ספוטיפיי, בייסקאמפ , נטפליקס ועוד בחרו במודע לעזוב את החנות של אפל (מרד עמלות) , אז חנות של cydia חוזרת ובענק... כי שם המפתחים לא משלמים עמלות קנייה .

חברות גילו שגן סגור לא ממש עובד לטובתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cydia is a package manager mobile app for iOS that enables a user to find and install software not authorized by Apple on jailbroken iPhones, iPads and iPod touch devices

למה לפרוץ אייפון? תן נספר מנוי וכל החרא  יכנס בדלת הראשית , לא ממליץ. כשיפתחו השמיים ותגיע עם האייפון פרוץ "לסביבה עוינת" יעני בית קפה/מלון תגלה שיש לך המון "חברים חדשים" עם הסיסמאות ששמרת 😜

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.6.2020 בשעה 19:24, ANUTKK כתב:

מישהו מכיר והתנסה באפליקציה בתשלום באפסטור שעושה את העבודה 100% באופן אוטומטי כמו באנדרואיד?

זה הדבר הכי חשוב לי בנייד

לצערי כרגע אין משהו שעובד אוטומטי, גם לא 50%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק המשמעות של גן סגור.

מי שהזכיר בית קפה/מלון ו wifi : גם אייפון נעול וגם פרוץ לא יציל אתכם מתרמית ראוטר אננס . pineapple. תראו הדגמה של מיטניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.6.2020 בשעה 13:27, save כתב:

עכשיו שחברות כמו טוויטר , ספוטיפיי, בייסקאמפ , נטפליקס ועוד בחרו במודע לעזוב את החנות של אפל (מרד עמלות) , אז חנות של cydia חוזרת ובענק... כי שם המפתחים לא משלמים עמלות קנייה .

חברות גילו שגן סגור לא ממש עובד לטובתן.

ממש ... רגע ...

מה שהם בחרו זה להוריד את האופציה של הרכישה דרך אפל (נטפליקס)

אף אחד לא הוריד את האפליקציות מהחנות , ובטח לא לטובת לשים אותם בסידייה...

(ואני עובד על מוצר שאין לו in app purchase בדיוק מהסיבה הזו כן? עש לי כל אינטרס לא לשלם את העמלה ושהמוצא שלנו יגדיל את המכירות שלו בהמון)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הוא כזה :אם לאפליקציה שלך יש אפשרות לקנות שלב/מינוי (למשל ספוטיפיי) אז הוא חייב לעבור דרך אפל pay. אסור לפי החוקים להפנות, לרמוז או להכווין את המשתמש לצאת לאתר חיצוני לשם תשלום בשיטה אחרת ( כמובן תשלום דרך אפל זה 30% מס למוכר).

לכן ברגע שנטפליקס שמה כפתור הרשמה חיצוני עם כרטיס אשראי , אפל הורידה את האפליקציה מהחנות . נטפליקס כמובן לא הופתעו והכינו גירסה שמיד בהתחלה מבקשת שם משתמש וסיסמה. זה לא מפריע לחנות אלטרנטיבית לכלול בתוכה את גרסת נטפליקס עם כל האופציות.

זה מאבק עמלות. אפל איבדה באותו רגע כ 250 מיליון דולר בשנה רק על נטפליקס ומאז כמות המינויים בנטפליקס רק עלתה . אפילו בזמני קורונה.

אני מסכים שלאפליקיה חינמית לחלוטין אין התלבטות אם להשאר בחנות של אפל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מבין שנטפליקס אפילו בצחוק לא תעלה את האפליקציה שלה לסידייה בצורה רשמית מצידה כן?

ושמספר המכשירים הפרוצים הוא אפסי?

(לשם הבהרה - אני מפתח לiOS במשך מעל 10 שנים ועבדתי על אפליקציות שהסך הורדות שלהם מגיע לכנראה מעל 100 מליון דיי בקלות ... )

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק

הבת זוג החליטה לנטוש את האייפון לטובת אנדרואיד,ומבואסת קשות מזה שהוואצאפ לא יעבור.

קיימת אפליקציה כלשהי שכן פותרת את הבעיה? גם בתשלום בסדר

מה לגבי השאר ? רשימות (NOTES,פתקיות),אנשי קשר,יומן שיחות,סמסים,אפליקציות שמותקנות,גלריה עם תמונות וסרטונים ?

אין איזה כלי שמשכפל את המכשיר מהישן לחדש ? (סטייל samsung switch)

רב תודות :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסוויצ'רים למיניהם (Samsung SmartSwitch, LG Backup, Xiaomi Mi Mover ושות') יודעים לקחת מידע מאייפון.

המידע ששמור בתוך הוואצאפ לא (יש אפליקציות בתשלום, לא יודע מה הטיב שלהן), אפליקציות שמותקנות לדעתי גם לא, אבל אולי משהו השתנה שם לאחרונה.

כל השאר כן, רשימות, אנשי קשר, יומן שיחות, SMSים, תמונות, סרטונים וכו'.

שים לב שאם התמונות / סרטונים הם בפורמטי HEIF / HEIC אז אנדרואיד לא תומך בהצגה שלהם באופן מובנה אבל יש אפליקציות להמרה ל-JPEG רגילים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אבל יש אפליקציות להמרה ל-JPEG רגילים.

כדאי רק להבין שאם שומרים על האיכות הקבצים יכפילו את עצמם בגודל.

בעניין הזה - הייתי משתמש בגוגל פוטוס - שגר ושכח.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...