Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקליט שיחות לאייפון כמו באנדרואיד

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 1318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים יש ברשותי אייפון, האם קיים מקליט שיחות כמו באנדרואיד?

זה מאוד קריטי עבורי, חייב להגיד שהמערכת IOS פשוט מושלמת !

הבדל שמיים וארץ מאנדרואיד אבל יש גם חסרונות אייטנוס- עוד איכשהו אני מסתדר עם זה

אבל חייב מקליט שיחות ומחיפוש מאוד גדול ברשת כמעט ולא מצאתי תוכנה מתאימה להקלטה ומה שיש (חינמי) באפסטור לא באמת עובד ב 100% ומה שמוצא בתשלום אני לא יודע אם זה עובד טוב ,לא רוצה לעשות ניסוי וטעיה על החשבון בנק שלי.

יש גם מקליטים חיצונים שבהם אני לא מעוניין, רק רוצה כמו באנדרואיד מקליט שיחות אוטומטי..

גם היו שמועות שבעדכון IOS14 יצא מקליט, שלשום הציגו את גרסת IOS14 ואין מקליט..

תודה חברים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין.

וגם באנדרואיד מודרני - אין. מאותן סיבות בדיוק.

גם לא יהיה אם זה לא חלק ממערכת ההפעלה כי פשוט אפל (וגם אנדרואיד מודרני) לא נותנים הרשאות ברמה הזו לאפליקציות - בעיקר מענייני פרטיות וabuse.

גם בiOS14 אין - והדגש שם על פרטיות המשתמש רק עלה (כל פעם מוסיפים עוד כמה בדיקות - שנה שעברה הם התחילו להלשין על אפליקציות שמנסות למפות את הרשת והמיקום שלך על דעת עצמן עם bluetooth , השנה - הם התחילו להתריאה על אפליקציות שסורקות את הרשת המקומית סביבך למצא עוד התקני רשת. ויש עוד המון דברים שהם הוסיפו בנושא השנה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק IOS ברמת אבטחה ממש גבוה.

כמה חבל שאין מקליט, דרך אגב בגלקסי S10/NOTE10 יש מקליט מובנה בתוך המכשיר .

ואם כבר מדברים על IOS14 כל רוב הדברים שהם הציגו קיים שנים באנדרואיד רק שאפל עושה את זה בצורה מושלמת.

דבר אחד למדתי על חברת אפל- אם היא מפתח מוצר אז היא מפתחת מוצר בצורה מושלמת לעומת חברות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקליט יש באנדרואיד עד גירסה 9, מגירסה 9 יש לחלק מהיצרניות אפליקציה שלהם עם הרשאות מתאימות להקליט שיחות (שיאומי וסמסונג למשל).

יש פיתוח עתידי של גוגל לתמוך בהקלטה בחייגן המובנה שלהם, אבל זה עוד לא יצא.

וכשזה ייצא זה יהיה בתנאים מסוימים לפי מדינות, כי יש מדינות (כמו ישראל) שבהן הקלטה חוקית בתנאי שהמקליט אחד מהצדדים בשיחה, ויש מדינות שבהן הקלטה כזו לא חוקית.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפירוט @m3x7r3m3!

האפליקציות המובנות (בחלק מהמכשירים) הם יוצאי דופן ופייר - לא על כל היצרנים הייתי סומך (במאמר מוסגר)

אגב אבטחה - הרצאה טכנית מהכנס מפתחים שיצאה אתמול - https://wwdc.io/share/wwdc20/10676

עוברת על הרבה מהשיפורי אבטחה ודברים שמפתחים צריכים לעשות.

בין השאר - מסבירה איך אם לא תסביר ליוזר ותבקש הרשאה - אפילו דברים כמו IDFA (מזהה מכשיר לפרסומות) יפסיקו לעבוד והיוזר גם יכול לחסום בכלליות.

הם עושים דברים דיי מטורפים לגבי mac address רנדומלי לפי רשת וויפיי וחידוש שלו כל 24 שעות

התקדמויות מגניבות בתמיכה של המידע שאפשר לראות מבחוץ על אתרים (DNS , TLS handshaking)

הרשאות מיקום ותמונות חדשות שמפחיתות את מה שאפליקציות מקבלות (לדוגמא דברים כמו Face app)

הם תמיד לוחצים חזק על הדוושה בכל מה שקשור לאבטחה ופרטיות.

לפני 2 שעות, ANUTKK כתב:

ואם כבר מדברים על IOS14 כל רוב הדברים שהם הציגו קיים שנים באנדרואיד רק שאפל עושה את זה בצורה מושלמת.

מבחינת פיצ׳רים שהמשתמשים רואים - נכון. מתחת לפני השטח יש הרבה התקדמויות מעבר וגם בכל מה שקשור ללעשות את זה נכון עבור פרטיות המשתמש.

הם הרביצו חתיכת עבודה השנה.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בחברות הענק האמריקאיות ששולטות במידע של כולנו שהם מחילות את החוק או הסטנדרטים האמריקאים על כל העולם.

אם הקלטת שיחות אסורה או מוגבלת מאד בארה"ב אז בכל העולם זה נפסל, במקרה הפוך שבו פיצ'ר שהחוק האמריקאי מתיר והחוק

במדינה אחרת אוסר אז הם משווקים גרסה מצונזרת שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Liviur כתב:

האפליקציות המובנות (בחלק מהמכשירים) הם יוצאי דופן ופייר - לא על כל היצרנים הייתי סומך (במאמר מוסגר)

יוצאי דופן מבחינת כמות היצרניות, אבל אם מסתכלים על עולם האנדרואיד, סמסונג מוכרת הכי הרבה ובפער, שיאומי מאחוריה, ככה ששתיהן יחד מהוות לדעתי איזה 50% מהשוק של אנדרואיד.

אבל כן, אם יש לך מידע עסקי חשוב וכו' - בשיאומי יש פוטנציאל שהכל עובר לממשלה הסינית.
אם אני לא טועה גם ל-Huawei יש מקליט משלהם (אפילו עוד יותר בעייתי בהיבט אבטחת מידע), ושלושתן ביחד עוברים את ה-65% באנדרואיד

לפני 13 שעות, Liviur כתב:

הם עושים דברים דיי מטורפים לגבי mac address רנדומלי לפי רשת וויפיי וחידוש שלו כל 24 שעות

MAC רנדומלי יש גם בגלקסי S10 אצל אשתי, זה עשה טונות של בעיות ברשת הביתית, ברגע שכיביתי את זה הכל עובד בסדר

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמור לשפר את ההתחרפנות של הראוטרים מזה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהגיבו מבחינה חוקית אסור להקליט בארהב אז זה תופס לכל המכשירים שלהם בעולם.

מצד אחד מעצבן כי לשוק הסיני הם גם התאימו את עצמם והוציאו גירסא שגם אם הטלפון על שקט אז יהיה צליל של צילום (בסין אסור לצלם בסתר). מצד שני אי אפשר להחליט לקנות ואז להתעצבן :)

בכל מקרה, 3 פתרונות קיימים:

1. לפרוץ את האייפון, הבנתי שהאופציה הזאת לא בחשבון.

2. לקנות אפליקציה שמקליטה מצד שלישי, מצד אחד עושה את העבודה בסופו של דבר ומצד שני מאוד לא נח לתפעול, נדרש בכל שיחה לחייג לגורם צד שלישי שזה בעצם מענה אוטומטי ואז למזג שיחות וככה מתבצעת ההקלטה.

3. לקנות מכשיר צד 3 שיודע להקליט, סתם לדוגמא בדיוק אתמול קיבלתי ספיקר לרכב שמסתבר שיודע להקליט שיחות, יש בשוק שפע של אוזניות כאלו שישמשו אותך גם לשיחה נוחה וגם להקלטה, יעיל אם יש לך שיחות מסויימות שאתה יודע מראש שתצטרך להקליט ולא את כולן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, CartMan2oo5 כתב:

לשוק הסיני הם גם התאימו את עצמם והוציאו גירסא שגם אם הטלפון על שקט אז יהיה צליל של צילום (בסין אסור לצלם בסתר)

מדובר בגרסא יפנית שמגיעה לארץ ביבוא מקביל ולא סינית

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...