Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד ניתן להריץ שתי מערכות הפעלה במקביל על מחשב אחד?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש פיתרון ל-Local Co-op gaming כדי שאוכל לשחק עם האחיינים שלי במשחקי מחשב. 

המפרט שיש לי כיום:

Intel 9900K

32GB Ram

1080Ti 

כמו כן אני יכול להשיג מסך מחשב נוסף.

תיאורטית אפשר לפצל את הביצועים של המחשב כדי שאוכל להריץ פעמיים Windows 10 + פעמיים Steam על שני מסכים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה עם Virtual Machine עם מקלדת ועכבר שונים.

https://kb.vmware.com/s/article/1033435

אבל לאחר קריאה קצרה נראה שאין כל כך תמיכה בכרטיס מסך בVM, אבל שווה להמשיך לקרוא על זה.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר משהו דומה למה שאתה מחפש.

אתה לא צריך להריץ מערכת הפעלה נוספת במקביל (ואני לא מכיר דרך לעשות את זה פרט ל-vm, ואני לא בטוח כמה זה יתאים). אתה צריך לנסות להריץ עוד steam על אותה מערכת הפעלה. מערכת הפעלה יודעת מעולה להתמודד עם כמה משימות במקביל, אבל אני לא בטוח שתתחיל להריץ שני instances של steam במקביל (אני מניח שיש איזו הגנה נגד זה). מצד שני, מה אכפת לך לנסות?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה אפילו עניין של license - הרי קנית עותק אחד של המשחק, לא שניים.

אם אתה מצליח להפעיל את steam פעמיים יכול להיות שאם תצליח לעשות לוגין לחשבון אחר ב-instance השני תוכל להריץ את אותו משחק פעמיים, אבל זה נשמע לי קצת מופרך.

מחשב נוסף זה הפיתרון הכי פשוט והגיוני 

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותה מערכת הפעלה לא ניתן, מהאתר של סטים:

ציטוט

Can I use multiple Steam accounts on one computer?

Yes, you can access different Steam accounts from one computer. However, you may only access one account at a time.

The accounts will share the core files for any games the accounts have in common, but each account will maintain its own custom content and configuration files.

להריץ vm וממנו להתחבר לaccount נוסף נשמע לי הכי סביר.

תעשה בדיקה קלילה, תרים vm כלשהו שתומך בכרטיס מסך, ותריץ עליו משחק פשוט (בלי לקנות עוד חשבון בסטים). בhost תרים איזה משחק אחר.

תראה אם שניהם עובדים במקביל. אם כן, תוכל לחסוך במחשב שלם ולהסתפק רק ביוזר נוסף ותשלום על משחקים.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליינוס למי שמכיר, ביצע את זה והריץ על מחשב אחד 2 מכונות וירטואליות שמחוברים לשני סטים של מסך, מקלדת ועכבר.

צריך לקחת בחשבון שהוא לא ביצע את זה על גבי מערכת הפעלה קיימת אלא על מערכת הפעלה שהיא בעצם מערכת וירטואליזציה (Type 1 Hypervisor) שעליה הקים 2 מכונות וירטואליות.

לאחר מכן הוא אפילו שידרג את הרעיון והעלה את זה ל-7 מכונות וירטואליות ע"י מחשב פסיכי שהוא בנה שכולל בין היתר 7 כרטיסי מסך.

שווה צפיה.

https://www.youtube.com/watch?v=LuJYMCbIbPk

https://www.youtube.com/watch?v=LXOaCkbt4lI&t=39s

בקיצור זה אפשרי אבל צריך לבדוק אם יש תוכנת וירטואליזציה שתומכת בזה ע"ג מערכת הפעלה קיימת.

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו @elad18 - אחלה לינק העלית.

דיי מגניב איך שהוא חילק את כל המשאבים ככה. הדבר הכי קשה אכן הוא חלוקת החומרה והio שידעו איך לעשות את זה וזה נראה הרבה יותר אפשרי ממה שחשבתי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פצצה. 

טוב שיש לי לוח אם מאוד מתקדם 

https://www.gigabyte.com/il/Motherboard/Z390-AORUS-XTREME-rev-10#kf

יש לי מספיק PCI-E Lanes זמינים בשביל להריץ 2 כרטיסי מסך + 2 כוננים ב-PCI-E ללא פגיעה בביצועים? 

חשבתי לשדרג ל-AMD X3900 בדרך הזאת אוכל להקצות 8 ליבות + 16HT למחשב הראשי (שלי) + 4 ליבות + 8 HT למחשב של האחיינים. בנוסף PCI-E 4 מגיע עם הרבה יותר PCI-E Lanes בהשוואה לדור ה-3. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...