Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה לפני קניה, פיז'ו 108 רובוטית 2016

Nat@Berlin
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

אשמח אם תוכלו לעזור לי. 

לקחתי רכב לבדיקה ויצאו התוצאות המצורפות.

פרטים על הרכב:

פיג'ו 108 שנת 2016, 79,000 קילומטר, גיר רובוטי, (יש מולטימדיה ומוביליי), יד ראשונה מחברת השכרה. מחיר: 27,000 (לא מוכנים לרדת שקל), מחירון עפ"י יד2: 30,000. 

אציין כי החברה התחייבה על תיקון כל הריג'קטים, ניקוי הרכב וטיפולי פחחות, אחריות לשנה (לא כולל מצבר) וטסט לשנה (עד 07/21).

דיברתי עם מכונאי רכב (חבר של חבר) שאמר שהכל בר תיקון, אך הדבר היחיד שמדאיג היא הבעיה בגיר. 

הוא ייעץ לקחת את הרכב לבדיקה במכון גירים או לחילופין לבקש אחריות על הגיר לשנתיים. 

אני מתכוונת למכור את הרכב עוד כשנה ודואגת שלא ימכר עקב הבעיה בגיר. 

מה אתם אומרים, שווה? 

רב תודות לכולם! 

פיגו 108.jpg

עריכה אחרונה על ידי Nat@Berlin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, 

אשמח אם תוכלו לעזור לי. 

לקחתי רכב לבדיקה ויצאו התוצאות המצורפות.

פרטים על הרכב:

פיג'ו 108 שנת 2016, 79,000 קילומטר, גיר רובוטי, (יש מולטימדיה ומוביליי), יד ראשונה מחברת השכרה. מחיר: 27,000 (לא מוכנים לרדת שקל), מחירון עפ"י יד2: 30,000. 

אציין כי החברה התחייבה על תיקון כל הריג'קטים, ניקוי הרכב וטיפולי פחחות, אחריות לשנה (לא כולל מצבר) וטסט לשנה (עד 07/21).

דיברתי עם מכונאי רכב (חבר של חבר) שאמר שהכל בר תיקון, אך הדבר היחיד שמדאיג היא הבעיה בגיר. 

הוא ייעץ לקחת את הרכב לבדיקה במכון גירים או לחילופין לבקש אחריות על הגיר לשנתיים. 

אני מתכוונת למכור את הרכב עוד כשנה ודואגת שלא ימכר עקב הבעיה בגיר. 

מה אתם אומרים, שווה? ומה כדאי לעשות בנוגע לגיר?

רב תודות לכולם! 

פיגו 108.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיר רובוטי חד מצמדי כמו שיש בפיגו יש שהייה במעבר הילוכים נמוכים.

בדקת מחירון לוי יצחק?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיגו גיר רובוטי חד מצמדי, ההשהיות זה משהו אופייני במעבר הילוכים נמוכים.

בדקת מחירון בלוי יצחק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה אמרה שבלוי יצחק זה בסביבות ה-35,000, אבל אין לי מושג. 

אז אם יש שהייה במעבר הילוכים - הבוחן לא אמור לדעת את זה? איך אני יכולה לוודא שאכן ההילוכים בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא בעצמך את המחירון המשוקלל.

כניראה מכסתח את עצמו, הגיר לא מספק מעבר חלק כמו ברכב עם תיבה פלנטרית.

מסה לנסוע על רכב דומה ותרגיש את ההשהיה- זה אחד הדברים מדוע אנשים לא אוהבים תיבה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yulianx כתב:

תוודא בעצמך את המחירון המשוקלל.

כניראה מכסתח את עצמו, הגיר לא מספק מעבר חלק כמו ברכב עם תיבה פלנטרית.

מסה לנסוע על רכב דומה ותרגיש את ההשהיה- זה אחד הדברים מדוע אנשים לא אוהבים תיבה כזאת.

הבנתי.. אז אם הם בעצם נותנים אחריות על הרכב - גם אם יהיו בעיות בגיר הם יתקנו, לא? ז"א זו חלק מההתחייבות. פשוט המכונאי החבר אמר שעדיף שלא להתעסק עם רכב עם בעיות בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הגיר צריכים אם רשום בחוזה, אבל מצמד למשל הם לא יתנו.

שוב לא נהגתי על הרכב, אולי באמת יש בעיה.

פשוט המילה השביה וגיר רובוטי חד מצמדי מאוד מתאימים אחד לשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק המתבלה בגיר הזה זה הקלאצ' והוא לא נכלל בשום אחריות על הגיר

במקומך הייתי מברר אם הרכב עבר בעבר החלפת קלאצ', אם טרם, אני מהמר בסבירות גבוהה(אלא אם את נוסעת ממש קצת) שזה יפול עלייך- סיפור של סביב ה-3000 שקל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי בבדיקה שכתוב שהמצמד תקין. איפה בדיוק? 

דבר שני, מצמד זה כמו ברקסים, זה חלק שנשחק ומתבלה. היום הוא יכול להיות  תקין, עוד שבוע - כבר לא. אם לא מפרקים את הגיר אי אפשר לראות באמת מה המצב שלו(בניגוד לברקסים), ובבדיקות לא עושים את זה. 

דבר נוסף , רק עכשיו שמתי לב שכתוב שמנורות ה-ABS, ESP ולחץ אוויר דולקות. זה יכול להיות סתם שטויות(איפוס מחשב וניפוח צמיגים) או שזה יכול להעיד על חיישנים תקולים. צריך לבדוק את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרות 108 למכירה פרטיות במצב הרבה יותר טוב, לנו יש 108 רובוטית 2017 יד ראשונה עם 35K ק"מ (לא למכירה כמובן) שנוסעת כחדשה כמו היום שיצאה מהסוכנות בלי בלאי בלי מנורות דולקים ובלי שום רעשים, הבעיה בהשכרה שלא כל אחד ינהג בעדינות, בטח לא עם גיר רובוטי ועוד אחרי 79000 ק"מ, ובטח היה תחת 100 ידיים אם לא יותר,

לדעתי, תחפש אחת פרטית ושמורה, לא חסרות כאלה שנמכרות במחיר מחירון או טיפה פחות שווה את התוספת של קניית מוצר שמור, מטופל, ולא סחוט, ותאמין לי שאתה תהנה ממנו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...