Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם עם המוצר הבא לשטיפת רכב עצמית?

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני בקרוב הולך להתחדש ברכב ומניסיון מהרכב הקודם אני מעדיף להימנע משטיפות בתחנות דלק.

הייתה פעם תחנה שהייתה מציעה שטיפה ידנית עם תדלוק אך לא מזמן הם החליפו למכונה.

בקצרה אני גר באזור ללא חניה פרטית ו/או מקורה בקומה 3 ללא מעלית הרכב מחנה לפעמים במרחקים של 100-200 מטר מהבית.

כרגע ניסיתי חומר no risne של chemical guys עם בקבוק שפריצר שלהם קודם הייתי משפריץ על אסור מסויים ברכב ואחר כך עובר עליו עם מטלית רטובה התוצאה לדעתי לא מספקת הלכלוך לא באמת יורד אלא יותר נמרח והרבה פעמים נשארות מריחות על הרכב גם כן אפילו דרך המטליט מרגישים שהלכלוך "מחספס" את הצבע.

בקצרה אני מחפש פתרון אחר ראיתי את המוצר הבא באלי:

#Aliexpress US $16.70  16%OFF | Hand pump foam sprayer hand Pressurized Foam Sprayer 2 Litre Pressure Foam Cannon Snow Foam Nozzle carwash car window cleaning
https://a.aliexpress.com/_d8IUwlN

נראה לי שאפשר יהיה להוריד דלי/שניים עם מים ולשים בו מים להרטיב את הרכב ואז לשים בו מים עם שמפו להרטיב ואז מים נקיים להוריד את השמפו ואז לעבור עם מטליט.

הייתי שמח לשמוע את דעתכם על הפתרון הזה. חשבתי גם על גרניק נייד אבל נראה לי קצת יקר אלא אם כן אפשר לקנות אותו בלי סוללה ושים סוללה בעצמך (יש לי 48 סוללות טובות של 18650 בבית אני יכול לבנות סוללה לגרניק אם היה לי את הקייס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני ליטרים לא יספיקו לך כדי לנקות את הרכב.

שני דליים לא מספיקים כדי לנקות רכב. רק בשביל לנקות כמו שצריך אתה זקוק לשני דליים.

חוץ מזה שיטת הניקיון שלך גורמת לסווירלים ולנזק לצבע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה רצינית כשאין מקום פרטי לשטוף את הרכב.

אם אין רצון להשקיע בגרניקים נטענים, תמשיך לשטוף עם NO RINSE.

אולי אפילו לשטוף לעיתים קרובות כך התהליך יהיה יותר קל, יעיל ומהיר + לסיים עם ספריי דיטיילר שיכול להקל על השטיפה הבאה.

עדיף גם לא למשוך שבועות שבהם הרכב צובר לכלוך ואבק כבד שמקשה על כך התהליך השטיפה.

אמליץ לך גם להסתכל סרטונים ביטיוב אחר שיטות שטיפה שונות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משתמש בחומר הזה no rinse בלי מים על רכב מלוכלך כנראה ולכן אתה לא מרוצה. החומר הזה מצויין ולא צריך להסתבך. קנה דלי איכותי+ מגבה שסופח את הלכלוך. 4 פקקים של החומר הזה לתוך הדלי+ 7.5 ליטר מים לתוך הדלי. כפפת מיקרופייבר איכותית+ מגבת ייבוש איכותית והרכב שלך נקי. אתה עובר חלק חלק ברכב ומנגב. זהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפריצר הזה שאתה מציג מאליאקספרס נמכר בהום-סנטר ב30 ש"ח, בדיוק אותו הדבר, קניתי לפני שבועיים (למטרות אחרות).

בשביל שטיפה עצמית אני תמיד נוסעה לכפר סבא, יש שם תחנה לשטיפה עצמית עם גרניק ב10 ש"ח (ל2 דקות או משהו כזה)

עריכה אחרונה על ידי Free
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אני סבור שאתה בכיוון חשיבה נכון.

גם לי יש בעיה דומה [אם כי אני כן יכול במאמץ מסוים למשוך צינור למיקום הרכב].

יש לי שתי שיטות ניקיון:

1. יסודי [עם שמפו של CG]

2. מהיר - לניקיון שוטף ומהיר

אני הולך לתאר את התהליך הפשוט של שיטה 2.

אני משתמש בONR

ובמרסס מהסוג ששאלת עליו [אם כי נקנה בארץ ב-20 ש"ח].

אני ממלא מרסס בליטר פלוס [כמה שנכנס שם] ומוסיף פקק או קצת יותר של ONR.

הולך לרכב ומרסס עליו. ממתין כ-2 דקות כדי לתת לחומר לעבוד ולהפריד את הליכלוך ומנגב את החומר עם מגבת ייחודית לרכב שסופגת את המים מפרידה את הליכלוך ולא עושה שריטות.

בזה זה נגמר.

הרכב יוצא מבריק.

יוצא שאני מנקה את כל הרכב עם ליטר מים בלבד בזמן מועט ביותר.

לגבי ה-ONR.

אכן כבר כמה שנים אין להשיג אותו בארץ. את הראשון קניתי באוטוסטור אבל אח"כ יצא מהמלאי ולא חזר.

קניתי כמו רבים פה במבצע של אמזון עם המשלוח חינם לארץ [בלי המשלוח חינם זה פשוט עולה כפול ולא משתלם...]. בשל כך קניתי כמות גדולה.

רכשתי את שני סוגי המוצר; עם ובלי קרנובה. מובן שעם הקרנובה [הנוזל הירוק] הרכב מבריק הרבה יותר.

חשוב לשים לב שהמוצר הזה מגיע מרוכז, לעומת שאר הQD שהם נוזלים שמגיעים במיכל מוכן עם שפריצר אבל אין דילול כך שהONR בעצם הרבה הרבה יותר זול מהמוצרים המגיעים מוכנים. מיכל של  1 ליטר של ONR מחזיק אצלי הרבה זמן עד שהוא מתרוקן [אם כי אני לא מנקה כל שבוע...].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל על הONR ?

כתבתי שכפי הידוע לי אין להשיג בארץ.

זו הסיבה שרבים קנו כמה וכמה מיכלים במבצע משלוח חינם של אמזון.

אבל כדאי לחפש. אולי כן יש עכשיו למישהו.

בנוסף, יש לפעמים שאנשים מוכרים מיכלים כאלו כאן באתר בשירשור [הדביק] של מוצרים משומשים/יד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...