Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

NMAX או X TOWN

DevilUser
שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ברשותי רישיון ל 125

עקב מעבר למקום עבודה חדש שלא נותן רכב עלי לחזור לרכב.

נסיעות מראשלצ ללוד וחזרה בלבד שאר הנסיעות באמצעות רכב שני בבית.

איזה כלי יתן מענה יותר טוב מבחינת מהירות סופית האצה ואמינות

במחיר של הכלים האלו ניתן גם לרכוש חדש מהחנות למרות שיש מלא ביד 2 שהם 2019 עם קמ נמוך כך שאפשר לחסוך כמה שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לשדרג את הרשיון (רצוי ידני בהזדמנות). כלי 250 יתן מהירות סופית הרבה יותר מציאותית וכל הסיפור (כולל שדרוג רשיון) יעלה לך כמה אלפים בודדים וכמה שבועות לטסט. לא רואה טעם להשוות מהירות סופית בקטגוריה המאוד מוגבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את הזמן והכסף לשדרג 

מה גם שזה זמני לחצי שנה ואז אקבל שוב רכב. לא רואה שום צורך בשביל 20 קמ ביום להשקיע כספים וזמן שאין לי. 

אשמח בכל זאת לקבל המלצה על אחד משני הכלים שיתנו מענה לצורך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלטה היא שלך בלבד, אבל אני נשאר בדעתי ששדרוג רשיון לפני רכישה לא מצריך הרבה זמן וכסף, ישאר אתך לאורך זמן ובלעדיו אין מה לשאול על מהירות סופית.

גם מאוד תלוי מאיפה בראשון: אם מהחלק המזרחי - ניחא. אבל ממערב העיר אתה כבר עולה על כביש מהיר ואת זה ממש לא מומלץ לעשות על 125, בטח שלא על בסיס יומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לך על הדאגה

ובכל זאת אולי מישהו אחר שיודע לענות

אני לא מחפש כלי שסוגר 150 סהכ לדעת אם אחד מהם מגיע ל90 והשני ל 100 אז אעדיף את הכלי שמגיע ל 100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הניר, לקימקו יש מנוע חזק מעט יותר אבל אין לי מושג עד כמה זה בא לידי ביטוי במציאות. משום שאתה שוקל לקנות חדש אז זה לגיטימי לקחת נסיעות מבחן ולהתרשם בעצמך.

אופציה חתרנית תהיה קניה של GSX-R125 או R125. מאלה תוכל לסחוט גם 130 קמ"ש אבל זה יצריך תפעול של הילוכים וקלאץ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...