Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקסר Kitchenaid

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק שאלה:

מה התועלת במיקסרים של ה1000-1500 שקל אם גם הם לרוב טובים רק לכמות בצק קטנה יחסית?

באחד הימים שהייתי באושר עד- ראיתי שמכרו את המיקסר הזה בכ120~150 שקל (לא זוכר במדוייק), לא חשבתי פעמיים וישר קניתי כי זה זול אפילו ממיקסר ידני משופרסל חח.

image.thumb.png.ef33c9484207b17141637aa1611032af.png

בהקצפות אין הפתעות, בבצקים אני מכין איתו את המתקון לפיצה מהשירשור המקביל עם 500 גרם קמח, כן רואים שזה מאמץ אותו אבל עדיין מכין את הבצק סבבה.

(*מה שפחות אהבתי שהגימור של הקערה מבפנים מחוספס ולא משוייף כמו מבחוץ)

אני שואל האם בסביבות המחיר של 800~1500 שקל יש הבדל מהותי ביכולות המיקסר בתחום הבצקים?(אביזרים כמו מטחנה/מעבד מזון לא רלוונטי) 
אני שונא להכין בצק ביידים ואחרי שראיתי תוצאה של מיקסר- אפילו שיש לנו את הפשוט ביותר, אני רוצה מכשיר שמיועד בעיקר לזה, עד 1.5KG קמח(לחם לשבת, בשאר המקרים סביב ה500~1000 גרם).
למשקלים כאלה- מה מחיר הכניסה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא, שום הבדל בביצוע. רק עניין של עמידות וגודל קערה. העמידות היא כמובן הימור מושכל - מנוע חזק יותר אמור על הנייר להחזיק מעמד טוב יותר לאורך שנים עם לישת בצק וכיו"ב.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כל כך קשר לוואט . אמינות וכח זה יותר קשור למבנה המכשיר לגיר , לתושבות וכו .

קח לדוגמא את Kenwood Chef Model A701A
מכשיר שהוא סוס עבודה עם מנוע 450W . ארץ ייצור :אנגליה 1960.
https://i.pinimg.com/originals/03/a4/13/03a413e4909e00d665698da9107a7938.jpg

דגם הפרימיום מגיע עם אותו מנוע אטמוספרי אבל אבזור בטיחות מתקדם וקערת מתכת. זה סתם כדי להשוויץ לשכנות.

כל המנועים הקטנים היום עם טורבו והזרקה ישירה.. על הנייר פי 3 ההספק אבל לא ממש מחזיקים בצק לאורך זמן.

נושא החלפים גם הוא חשוב כי אחריות נגמרת באיזו שהוא שלב.
שיפוץ מנוע לקנווד 701A עולה ₪350 כולל שימון וטיפול גדול. תנסו לתקן פרטי מנוע חדש ותגלו שזה ממש לא זול.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, hwgeek כתב:

אני רק שאלה:

מה התועלת במיקסרים של ה1000-1500 שקל אם גם הם לרוב טובים רק לכמות בצק קטנה יחסית?

באחד הימים שהייתי באושר עד- ראיתי שמכרו את המיקסר הזה בכ120~150 שקל (לא זוכר במדוייק), לא חשבתי פעמיים וישר קניתי כי זה זול אפילו ממיקסר ידני משופרסל חח.

image.thumb.png.ef33c9484207b17141637aa1611032af.png

בהקצפות אין הפתעות, בבצקים אני מכין איתו את המתקון לפיצה מהשירשור המקביל עם 500 גרם קמח, כן רואים שזה מאמץ אותו אבל עדיין מכין את הבצק סבבה.

(*מה שפחות אהבתי שהגימור של הקערה מבפנים מחוספס ולא משוייף כמו מבחוץ)

אני שואל האם בסביבות המחיר של 800~1500 שקל יש הבדל מהותי ביכולות המיקסר בתחום הבצקים?(אביזרים כמו מטחנה/מעבד מזון לא רלוונטי) 
אני שונא להכין בצק ביידים ואחרי שראיתי תוצאה של מיקסר- אפילו שיש לנו את הפשוט ביותר, אני רוצה מכשיר שמיועד בעיקר לזה, עד 1.5KG קמח(לחם לשבת, בשאר המקרים סביב ה500~1000 גרם).
למשקלים כאלה- מה מחיר הכניסה?

תודה.

גם אני רכשתי והאמת חושב שזרקתי כסף.

עשיתי חצי קילו בצק מקמח רגיל(לא ללחם) ויצא שהמכשיר מתעוות בכל סיבוב כאילו נשבר עוד רגע. חייב לציין שיש את זה גם במיקסריםם יקרים יותר של בוש וכו' לפי סרטון השוואה באינטרנט.

בהקצפה יש לו רעשים כאילו משהו עוד שניה מתפרק בחלק העליון, סוג של חופש בחלק שתופס את הלישה או בגיר.

הווסת מהירות לא אמין בגרוש, אין קשר למציאות בכלל וגם כשהפעלתי על מהירות מסויימת היא מתחילה להאיץ או להאט את המהירות בלי קשר לכלום.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיוות ניראה לי זה כי יש לו חופש גדול מידי, גם אני שמתי לב לזה.
לגבי הרעש- כניראה במחירים האלה יש מזל מתי מקבלים אחד תקין, אצלי אין 😅.
לגבי בורר מהירות גם אני לא מבין מה הסיפור שלו- כאילו הוא להמלצה בלבד.

למחיר שלו אין לי תלונות לבינתיים, אבל אני גם יודע שלא בונה עליו שיחזיק יותר משנה, לגן אני כבר בחיפושים על משהו טוב שיהיה מספיק טוב לבצק בכמויות הנ"ל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, yogev20 כתב:

(10 שנים לעומת שנה זה הבדל שווה את ההפרש)

בטוח ?  10 שנים אחריות הן על המנוע בלבד.  ומה שהולך שם זה גלגל השיניים מפלסטיק שמיועד להגן על המנוע.  ועליו - אין אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור 9 שנים על מנוע, שנה אחת מלאה. מה הולך/רגיש בדיוק, לא בדקתי לעומק. (השאלה כמה עולים גלגלי שיניים מפלסטיק) בכל מצב 10 שנים עדיפים על שנת אחריות בודדת. 

מרגיז שאתרים מפרסמים 10 שנים אחריות ולאחר שבודקים מדובר על שנה בודדת ביבוא מקביל

שרוצים אחריות יבואן? תוסיפו כסף. ככה זה  היה בכמה חנויות שהתקשרתי לבדוק אם יש מלאי. אצל ליאור חשמל המחיר כפי שהוא מפרסם (1425) כולל אחריות יבואן רשמי, אני קונה מחר. (אבל יש לי הרגשה שגם הם מטעים בפרסום)

עדכון, כמו ששיערתי, למרות פרסום בליאור מוצרי חשמל שיש מיקסרים, אין במלאי קנווד בכלל. 

וגם לא קיטשן אייד. (חזרו אלי בהודעה כעת) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלתי קצת את התקציב והגיעו המיקסרים הבאים לגמר:
1. Kitchenaid KSM175

2. Kitchenaid KSM185

3. Kenwood KVL6302

4. Kenwood KMM060

1+2 - די זהים, שינויים מינוריים. מדובר בדגם החזק יותר, אחד לפני דגם ה-Professional. עלות כ-2000 ש"ח.

3 - קיבלתי המלצה מאדם שעובד בחנות חשמל. טוען שזה הדגם החדש ביותר. עלות כ-2400 ש"ח.

4 - הומלץ פה וגם ע"י זוג חברים שקנה לא מזמן. Heavy Duty. אני לא בטוח שאני צריך משהו כזה. עלות כ-2600 ש"ח.

אם יש למישהו כיוון להנחות יפות ב-Kenwood אשמח לשמוע ולקנות. 

אני מניח שאקנה אחד לקראת סוף השבוע.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הכי נמוך שמצאתי על מיקסר Kenwood Kmix KMX761 לאחר סבב בכל החנויות כולל בסלולר היום

עומד על 1680 ש"ח יבואן רשמי כמובן. זהו אותו מחיר שהיה לפני הבלאק פריידי, כלומר הביקוש הגובה למיקסרים בחודשים האחרונים שמר על מחירה ללא שינוי. (במיוחד שיש מחוסר קשה)

בודק פעם אחרונה לפני קנייה אולי אמצא מיקסר מתצוגה ברשת  מסוימת. (אין לי בעיה, מילא זהו מכשיר סטטי שעומד בחנות ללא שימוש רוב הזמן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

קניתי בסוף את Kmix KMX750. שילמתי מעט יקר  (1680) כי לא היה לי סבלנות לחפש. (לאחר חיפוש של יותר מחודש שלא הניב כלום) האמת, גם זה יותר מידי לשימושים אצלי. (מיקסר יותר זול היה יותר מתאים, אבל לא חשוב)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.2.2021 בשעה 23:00, pl7410 כתב:

אשמח לשמוע מה נקנה בסוף ואם שמעתם על מבצעים וכדומה

לגבי מבצעים, מניח שלא נזכה להנחות משמעותיות בתקופה הקרובה. נהפכו, המחירים שומרים על מחירים הגובה

אפילו עלו בכמה מקרים. הסיבה מאוד פשוטה, הקורונה גרמה לאנשים לגלות את המטבח, אם בישול או אפייה.

הכמויות האנשים שאופים/מבשלים בבית עלתה במאות אחוזים, אם בתור תחביב לבית או אפילו עסק (אישית מכיר 6/7 בחורות שמוכרות עוגות בתור פרנס צדדית, חלקן ילדות ממש) דבר שגרם למחסור גדול במוצרי מטבח. 

בתור אחד שלא אוהב לצאת "פראייר" למרות שאני קונה לרוב מוצרי עלית/ברמת הגבוהות - דואג תמיד לשלם את

המחיר הסביר/הנמוך ביותר. המקרה של המיקסר היה שונה, אחרי יותר מחודש וחצי של חיפוש עיקש

הגעתי למסקנה שיש דברים בחיים שצריך לבצע,  בלי לחפש את החיסכון של כמה שקלים. (לא בכל מקרה) 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע היה השוואה של מקסרים בערוץ 12 או 13, הציגו את המיקסר החדש של DAVO, ניראה שהם מנסים להפוך אותו למותג יוקרה.
לפי חיפוש תמונה זריז ראיתי שהדגם בסין נראה שנקרא KMA0168, אחלה קופון הם גוזרים עליו במידה ויתפוס :-).
המיקסר ניראה טוב, אבל לדעתי לשלם עליו 1000$ לא חושב שמוצדק.

• מעניין 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...