Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקסר Kitchenaid

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם המיקסר שלי מת בדיוק בתזמון ל-black friday

זקוק להמלצה למיקסר טוב, בטווח של עד 2000 שח

מתלבט בין ה-KitchenAid שהוזכר פה למעלה, לבין ה-Kenwood הבא:

https://www.payngo.co.il/253789.html

מוסיף גם את זה לרשימה:

https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון-הכל-לבית/מוצרי-חשמל-למטבח/מיקסרים%2C-בלנדרים-ומעבדי-מזון/מיקסרים/מיקסר-5-ליטר-אדום/p/P_5011423190198

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי BioS

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לישת בצק מילא לא עושים במהירות גבוה. מקווה מחר לראות איזה מבצע מעניין, כרגע אין כלום

גם לא באמזון שהמשלוח משם כבר לא משתלם. השימוש של המיקסר היה פעם בשבוע עוגות, ומידי פעם לחמים.

למזלי רשמתי מחירים כי האתרים יודעים לעשות "מבצעים" לאחר שהם מעלים את המחיר שהיה שבוע לפני. (תרגיל ידוע ובזוי בשיווק מוצרים)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי היום, והוא דיי שחור, בעיקר בחוץ ובאתרי הקניות. ומיקסר איין. נמתין לינואר...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התייאשתי, מהבוקר בודק לא מוצא מבצע אחד משתלם. בסוף אשלם מחיר מלא מחוסר ברירה.

להערכתי גם לא יהיו מבצעים על מוצר שנחטף כמה חודשים בטירוף, ויש מחסור גובה בארץ. (מי שמחזיק יודע שישלמו כל מחיר עבור מיקסר בימים האלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מיקסר Kenwood KMM060 קנווד שזה מנוע 1500W  נראה לי שיהיה בסדר.
מישהו התנסה איתו?
יש לינק/ עלות לקנווד מייג'ור טיטניום כי ייתכן וזה מכשיר דומה
אחד המיקסרים הטובים ביותר שלהם. אפשר לקנות בעיניים עצומות.
קערה6.7
1500 ואט
מגיע עם בלנדר ואביזר סיליקון נוסף.
מיקסר מהסדרות הישנות יותר אמנם אבל עם אמינות יוצאת דופן.
הבעיה שקשה להשיג אותו.
אם מצאת, תקנה!

נ. ב
לחיבור אביזר מ. בשר תצטרך מתאם שעלותו זניחה בשירות.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

גם המיקסר שלי מת בדיוק בתזמון ל-black friday

זקוק להמלצה למיקסר טוב, בטווח של עד 2000 שח
מתלבט בין ה-KitchenAid שהוזכר פה למעלה, לבין ה-Kenwood הבא:
https://www.payngo.co.il/253789.html

מוסיף גם את זה לרשימה:
https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון-הכל-לבית/מוצרי-חשמל-למטבח/מיקסרים%2C-בלנדרים-ומעבדי-מזון/מיקסרים/מיקסר-5-ליטר-אדום/p/P_5011423190198

תודה רבה
מיקסר קיימיקס בנוי לעשות עד קילו קמח.
שופרסל מוכר יבוא פרללי, אם תצטרף שירות, תקבל אותו במחלקת נקניקים ככל הנראה.

ברימאג מוכרים אותו ב 1490₪ אמנם אבל כיום אתה מקבל סיר טיגון ללא שמן כרומקס, או סט מחבתות foody, בנוסף 10 שנים אחריות על המנוע. שווה הפרש של 190₪.
בקיימיקס אין אפשרות להוסיף אביזרים מלמלה, למשל בלנדר, או קוצץ. לדעתי לא חובה בכלל.
קערה 5 ליטר, יש ידית.
מגיע באדום
שחור
לבן או בז'.

הבעיה שאין כמעט סחורה בארץ בחודשים האחרונים, אם אתה מוצא, המלצה שלי לקנות מיד.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

• אהבתי 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי דווקא החיבור המהיר (העליון) הוא זה שמשמש אותי, מתקין עליו בלנדר. בחיבור הכוח (הקדמי) איני משתמש, כי יש מטחנת בשר ייעודית (בוש) שעלתה לא מעט, החליפה איזה מוליקנס ששייכת לשרשור ה-made in Germany אחרי שירות של עשורים.

כאמור, מדובר ב-Major KM630 שמשרת את אשתי כבר מספר שנים - והיא אופה הרבה - אבל ייצורו הופסק. מן הסתם יש לו מחליף ראוי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

timur2008

פירוט יפה ויסודי, אבל שים לב שהמיקסר Kenwood KMM060 מעבר לתקציב, וגם לא כולם צרכים מיקסר כזה

לשימוש של חובב לעוגה בשבוע ,וכמה בצקים מדי פעם.

השאלה מה עדיף KitchenAid 5KSM45 או Kmix שהם באותה רמת מחירים פחות או יותר.

אתמול עשיתי מסע סביב כמה חנויות לא מצאתי שום מיקסר במחיר מבצע (אפילו לא מחיר רגיל) על Kmix של קנווד דרשו 1850 ש"ח בחנויות שאל של תעשייה אווירת. (מחיר הזוי) כל שאר החנויות נגמר המלאי.

כולל KSP שטורחת לפרסם מבצע שאין לו שום אחיזה, כי אין מיקסרים בשום צורה. (שיטה להכניס לקוחות לאתר) 

ללא ספק מנצלים את המצב של ביקוש גואה, בשילוב מחסור קשה. (לא תהיה ירידת מחירים על מיקסרים)

הייתי מוכן לנסוע אפילו לאילת, אם היו שם מיקסרים.

IMG_20201127_122559.jpg

שבוע הבא כנראה אקנה במחיר מלא את Kmix (יש לו עיצוב מרשים) או את KitchenAid שקשה לדעת מה לקחת

כי יש כמה דגמים במחירים שונים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yogev20
שים לב שמוצרים כאלה אף פעם לא נמצאים בסניפי KSP, רק נשלחים מהמחסן המרכזי שלהם ברגע שתזמין.

image.png.516209022c3a2eb7d0d080c579af1d6e.png
במידה והמוצר לא קיים במלאי הוא ביכלל לא יופיע באתר והקישור לעמוד המוצר יוביל אותך לעמוד עם הכיתוב:

image.thumb.png.8ced753036249ae1dc7e650a765f1ee8.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים קניתי IPAD ב-KSP, ביקשתי איסוף בסניף מת"מ. לקח לו לא פחות מ-10 ימים להגיע לשם כאשר המרלו"ג שלהם נמצא במרחק לא יותר מקילומטר או שניים (טירת הכרמל). האמת היא שאיכשהו המוצר נעלם בדרך, והופיע במפתיע יום אחרי שאשתי הטיחה עצמה לסניף כדי לבדוק מה קרה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek

כל המוצרים שלי אני רוכש ב-KSP כולל 4 מחשבים ניידים, כמה וכמה סלולריים ועוד שלל מוצרים צריכה.

אני יודע שאין את המוצר בסניף, זה אומר שמהמוצר לא קיים. קרה לי כמה פעמים שהגעת לסניף מסוים באילת

ולא היה את המוצר, הייתי חייב  לקפוץ לסניף אחר (5 דקות משם) כי הם לא מעבירים מוצרים ביניהם. 

אבל אנסה להזמין את KitchenAid 5KSM95PSEMC למרות שאני לא אוהב לקנות בלחץ

כנראה ההמתנה במקרה זה לא תעזור. (לא חשבתי שקניית מיקסר תדרוש ממני כזה מאמץ של שבועות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

timur2008
פירוט יפה ויסודי, אבל שים לב שהמיקסר Kenwood KMM060 מעבר לתקציב, וגם לא כולם צרכים מיקסר כזה
לשימוש של חובב לעוגה בשבוע ,וכמה בצקים מדי פעם.

השאלה מה עדיף KitchenAid 5KSM45 או Kmix שהם באותה רמת מחירים פחות או יותר.
אתמול עשיתי מסע סביב כמה חנויות לא מצאתי שום מיקסר במחיר מבצע (אפילו לא מחיר רגיל) על Kmix של קנווד דרשו 1850 ש"ח בחנויות שאל של תעשייה אווירת. (מחיר הזוי) כל שאר החנויות נגמר המלאי.
כולל KSP שטורחת לפרסם מבצע שאין לו שום אחיזה, כי אין מיקסרים בשום צורה. (שיטה להכניס לקוחות לאתר) 

ללא ספק מנצלים את המצב של ביקוש גואה, בשילוב מחסור קשה. (לא תהיה ירידת מחירים על מיקסרים)

הייתי מוכן לנסוע אפילו לאילת, אם היו שם מיקסרים.
IMG_20201127_122559.thumb.jpg.09bf6b4583bf202bdd724d4aecf22c0a.jpg

שבוע הבא כנראה אקנה במחיר מלא את Kmix (יש לו עיצוב מרשים) או את KitchenAid שקשה לדעת מה לקחת
כי יש כמה דגמים במחירים שונים. 

יש לך טעות ענקית.
מיקסר קיימיקס קיימיקס בשתי סדרות.
Kmix750
צבעים רגילים, נמכר בחנויות ב 1490₪ בלבד.
לבן,שחור,בז',אדום
Kmix761
צבעים מטליים
שחור כרום
כסוף
זהב
נחושת
נמכר ב 1790₪!

מדובר באותו מיקסר עם גימור יפה.

מיקסרים Kmix750 הימים אלו שוחררו לחנויות.
תחפש ב רשתות כמו
ביג אלקטריק
אלמ
טרקלין
מחסני חשמל או שקם.

Ksp מוכר פרלל.

סדרת ה kmix761
תגיע לחנויות בסוף ינואר.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הטעות לא הבנתי?

את המחירים אני מכיר (גם של 750 וגם של 761) לכן כתבתי תעשייה אווירית בוזזים.

קונה רק יבואן רשמי. (10 שנים לעומת שנה זה הבדל שווה את ההפרש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי דווקא החיבור המהיר (העליון) הוא זה שמשמש אותי, מתקין עליו בלנדר. בחיבור הכוח (הקדמי) איני משתמש, כי יש מטחנת בשר ייעודית (בוש) שעלתה לא מעט, החליפה איזה מוליקנס ששייכת לשרשור ה-made in Germany אחרי שירות של עשורים.

כאמור, מדובר ב-Major KM630 שמשרת את אשתי כבר מספר שנים - והיא אופה הרבה - אבל ייצורו הופסק. מן הסתם יש לו מחליף ראוי.
לידע כללי.
Km630
עדיין קיים חי ונושם.
מדובר במיקסר הכי חלש בסדרה.
900 וואט
מגיע בצבע לבן בלבד.
מגיע עם קערת פלסטיק 6.7 ליטר.

מתאים עד קילו קמח.

היתרונות:
מחיר
אפשרות להוסיף אביזרים ותוספות גם קדימה וגם למעלה.

אגב, קערה ניתן לקנות נוספת מנירוסטה והיא תתאים, רק ללא ידיות, אחר לא יסגר המיקסר.

זהו מיקסר שעדיין נמכר גם כיום.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקסר הזה היה מהקניות הספונטניות בנתב"ג ב-$200, כלומר 750 ש"ח, בינתיים, כ-5 שנים (צריך למצוא את החשבונית) מעולה. קערת הפלסטיק מספקת לחלוטין, לא משתמשים במכסה השקוף. משמש כל שבוע ל-2 כיכרות  לחם (מהסוג הכבד, לא הקצף של המאפיות) וכמה וכמה עוגות. וכאמור - קניתי גם בלנדר (פלסטיק, כ-200 ש"ח באמאזון בריטניה, בארץ כמה עשרות ש"ח נוספים, יש גם מזכוכית).

מכל מקום, לא מזמן ביקרתי באתר של קנווד בריטניה והדגם כבר לא מיוצר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...