Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הולך לקנות את הרכב הראשון שלי, מה אני אמור לדעת ?

צ'מפיון
שימו לב! השרשור הזה בן 1473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולם אומרים לך לרדת מהעסקה ואתה מתעקש.

אין לנו עוד הרבה מה לתרום.

לא יודע אם אתה יכול לבטל את העסקה, אין לי מושג על מה חתמת.

אם אתה יכול תבטל אותה, שתה כוס מים, תירגע וחפש רכב בנחת.

ישמחו פה להמליץ לך על דגמים מתאימים לצרכים שלך, אבל אם ננעלת כבר על רכב ושילמת עליו התפקיד שלנו די הסתיים ונאחל לך בהצלחה ושהרכב ישרת אותך נאמנה.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, העיצה הכי טובה שאני יכול להביא לך זה לקרוא קצת את המדריכים באתר, לא אמור לקחת יותר משעה בטוטאל. 

או למצוא מישהו שמבין ויוכל לעזור לך בזה. 

כי ככה זה ניראה שאתה פשוט במסלול ודאי ליפול בבור של סוחרי רכב שבדיוק מחפשים אנשים כאלה שמאמינים להם וחסרי סבלנות. 

עריכה:

טוב אני רואה שכבר שילמת על הרכב. אם אתה יכול לבטל, הייתי מציע לך לבטל. לשתות כוס מים, להרגע קצת, ולחפש בצורה יותר רגועה. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לבדוק עבר ביטוחי אתה מבקש מבעל הרכב פרטים כדי למלא באתר הסליקה של חברות הביטוח:

http://www.slika-ins.co.il/

בדרישות שלך אתה לא צריך טוסון. רכב בגודל של האיי20 יהיה מצויין ואפילו מיני.

הייתי מחפש אולי פיקנטו מהשנים הראשונות מנוע 1200, יש כאלו במצב מצויין ובדרך כלל עם היסטוריית טיפולים ארוכה ומחייבת בגלל 7 שנות אחריות.

לא הייתי ממהר לזרוק את כל המזומן שלי על רכב, אלא שם חלק ממנו, ואולי אפילו מגדיל את התקציב על ידי סבלנות.

אני מציע שאם אתה יכול לבטל את העסקה, תבטל, תשתה כוס מים, תרגע וחפש בצורה רגועה יותר.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העצות ניתנו כבר לפני כשבוע, מיד לאחר פתיחת השרשור. פות"ש התעקש ועשה את העסקה. לא נורא. ישלם שכר לימוד של 20,000 ש"ח ויהנה מהלקחים עוד כמה עשרות שנים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, sperial כתב:

כל העצות ניתנו כבר לפני כשבוע, מיד לאחר פתיחת השרשור. פות"ש התעקש ועשה את העסקה. לא נורא. ישלם שכר לימוד של 20,000 ש"ח ויהנה מהלקחים עוד כמה עשרות שנים.

לא בדיוק שבוע אבל נכון אתה די צודק

אני יכול לבטל את העיסקה ניראה לי וגם אם לא אנמ משלים עם זה שהכאפה שקיבלתי עכשיו תלמד אותי זה כואב זה מעצבן זה כסף ..למזלי יש לי עבודה גם בתקופת הקורונה כך שאולי הבעיה הכספית פחות תכאיב לי אבל תודה לכם על העצות זה לא מובן מאליו אני יעדכן...

תודה לכם תודה שיש את האתר הזה!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לך יש עבודה בקורונה, אבל מסתבר שלסוחר הרכב יש גם עבודה בתקופת הקורונה - וחלק מהעבודה שלו זה להוציא ממך את הכסף.

תבקש עזרה מההורים שלך, תלכו לסוחר ותתחננו שיחזיר לך את הכסף ושאתה מתחרט. מקווה שיעזור/ירחם עליך.

חג שמח

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פות"ש לא העביר בעלות אולי יש לזה איזשהו סיכוי.

מקווה שיצליח להחזיר את הרכב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, halperin96 כתב:

יש סיכוי שהרכב בסדר,אם הוא כבר שלך ולא ניתן לבטל תעשה את המקסימום לתחזק אותו בצורה טובה שישרת אותך.

אני לא יודע אם הוא שלי כי עדיין לא שילמתי את שאר הכסף רק נתתי מקדמה בנתיים, ככה שזה די באוויר כזה אבל יש משהו שאני חייב לשאול אותך כשאתה קונה רכב במצב סביר..כל חודש חייב להיות תקלה כלשהיא? תמיד אומרים לי תחזוקה ובלה...מה תמיד הרכב חייב להתקלקל? אני תמיד בפחד שאם יהיה לי את הרכב פתאום הוא לא יתניע או יהיה בעיה כל פעם..למה אין רכבים שדורשים רק טיפולים תקופתיים וגג 2 תקלות בחצי שנה אין כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, צ'מפיון כתב:

למה אין רכבים שדורשים רק טיפולים תקופתיים וגג 2 תקלות בחצי שנה אין כאלה?

אי אפשר להבטיח את זה, בטח לא ברכב משומש.

בינינו, גם ברכב חדש לגמרי אי אפשר להבטיח את זה. אם נפלת על רכב פגום מהמפעל (מה שנקרא לימון) או רכב שבוצעה בו התקנה מקומית לא מוצלחת, אתה עלול לסבול הרבה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא יומני תחזוקה של אנשים פה בפורום ולהחכים קצת... אתה מוזמן להתחיל משלי, הוא בחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, צ'מפיון כתב:

אני לא יודע אם הוא שלי כי עדיין לא שילמתי את שאר הכסף רק נתתי מקדמה בנתיים, ככה שזה די באוויר כזה אבל יש משהו שאני חייב לשאול אותך כשאתה קונה רכב במצב סביר..כל חודש חייב להיות תקלה כלשהיא? תמיד אומרים לי תחזוקה ובלה...מה תמיד הרכב חייב להתקלקל? אני תמיד בפחד שאם יהיה לי את הרכב פתאום הוא לא יתניע או יהיה בעיה כל פעם..למה אין רכבים שדורשים רק טיפולים תקופתיים וגג 2 תקלות בחצי שנה אין כאלה?

יש רכבים כאלה, אפילו לא מעט, פשוט זה גם עניין של מזל על מה תיפול. כולם לוקחים סיכון בזה. בגלל זה יש כאלה שיעדיפו לשלם כפול על רכב חדש, העיקר להפחית את הסיכון לתקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, צ'מפיון כתב:

ממש לא תמיד חייב להתקלקל,ואפילו תקלה בשנה לא בטוח שתהיה לך.

אפשר לקנות רכב עם מלא ק"מ שטופל בתחזוקת שבר והוא ייסע בלי בעיות ולקנות רכב פרטי ומטופל שיעשה בעיות.

יש סבירות לפה ולפה.

המטרה בלקנות רכב מטופל ומתוחזק מבעלים ששמר עליו זה לצמצם את הסיכויים ליפול על תקלות ובלאי.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...