Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט וסיבים אופטיים - המלצות ודעות

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הייתי שמח לשמוע ממי שעבר לחברות המשתמשות בסיבים על המהירות, השימוש שלכם והמחיר.

האם יש כאן מישהו שהתעסק עם חיבור בניין (בהסכמת כולם כמובן) לתשתית כזו?

רוב האנשים ששאלתי המליצו לי על פרטנר ואמרו שאצלם מאוד מוצלח.

באנלימיטד שמעתי מעט דעות חלוקות.

בסלקום יותר דעות חלוקות משתי החברות האחרות.

אבל כל זה ממעט אנשים ומקריאה מועטה באינטרנט. אשמח לשמוע מה יש לכם להגיד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן הבניין נבנה מראש עם תשתית סיבים של פרטנר, לאחר מכן גם סלקום הצטרפו לחגיגה, ככה שלא היה עניין של הבניין.

אצלי יש פרטנר, 110 שקל ל-1GBit / 100MBit, עובד מדהים גם עכשיו כשכולם טוחנים את האינטרנט אני עם חיבור יציב.

בשנה וקצת היה ניתוק רגעי בודד, אחרי כמה שניות הסתדר לבד.

צריך לרסט את המודם מדי פעם (Technicolor 789 משהו).

עכשיו אני עובד מהבית אז יש שימוש מסיבי, חוץ מזה סטרימינג הרבה וכמובן WiFi בבית לכל הנוכחים

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט שנה עם הסיב האופטי של פרטנר, פשוט מצויין יציב מאוד עם מהירויות מדהימות לאורך כל היום וגם עכשיו למרות העומס לא מרגיש שינוי לרעה.
אצל ההורים שלי היה אנלימיטד והיה לא מעט בעיות, רוב הבעיות היו מהצד של הספקיות ולא התשתית. לפני כחודשיים עברו לסיב של פרטנר והם מאוד מרוצים

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיברתי את הבניין לפרטנר (היחידים שהייתה להם תשתית באזור שלי) חבילה 1000MB/100MB ב-119 שקלים ספק + תשתית + מודם. מאוד, מאוד, מאוד מרוצה. הבדל של שמיים וארץ בהשוואה לבזק.

היה קשה לשכנע את הבניין להסכים לחיבור הרבה מאוד דיירים מבוגרים/פרנואידים שהתנגדו להתקנה משלל סיבות כגון פרטנר זה זבל, המתקין יהרוס דווקא את התשתית של יס/הוט, למה לנו את זה, יחייבו אותנו בכסף ועוד שלל סיבות יצירתיות.  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בערך שנה עם הסיבים האופטיים של אנלימיטד בתכנית הקטנה שלהם 50/50.

מאז שעברנו אליהם האינטרנט מעולה. בבדיקות מהירות תמיד מתקבל מעט יותר מ50 גם להעלאה וגם להורדה.

מעולם לא היו בעיות יציבות.

יתרון גדול באנלימיטד הוא שמה שהם מכניסים אליך הביתה זה בעצם כבל רשת, כך שניתן להשתמש בכל ראוטר שרק תרצה (כלומר אין צורך בשום מודם או תחכומים).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב. לשכנים שלא מחוברים לאינטרנט בסיבים יש סיבה להתנגד לחיבור של הבניין בגלל שוועד הבניין משלם על צריכת החשמל של ארון התקשורת שמותקן בבניין ולא החברה.

לי יש האינטרנט בסיבים של פרטנר ואני מאוד מרוצה. זאת הפעם הראשונה שבה אני באמת מקבל את המהירות המקסימלית שמצהירים עליה.

עשיתי את האינטרנט של ה 200 מגה כי נראה לי מיותר לשלם עוד 240 שקל לשנה על מהירות של 1000.

רק שהבעיה היא שהם העלו את המחירים והם עכשיו גובים יותר כסף על הראוטר וביחד עם העליה במחיר ב 30₪ אחרי שנה, זה כבר לא יוצא כלכך זול.

הם כנראה בונים על זה שמי שכבר התחבר לסיבים, לעולם לא יסכים ללכת אחורה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בערך שנה עם הסיבים האופטיים של אנלימיטד בתכנית הקטנה שלהם 50/50.
מאז שעברנו אליהם האינטרנט מעולה. בבדיקות מהירות תמיד מתקבל מעט יותר מ50 גם להעלאה וגם להורדה.
מעולם לא היו בעיות יציבות.

יתרון גדול באנלימיטד הוא שמה שהם מכניסים אליך הביתה זה בעצם כבל רשת, כך שניתן להשתמש בכל ראוטר שרק תרצה (כלומר אין צורך בשום מודם או תחכומים).
גם בפרטנר אתה יכול כל ראוטר

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פרטנר 500/50 כבר חצי שנה ומאד מרוצה, ההתקנה הייתה קצת סיוט (לטכנאי), למרות שהבניין כבר היה מחובר, להעביר סיב מהארון הקומתי לדירה לקח להם כמה שעות.

משלם 170 כולל קו טלפון וטלויזיה (ממיר אחד ומתאם מוקה). יציב מאד ובכל פעם שבדקתי הייתה מהירות מלאה, גם בימינו..

• מעניין 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחובר לפרטנר סיבים עם 1G/100 ובדר"כ מרוצה, לאחרונה המהירות Down ירדה בצורה משמעותית, ה- Up נשאר תקין.

מישהו חווה את זה גם אצלו? יכול להיות זו האטה מכוונת בגלל המצב?

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, bobi כתב:

הם כנראה בונים על זה שמי שכבר התחבר לסיבים, לעולם לא יסכים ללכת אחורה.

לגמרי. 

עכשיו שאני עובד מהבית הסיב האופטי פשוט מציל אותי חיבור מרחוק עובד חלק כאילו אני עובד על המחשב במשרד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע בחדר אורחים עם לפטופ, שמחובר עם כבל למאריך WiFi בתקן AC, שמחובר לראוטר Technicolor של פרטנר בסלון, מקבל 70MBps סימטרי בקצה

אתמול בערב בדקתי את המחשב שמחובר חוטית לראוטר וקיבל כרגיל באיזור 980

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...