Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום רכשתי צמיגים חדשים והתרשמתי לרעה מ"בעלי המקצוע" בהם נתקלתי

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צמיגי "אנטון חנניה" ביפו, עד כה בכל פעם שהחלפתי נתנו מחיר טוב מאוד לצמיגים דנדשים ממותג איכותי.

ממליץ להתקשר מראש לבדוק במלאי ולמרות כל מה שכתבתי לעיל לבדוק גם הכל בעצמך-כמו אצל כל עסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צמיגי "אנטון חנניה" ביפו, עד כה בכל פעם שהחלפתי נתנו מחיר טוב מאוד לצמיגים דנדשים ממותג איכותי.

ממליץ להתקשר מראש לבדוק במלאי ולמרות כל מה שכתבתי לעיל לבדוק גם הכל בעצמך-כמו אצל כל עסק.

מצטרף להמלצה אבל רק מחדד.

יש שני אנטון חנניה ביפו.

אחד ליד סלמה (באזור המשטרה) ואחד ביפת.

לי יש ניסיון מצויין בסלמה. אבל גם שם הכי טוב להתקשר קודם ולנהל את המומ מרחוק.

אני לא חושב שהפער דרמטי אבל זה תמיד עוזר

ביפת פעם אחת החלפתי לפני הרבה שנים. לא זוכר משהו מיוחד.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ההוא מ יפת גם טוב.

הייתה לי איזה משהו בצמיג של רכב (לא יודע איך להסביר בדיוק מה היה, משהו בולט כזה אבל בקטנה), הלכתי עליו כי במקום אחר אמרו ישר "לא, חייב להחליף את הצמיג בלה בלה."

ביפת הוא אמר לי "זה כלום, סתם רצו להוציא ממך כסף".

הבעיה שם זה המקום, יפת רחוב מאוד צר, בעיה של חניה :-(. אבל הניסיון שלי איתו הוא ממש טוב.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שביפת לא טוב רק ציינתי שיש שניים וחיזקתי את ההמלצה על האחד בסלמה

לא מפתיע אותי שביפת גם טוב ולו בגלל שעמוס שם.

בניגוד למה שעולה מהשרשור הקהל לא מפגר ולדעתי המקומות העמוסים יותר הגונים מאחרים.

זו כמובן ביצה ותרנגולת אבל זה גם מקל עליהם להיות הגונים ולא לנסות לחלץ יותר מכל לקוח אלא לכוון לרווח גדול בזכות ריבוי לקוחות

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, לא התכוונתי שאמרת שיפת לא טוב, פשוט אמרתי שגם שם קיבלתי שירות טוב, אתה אמרת שלא מכיר שם, אז הוספתי.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי זוג good year לפני שבוע דרך טייר דיל במחיר טוב מהאתר,

התקשרו אחרי מספר שעות להודיע שאין במלאי את הצמיג שהזמתי ותוך כדי השיחה הבחור אמר שהוא התבלבל ויש את הצמיג.

יום אחרי התקשרו שוב אמרו שהם מתנצלים ואין את הצמיג במלאי אז הם שידרגו לאותו דגם רק קוד מהירות יותר גבוה (לא בטוח מה זה משנה לי קוד המהירות כי אני לא נוסע על 180 ולא על 240) באותו המחיר למרות שהדגם שנתנו עולה כמאט 100 שח יותר.

תוך יומים הודיעו שהגיע הצמיג, ההתקנה לקחה שעה וחצי כי המקום היה עמוס אבל לזכותם לא עשו שום בעיות כשביקשתי להעביר את הצמיגים הקידמים לאחורה ולהתקין את החדשים מקדימה.

קיבלתי צמיג משבוע 28 של 2019 (נראה לי שזה בסדר גמור) וסך הכל מאד מרוצה מהתהליך ומהחברה, ממליץ.

עריכה אחרונה על ידי motizkn

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אצלי מתקרב זמנם של הצמיגים הנוכחיים.

כן, גם אני עברתי את "אחי יש לי פה סיני אוחז משהו בן ז**ה יותר טוב מכל המותגים".

לצערי יש לי צמיגי ראן פלאט כך שהמחבר מצומצם והמחיר גבוה.

2 הצדיקים בסדום שזכיתי להכיר:

הראשון זה אלירן מצמיגי המושבה בפ"ת שפגשתי אישית- אמין, מקצוען, שירות אש כבר בשיחת הטלפון ומחירים טובים.

השני זה אסף מצמיגי בית עובד- מקצוען, מחיר טוב, ונתן יעוץ מאוד איכותי.

שניהם מומלצים בחום רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה למצוא בעלי צמיגיות טובות, אני מצאתי חבר'ה טובים ומחליף בד"כ אצל צמיגי מוריס בבית עובד יש לי נסיון טוב איתו וגם מהמלצה מחבר.

מה שכן יצא לי לראות - זה שבעבר ובמיוחד בתיקוני פאנצ'רים בצמיגיות שונות שרטו לי את הג'אנטים , לא יודעים להוריד צמיג בצורה נורמלית בלי לשרוט ג'אנט, ואצלי הם עם חיתוך יהלום ככה שלא ניתן לתקן.

כל החלפת צמיגים / תיקון פאנצ'ר אני חוזר עם נגיסה בלב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

כן. לא היה משהו רלוונטי בשבילי.

...

האמת שאני לא יודע מה היה התקציב שלך. אתאר איך אני בחרתי את הצמיגים;

מראש רציתי קונטיננטל פרמיום קונטקט, אבל נתתי לעצמי שתי אופציות באותה הרמה, שבמקרה הזה היו מישלין פרימסי 4 וגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס. וטוב שחשבתי על חלופות, כי מסתבר שאין יותר פרימיום קונטקט אלא אקו קונטקט, שזו רמה פחות מהפרימיום. מה שאני בא להגיד הוא שבגלל שהכנתי את שיעורי הבית, אי אפשר היה לספר לי ש"הנה, קח את גודייר איגל ספורט, הוא אותו דבר כמו פרימיום קונטקט".

ופה נכנס לעניין מה שעולה כאן בשרשור, שצריך "פנצ'ריית הבית", כמו שצריך מוסכניק הבית או חשמלאי הבית או... אתה מבין את העניין. במקרה שלי אלו "גלגלי המגן", שמראש לא ניסו לערבב אותי, אלא בעצמם הציעו את החלופות הנ"ל, שזה כבר מראה משהו על ערכם. המחיר, אגב, בסופו של דבר לא היה יקר או זול יותר ממה שהוצג ברשת.

והשורה התחתונה - מישלין פרימסי 4, תאריך יצור 3119, תוצרת גרמניה למידה 205/55R16 = לצמיג 359 ש"ח. 1,436 ש"ח להכל כולל איזון, וונטילים, מע"מ ומה לא. לא יודע אם זה יקר עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה - אני עושה הכל לבד (כי בעלי המקצוע פח), ובמקומות שצריך בעל מקצוע מוצא אחד איכותי, שמבין את הגחמות שלי ומכבד את העבודה שלו עצמו ואת המקצוע.

במקרה שלי למשל זה 'צמיגי פרויד' בחיפה - שיודע להביא איזה צמיג שצריך טרי, לא דוחף צמיגים סיניים ללקוחות ונותן שירות מעל ומעבר.

אז נכון, אני משלם כמה שקלים יותר פר צמיג, אבל בשביל 100-150 ש"ח פעם ב3 שנים, אני מעדיף לפתח מערכת יחסית עם מקצוען ולא לחפש כל פעם את החאפר הזול ולהסתבך בסיפורים כמו נקמיצ'י.

איכות עולה כסף, ובמקום הוגן התוספת במחיר היא קטנה והתוספת בשירות היא עצומה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעה 12:00 עברה. חזרתי לאוטודיפו. די נמאס לי כבר מכל היום הזה, אני אתקין מקסימום את ה-2 קדמיים.

ושיגיעו עוד שניים אני אבוא שוב. רק לא להתעסק יותר עם צמיגאים.

למיטב ידיעתי, כאשר מחליפים רק שני צמיגים, אז החדשים צריכים להיות מותקנים על הסרן האחורי בלבד. עניין בטיחותי (וגם הגיוני פיזיקלית). לצערי, הרבה צמיגאים לא יודעים את זה, או גרוע מזה, יודעים ועל מנת לחסוך מאמצים מסכנים את הלקוח.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום היגיון כזה, רוצה להחליף זוג - תחליף איזה זוג שבא לך. כל עוד הזוג השני תקין ולא יבש, לא משנה באיזה סרן - סע לשלום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, כאשר מחליפים רק שני צמיגים, אז החדשים צריכים להיות מותקנים על הסרן האחורי בלבד. עניין בטיחותי (וגם הגיוני פיזיקלית). לצערי, הרבה צמיגאים לא יודעים את זה, או גרוע מזה, יודעים ועל מנת לחסוך מאמצים מסכנים את הלקוח.

אין קונצנזוס על זה.

לך הגיוני שהם יהיו מאחורה.

לי דווקא מאוד הגיוני שהם יהיו על הסרן שיש עליו יותר עומס (האצה, בלימה, היגוי), כלומר מקדימה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מקור הטעות, האינטואיציה או ה'הגיון' (גם שלי) היתה שגויה. האחיזה העדיפה של על הסרן הקדמי מסוכנת. במיוחד בזמן בלימה על כביש רטוב. יש די הרבה מחקרים שתומכים בזה.

עוד אינטואיציה: מותר להתקין צמיגים בעלי קוד עומס שונה (ובלבד שהוא גבוה מהוראות יצרן), אך מהי ההוראה? הצמיד בעל קוד העומס הגבוה יותר יותקן על הסרן האחורי.

אגוד המוסכים

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...