Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול שנתי מבלי שיגבו ממני פי 4 על חלקים

emsee
שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים,

איפה אפשר לעשות טיפול (רנו פלואנס דיזל 2011, 175 אלף קמ) מבלי שיגבו ממני פי 4 על חלפים (מסננים, שמן וכו')

לאחרונה פשוט נמאס עלי לשלם פי 4 או 5 ממחירים בחו"ל

אז אני מחפש מישהו אמין שיעשה רק את העבודה או שיגבה מחיר נורמלי על חלקים מבלי לגזור קופון של 200%

יש כזה דבר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני כנופיות טיפולים ויש גם מוסכים פרטיים שניתן להגיע איתם להסדר חלקים.אתה צריך לשאול באיזורך.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, מהיכן אתה בארץ? מה צריך לעשות בטיפול הקרוב?

יש לך שתי אפשרויות:

1. לקנות לבד חלפים וללכת למוסך מומלץ כגון גבע בת"א. הם יקבלו אותך בשמחה עם חלפים מהבית, העבודה שם לא זולה אבל מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל.

2. לקנות לבד חלפים ולטפל לבד, רצוי בהדרכת מי מאנשי הכנופיה. תצטרף לקבוצת שאל כנופצון בפייסבוק. כתוב כאן מה אתה צריך לעשות בטיפול ואדריך אותך איזה חלפים לרכוש.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

האוטו עשה בערך 5 אלף מאז הטיפול האחרון אז אני מניח לא יותר מדי.

שמן, מסנן שמן, מסנן אויר, מסנן מזגן. אלה הדברים שאני יכול לחשוב עליהם.

הבעיה שלי שכדי להחליף פילטר שמן ושמן צריך לטפס מתחת, ואין לי ליפט או משהו להרים אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי איך ואיפה לטפל, רהא תושבתי הקודמת, לא מכיר מוסך מומלץ באזורך.

השאלה מה עשו בטיפול האחרון. פילטר אויר אין סיבה וגם לא טוב להחליף כל טיפול. כמה זמן הרכב אצלך? מתי הוחלף נוזל בלמים, נוזל קירור, פילטר סולר, רצועות, טיימינג?

בעניין חלקי חילוף, אל תצפה לחלקים מקוריים או איכותיים בפחות מ-400 ש"ח לשמן + פילטרים שהזכרת.

כנס לאתר של אבי חלקי חילוף (נמצא ברחובות), יש לך מבחר של 5-6 שמנים בתקן הדרוש (5w-30 c4 RN0720), פילטר שמן מקורי מק"ט 8200768927 (אני אישית מעדיף את הפילטר של מאן), פילטר אויר מקורי מק"ט 165467751R, פילטר מזגן עם פחם פעיל מקורי מק"ט 272774936R. אל תשכח להוסיף טבעת אטימה לבורג קרטר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה

אם בחנות חלפים זה עולה 400 במוסך יקחו לפחות 800.

לגבי איך ואיפה לטפל, רהא תושבתי הקודמת, לא מכיר מוסך מומלץ באזורך.

השאלה מה עשו בטיפול האחרון. פילטר אויר אין סיבה וגם לא טוב להחליף כל טיפול. כמה זמן הרכב אצלך? מתי הוחלף נוזל בלמים, נוזל קירור, פילטר סולר, רצועות, טיימינג?

בעניין חלקי חילוף, אל תצפה לחלקים מקוריים או איכותיים בפחות מ-400 ש"ח לשמן + פילטרים שהזכרת.

כנס לאתר של אבי חלקי חילוף (נמצא ברחובות), יש לך מבחר של 5-6 שמנים בתקן הדרוש (5w-30 c4 RN0720), פילטר שמן מקורי מק"ט 8200768927 (אני אישית מעדיף את הפילטר של מאן), פילטר אויר מקורי מק"ט 165467751R, פילטר מזגן עם פחם פעיל מקורי מק"ט 272774936R. אל תשכח להוסיף טבעת אטימה לבורג קרטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שיגיעו ל פי 2 בחלקים במוסך אבל בהחלט אתה תתקל בהפרשים. תיצור קשר בפייסבוק עם "תשאלו כנופצון" ואתה תתקל שם בצדיקים אמיתיים שכל רצונם הוא לעזור בתחום ללא אגורה שחוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...