Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על חניה אסורה פרט להורדה והעלאת תלמידים

שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום קיבלתי קנס על חניית הרכב במקום שבו מותרת החנייה רק להורדת והעלאת תלמידים. שעת קבלת הקנס היא 11:45.

באמת הרכב חנה במקום זה בשעה הזו אך לפי מצלמת הרכב ניתן לראות שיצאתי מרכבי בשעה 11:42 לאסוף את אחי הקטן וחזרתי אל הרכב בשעה 11:47. התאריך והשעה מוטבעים בסרטון שצילמה מצלמת הרכב. האם ניתן לעשות משהו אם הוכחת הצילום הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה את הדוח בטישטוש פרטים מזהים וקישור למקום בגוגל מפות. אם יש צילום גם של התמרור זה יכול לעזור

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבעיה היא בהבנת השלט.

לדעתי מותרת *עצירה* להעלאה והורדה של תלמידים לא *חניה*.

חניה אסורה גם אם באת לקחת תלמיד. יש 10 חניות על 200 תלמידים - 10 חונים, וכל השאר מה יעשו?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבעיה היא בהבנת השלט.

לדעתי מותרת *עצירה* להעלאה והורדה של תלמידים לא *חניה*.

חניה אסורה גם אם באת לקחת תלמיד. יש 10 חניות על 200 תלמידים - 10 חונים, וכל השאר מה יעשו?

כן ברור לי שהחניה אסורה. אבל בסיטואציה שלי לא באמת חניתי והלכתי לעשות קניות, אלא יצאתי לאסוף "תלמיד" למשך פחות מחמש דקות.

לדעתכם יש טעם לבקש התחשבות וביטול הדוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי לא כי התמרור הוא "אין עצירה פרט להעלאה והורדה של תלמידים" ברגע שיצאת מהרכב העצירה הפכה לחניה, ואתה הפכת לעבריין.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור לי שהחניה אסורה. אבל בסיטואציה שלי לא באמת חניתי והלכתי לעשות קניות, אלא יצאתי לאסוף "תלמיד" למשך פחות מחמש דקות.

לדעתכם יש טעם לבקש התחשבות וביטול הדוח?

אתה התחשבת באלו שבאו בדיוק בזמן הזה לאסוף מישהו והיו צריכים לחנות חנייה כפולה?

תתייחס לזה כאל שכר לימוד ... ותלמד לקרוא תמרורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ אסור בין השעות וימים הנקובים בתמרור להחנות במקום גם אסור לעצור במקום אלא אם אתה מעלה או מוריד תלמיד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה התחשבת באלו שבאו בדיוק בזמן הזה לאסוף מישהו והיו צריכים לחנות חנייה כפולה?

תתייחס לזה כאל שכר לימוד ... ותלמד לקרוא תמרורים

אני יודע לקרוא תמרורים יותר טוב ממך. וכשהמורה של אחיך הקטן תיצור איתך קשר לבוא לאסוף אותו בהקדם כי הוא לא חש בטוב אני בטוח שהיית חונה במרחק כמה רחובות ורץ אליו ברגל או שמחכה ברכב עד שהוא יזחל אליך.

לא כל מי שקיבל דוח, לא יודע לקרוא תמרורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע לקרוא תמרורים יותר טוב ממך. וכשהמורה של אחיך הקטן תיצור איתך קשר לבוא לאסוף אותו בהקדם כי הוא לא חש בטוב אני בטוח שהיית חונה במרחק כמה רחובות ורץ אליו ברגל או שמחכה ברכב עד שהוא יזחל אליך.

אם היה משהו רפואי דחוף, תוכל לצרף מכתב סיכום ממיון ילדים ואולי יבטלו את הדו"ח בצירוף הסרטון. אם משהו לא דחוף, אז השופט/תובע עלולים להגיד לך שהיית מחפש חניה עוד 5 דקות ואוסף את הילד גם ללא מעבר על החוק. במקרה כזה פשוט הייתי משלם.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אבא לשלוש בנות אני יכול להגיד לך שאין הצדקה לחנות במקום כזה גם אם הילד לא מרגיש טוב.

עוד 5 דק' של הליכה לא ישנו את מצבו לכאן או לכאן.

הרי אם המצב היה חמור היו מפנים אותו כבר.

ועדיין- תוציא מסמך מבית הספר שמאמת את טענותיך והגש ערעור על הדו"ח בשל נסיבות המפורטות.

בהצלחה,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצבו היה כזה שהצריך חניה קרובה (למשל הילד לא יכול ללכת, שבר רגל וכו') ויש אישור רפואי בנושא - תנסה לבקש ביטול ותצרף את האישור הרפואי ואישור מטעם בית הספר.

אתה צריך להציג (בהנחה שזה מגובה, לא טענות מצוצות מהאצבע שכאבה לו הבטן) מצב שבו לא התאפשר לך לחנות במקום חניה חוקי עקב מצב הילד.

אם מצבו לא היה כזה שהצריך חניה קרובה, או אין אישורים שמגבים את הטענה שלך - כנראה שלא יבטלו לך (ובצדק מבחינתם).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גישה של "מבחינת החוק היבש הדוח מוצדק, אבל אני מבקש שתבחנו את העובדות תשקלו ביטול לפנים משורת הדין של הדוח" תעזור.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...