Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לא קונים רכב בנתניה או למה חייב לבדוק הכל ברכישת רכב יד 2

outnex
שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז היום נסעתי לראות יונדאי i10 1250 מאישה מבוגרת.

כשהגעתי מצאתי שהיא בכלל מנוע 1000 בדגם הפשוט ביותר.

-"למה רשמת במודעה 1250?"

-"מצטערת, לא מבינה בזה..."

מזל שזה היה בעיר שכנה ולא רחוק מהבית.

קשה, קשה למצוא רכב יד2 טוב בארץ.

תראה...נגיד באמת אישה מבוגרת ולא מבינה. יכול מאוד להיות.

תמונה של האוטו יש? רואים את מספר הרישוי? היום אפשר לפי המספר לבדוק את הפרטים הבסיסיים במאגר, עוד לפני שמתקשרים.

חבר פורום אפילו דאג לאפליקציה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?681846-%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%94-%D7%A9%D7%A4%D7%99%D7%AA%D7%97%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%91%D7%91%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%98%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%9C%D7%95%D7%97%D7%99%D7%AA-%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%99&p=5939472#post5939472

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז היום נסעתי לראות יונדאי i10 1250 מאישה מבוגרת.

כשהגעתי מצאתי שהיא בכלל מנוע 1000 בדגם הפשוט ביותר.

-"למה רשמת במודעה 1250?"

-"מצטערת, לא מבינה בזה..."

מזל שזה היה בעיר שכנה ולא רחוק מהבית.

קשה, קשה למצוא רכב יד2 טוב בארץ.

מנסיון כואב, למדתי לשאול ולוודא בטלפון כול פרט ופרט כזה.

זה פשוט לא יאמן כמה אנשים "מתבלבלים" ברמות אבזור, יד, ובעלות קודמת.

השיא היה מישהו שפרסם שהוא יד 2 כאשר בפועל היה יד 7. אמר שחבר שלו פרסם את המודעה והוא התבלבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכללות מיותרות.

את הניסאן מקסימה שהיתה לי רכשתי בנתניה, מאדם פרטי, בכיר בשירותי בטחון של מדינה כלשהי. היה אוטו בובה.

קניתי לנדקרוזר לאחי בכפר נטר, מאדם פרטי, בעסקה שהיתה נוחה לשני הצדדים.

למגרשים אני לא נכנס, ולא משנה איפה, אלא אם אני לוקח מראש בחשבון שעומדים לקיים עימי יחסי מין חד-צדדיים ולא מוגנים כשאני פאסיבי.

המגרש היחיד שנאי נכנס אליו ושלח אליו אנשים של כלמוביל טרייד אין בפתח תקווה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכללות מיותרות.

את הניסאן מקסימה שהיתה לי רכשתי בנתניה, מאדם פרטי, בכיר בשירותי בטחון של מדינה כלשהי. היה אוטו בובה.

קניתי לנדקרוזר לאחי בכפר נטר, מאדם פרטי, בעסקה שהיתה נוחה לשני הצדדים.

למגרשים אני לא נכנס, ולא משנה איפה, אלא אם אני לוקח מראש בחשבון שעומדים לקיים עימי יחסי מין חד-צדדיים ולא מוגנים כשאני פאסיבי.

המגרש היחיד שנאי נכנס אליו ושלח אליו אנשים של כלמוביל טרייד אין בפתח תקווה.

לדעתי אין בעיה עם חברות ההשכרה הגדולות ומגרשי היבואים.

כמובן לבדוק,אבל הם מחויבים בגילוי נאות ועומדים בזה לרוב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכללות מיותרות.

.

לא הכללות ולא בטיח.

הייתי מסביר לך בדיוק למה, אבל אז הייתי צריך להרחיק את עצמי ולחסום את עצמי מהפורום ומאחר ואני לא מעוניין בכך, אשאיר לך רק לדמיין למה בנתניה כל מוכר שני הוא עקצן/נוכל וברמת השרון אתה יכול לקנות בראש שקט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אבל שכולם יתרכזו דווקא בנתניה, למה לא באר שבע או בת ים או אשדוד נגיד?

זה באמת נשמע טיפה מופרך, בטח כשמדברים על מוכרים פרטיים גם שפה זה כבר סתם הזוי לחשוב שהסטטיסטיקה בקרב אנשים פרטיים שמחפשים למכור את רכבם בנתניה והם נוכלים היא חריגה לרעה לעומת כל עיר אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת נשמע טיפה מופרך, בטח כשמדברים על מוכרים פרטיים גם שפה זה כבר סתם הזוי לחשוב שהסטטיסטיקה בקרב אנשים פרטיים שמחפשים למכור את רכבם בנתניה והם נוכלים היא חריגה לרעה לעומת כל עיר אחרת.

אתה יודע בכמה תחמנים נתקלתי בחיפה - וזה היה לפני שנות דור? אפילו אחד שאשתו עבדה במשרד הרישוי ו"החליקה" ידיים למכוניות שבהן סחר בעלה. דומני שזה זה נגמר בנווה תרצה. או לפחות כך סופר.

בקיצור - התופעה הזו היא כלל ארצית, אולי יש הבדלים קטנים בין מקומות שונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הסיבה(העיקרית) שבגירה אמר, מה שגם לכל עיר ההתמחות שלה.

במגרשי הליסינג יש רכבים שנמכרים בקמ שהוא שנייה לפני סוף האחריות והדעיכה המתבקשת במחיר. מוכרים פרטיים עם רכבים טובים מבקשים מחירים גבוהים, כאלה שמשתלם יותר לקנות רכב חדש.

מוכרים פרטיים עם רכבים סבבה אבל עם ק"מ גבוה, מפרסמים חודשים ולא קונים. וכל השאר זה הנוכלים עם רכבים אחרי תאונות קטנות /גדולות.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון בעיות בשוק יד 2.

המגרשים וזה לא משנה איזה, יבואן, ליסינג, סוחרים פשוט הורסים מכוניות עם "ההשבחה" שלהם.

אני מחפש רכב מסויים ומכיוון שרובם נמכרים למגרשים אין מה לחפש רכב יד 2.

אלה עם יד 1 שמים פס על המחירון. אין בעיה עם זה. אם הם מוכרים, זאת זכותם, אבל אתם לא מוכרים. אז למה אתם מפרסמים?

כל השוק הזיה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקר נפוץ הוא יד 01 (והכוונה מן הסתם לבעלים קודמים)
כבר כתבתי בעבר, יש ואטצאפ.

אם אחרי מה ששומעים בשיחה הראשונה לא פוסל את הרכב אז מבקשים שישלחו צילום רישיון, המהדרים יכולים לבקש צילום לוח שעונים (אם הרישיון בן 10 חודשים אז כדאי לראות את הנסועה המוצגת בלוח שעונים). מי שמתחיל לגמגם תירוצים או לא שולח חוסך לך זמן מבוזבז על רכב לא מתאים.

בעוונותיי קניתי לאישתי i10 בת שלוש, מכל מי שדיברתי איתו ושלח רישיון שתאם את מה שפירסם/אמר ביקשתי כמה תמונות של הרכב מבפנים/בחוץ כי "אישתי לא מבינה במכוניות והיא רוצה לראות את האוטו לפני שנגיע". בסופו של דבר נקנה הרכב המתאים מבחור מחיפה, הרכב נראה מצויין בצילומים, נשאר לנו רק לקבל את ספר הרכב עם קבלות הטיפולים (גם הם צולמו לפני שבאנו) ולתת לאשתי לעשות סיבוב ליתר ביטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...