Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על מה כדאי להתפשר

Ron.cohen13
שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה1600 מנוע לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שבאתרי החדשות בזמנו לא פירסמו על הגירסה הזאת.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

פרסמו בהחלט, אני זוכר שראיתי גם את הדגם מופיע במסגרת המפרט הטכני של הרכב שנמכר בארץ, זמן התאוצה מ-0 ל-100 היה 10 שניות אם אני זוכר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במשך כמעט חצי שנה מחפש רכב

קצת רקע עלי

אני איש קבע, משכורת מספיק בשביל להחזיק רכב

אחרי הרבה חיפושים החלטתי ללכת על רנו קליאו 0.9 טורבו, ידנית בלבד

במשך תקופה ארוכה חיפשתי את הרכב המושלם, יד 1 בלבד לא יותר מ50 אלף ק"מ, ו2015 ומעלה.. התקציב עמד על 40 אמרתי שאני מוכן לעלות במקסימום עוד 10

ראיתי כמה אבל כל אחד ובעיותיו (חוץ מאחד שאולי פספסתי)

אחרי הרבה חיפושים כבר ראיתי שכמות המחירות של הרכב לא ממש עלתה בתקופה האחרונה, וכל הרכבים ביד 2 נקנו אז החלטתי להתפשר על משהו

השאלה היא כזאת, בהנחה והרכב תקין לגמרי

האם כדאי לתת עדיפות לשנתון, ליד, או לקמ

חשבתי שהיד הכי חשוב, אח"כ שנתון, ואז ק"מ

בהנחה וההפרשים לא ענקים ( כלומר לא יד 4, לא 100 אלף קמ, ולא שנתון 2013 למשל)

מה דעתכם?

ואם ההסתכלות לא נכונה אז מהי ההסתכלות הנכונה כדי שלא אוציא את כספי על טיפולים מיותרים / לא אצליח למכור אח"כ את הרכב כי זה גם חשוב

יריד חבר זה השבוע פרסמו חוברות תבדוק מה מציעים

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לדעתך רכב עם 60 אלף ק"מ במחיר נורמלי יכול להיות רכב טוב במידה והוא שמור? זה לא הרבה מידי ק"מ?

כמובן שלא אקנה, אם המחיר מאוד יקר. זה לא עיינין של חיים ומוות

יש לך מושג על מבצע לאנשי חבר?

ואם אתה יודע מתי מגיע הדגם החדש?

60 אלף אומנם לא סוף העולם אבל ממה שנשמע התקציב שלך מאפשר רכב חדש יותר אז למה לא?

60 זה לא הרבה אבל זה גם לא מאוד נמוך.

אין מבצע לאנשי חבר כי הדגם הזה הפסיק להיות משווק בארץ, לא ניתן לקנות אותו בכלל דרך היבואן רק ביד 2, אני מאמין כשגם שהוא כן שווק לא היה מבצע חבר עליו מעבר ל 70 אלף הרגיל, הוא גם ככה תומחר בצורה אטרקטיבית למדי וקשה לי להאמין שקרסו היו יורדים מתחת ל 70 גם במבצעי חבר אם היו כאלה על הדגם הידני טורבו.

לדעתי עד סוף השנה הדגם החדש כבר אמור להיות פה, יכול להיות עוד חודש ויכול להיות עוד שלושה אבל צריך להגיע, זה רכב שקרסו לא יתעכבו ביבוא שלו כי גם בארץ הקליאו רכב מצליח למדי, בטח בסטנדרטים ״צרפתיים״. מה שכן אין הבטחה שהגרסה הידנית תגיע, אי אפשר לדעת ומה שבכלל בטוח זה שלפחות בשנה שנתיים הראשונות התמחור יהיה גבוה יותר בצורה משמעותית (זה היה ככה גם עם הקליאו הנוכחית, לא ישר היא נמכרה ב 70), בטח בגרסה המאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1600 מנוע לא מומלץ.

למה לא

פרסמו בהחלט, אני זוכר שראיתי גם את הדגם מופיע במסגרת המפרט הטכני של הרכב שנמכר בארץ, זמן התאוצה מ-0 ל-100 היה 10 שניות אם אני זוכר.

כן אתה צודק

יריד חבר זה השבוע פרסמו חוברות תבדוק מה מציעים

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

איפה זה נמצא? אני חדש בכל החבר

60 אלף אומנם לא סוף העולם אבל ממה שנשמע התקציב שלך מאפשר רכב חדש יותר אז למה לא?

60 זה לא הרבה אבל זה גם לא מאוד נמוך.

אין מבצע לאנשי חבר כי הדגם הזה הפסיק להיות משווק בארץ, לא ניתן לקנות אותו בכלל דרך היבואן רק ביד 2, אני מאמין כשגם שהוא כן שווק לא היה מבצע חבר עליו מעבר ל 70 אלף הרגיל, הוא גם ככה תומחר בצורה אטרקטיבית למדי וקשה לי להאמין שקרסו היו יורדים מתחת ל 70 גם במבצעי חבר אם היו כאלה על הדגם הידני טורבו.

לדעתי עד סוף השנה הדגם החדש כבר אמור להיות פה, יכול להיות עוד חודש ויכול להיות עוד שלושה אבל צריך להגיע, זה רכב שקרסו לא יתעכבו ביבוא שלו כי גם בארץ הקליאו רכב מצליח למדי, בטח בסטנדרטים ״צרפתיים״. מה שכן אין הבטחה שהגרסה הידנית תגיע, אי אפשר לדעת ומה שבכלל בטוח זה שלפחות בשנה שנתיים הראשונות התמחור יהיה גבוה יותר בצורה משמעותית (זה היה ככה גם עם הקליאו הנוכחית, לא ישר היא נמכרה ב 70), בטח בגרסה המאובזרת.

כן אני לא אתפשר, עדיף לחכות עוד.. אתה אומר שאי אפשר לקנות את החדש לדעתך זה לטובתי או רעתי? מבחינת השוק, אנשים ירצו לקנות את ההכי חדש?

וזה בטח אמור להוריד את המחיר של הדור הרביעי הנוכחי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתצא החדשה ואתה עצמך מכוון לדור הרביעי אז זה יכול להיות רק לטובתך אבל יש כל מני פרמטרים שישפיעו על כך.

אם למשל הדור החמישי שיגיע לפה לא יבוא עם גרסה ידנית אלא רק אוטומט יקר יותר אז זה לא אמור להשפיע משמעותית על מחיר הדגם הידני שאתה מחפש.

גם אם תגיע גרסה ידנית אבל שתתומחר כחדשה במחיר גבוה יחסית (נגיד 85 אלף) אז שוב, כנראה שהשפעה רבה לא תהיה על הדור הנוכחי כי הפער יהיה גבוה מספיק כדי שלא יהיה שיקול שווה בין שתי הגרסאות.

אם תיאורתית תגיע גרסה ידנית שמאובזרת לא רע ב 70 אלף למשל, אז זה כן יעבוד מאוד לטובתך ואנשים שמוכרים דור 4 ידניות במצב יחסית חדש ושמור יצטרכו לרדת עוד במחיר כי אם למשל מישהו ימכור קליאו מ 2019 עם נתונים מצויינים ב 60 אלף, עדיין כל בר דעת יאמר לעצמו שעדיף להוסיף עוד 10 ולקנות ידנית מהדור החדש מהיבואן, במקרה הזה הוא יהיה חייב לחתוך עוד 5 אלף לפחות כדי לשמור על פער אטרקטיבי.

אבל, לטעמי התסריט האחרון שתיארתי (קליאו דור הבא ידנית שתתומחר ב 70) הוא די מופרך, בטח בשלב הזה שהיא חדשה, לכן בגדול אני לא צופה שינוי מהותי בשוק היד 2 של הקליאו הידנית הנוכחית אחרי שיצא הדור החדש.

מה שכן אלו רק הערכות וספקולציות ואף אחד לא נביא, מה שבטוח זה שבתור קונה דור חדש שמגיע זה בטח לא דבר רע עבורך, לא בטוח שיהיו לזה השפעות חיוביות משמעותיות אבל להזיק זה בטוח לא יזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתצא החדשה ואתה עצמך מכוון לדור הרביעי אז זה יכול להיות רק לטובתך אבל יש כל מני פרמטרים שישפיעו על כך.

אם למשל הדור החמישי שיגיע לפה לא יבוא עם גרסה ידנית אלא רק אוטומט יקר יותר אז זה לא אמור להשפיע משמעותית על מחיר הדגם הידני שאתה מחפש.

גם אם תגיע גרסה ידנית אבל שתתומחר כחדשה במחיר גבוה יחסית (נגיד 85 אלף) אז שוב, כנראה שהשפעה רבה לא תהיה על הדור הנוכחי כי הפער יהיה גבוה מספיק כדי שלא יהיה שיקול שווה בין שתי הגרסאות.

אם תיאורתית תגיע גרסה ידנית שמאובזרת לא רע ב 70 אלף למשל, אז זה כן יעבוד מאוד לטובתך ואנשים שמוכרים דור 4 ידניות במצב יחסית חדש ושמור יצטרכו לרדת עוד במחיר כי אם למשל מישהו ימכור קליאו מ 2019 עם נתונים מצויינים ב 60 אלף, עדיין כל בר דעת יאמר לעצמו שעדיף להוסיף עוד 10 ולקנות ידנית מהדור החדש מהיבואן, במקרה הזה הוא יהיה חייב לחתוך עוד 5 אלף לפחות כדי לשמור על פער אטרקטיבי.

אבל, לטעמי התסריט האחרון שתיארתי (קליאו דור הבא ידנית שתתומחר ב 70) הוא די מופרך, בטח בשלב הזה שהיא חדשה, לכן בגדול אני לא צופה שינוי מהותי בשוק היד 2 של הקליאו הידנית הנוכחית אחרי שיצא הדור החדש.

מה שכן אלו רק הערכות וספקולציות ואף אחד לא נביא, מה שבטוח זה שבתור קונה דור חדש שמגיע זה בטח לא דבר רע עבורך, לא בטוח שיהיו לזה השפעות חיוביות משמעותיות אבל להזיק זה בטוח לא יזיק.

תודה רבה לך על התשובה המפורטת וברורה, אני אחכה עוד מקווה שיעלו כבר איזה רכב עם נתונים נורמלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פירוט הדגמים שביקשת , מדובר רק על רכב ידני .

Access הכי פחות מאובזר מנוע 1200 סמק בלי טורבו.

Active אותו מנוע וגיר עם יותר אבזור , מולטימדיה חישוקים קלים וכו .

טורבו דיזל הגיע דגם אחד ואני לא זוכר איך הוא בהשוואה לאבזור של דגם active אבל בהכרח עם יותר כח ויותר חסכוני בדלק.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פירוט הדגמים שביקשת , מדובר רק על רכב ידני .

Access הכי פחות מאובזר מנוע 1200 סמק בלי טורבו.

Active אותו מנוע וגיר עם יותר אבזור , מולטימדיה חישוקים קלים וכו .

טורבו דיזל הגיע דגם אחד ואני לא זוכר איך הוא בהשוואה לאבזור של דגם active אבל בהכרח עם יותר כח ויותר חסכוני בדלק.

מה מבחינת זריזות הוא הכי מהיר וזריז הדיזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת ה 1.2 אטמוספרי יהיה הבדל גדול לטובת הדיזל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.6 טורבו זאת רק gti, הידנית 1.6 אוטמוספרית, לא היה פשוט למצוא, כרגע אין אפילו רכב אחד למכירה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.6 טורבו זאת רק gti, הידנית 1.6 אוטמוספרית, לא היה פשוט למצוא, כרגע אין אפילו רכב אחד למכירה.

הוא מדבר על הדיזל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...