Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל שמשות נעלם

Nba188188
שימו לב! השרשור הזה בן 1777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבדוק שפקק המילוי מפלסטיק/אחר סגור (נשמע מטופש אבל היו מקרים בהם הנהג לא סגר מכסה כמו שצריך/המכסה אבד בתחנת הדלק כשמילאו נוזל ולא סגרו את פקק) ואם הכל בסדר שם לבדוק אם אין סדק כלשהו במיכל-אם יש,לקנות מיכל אחר (לבדוק מחירים של חדש בחברה/חנות חלקי חילוף/ חלק זהה מפירוק)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן הרכב אצלך?

יכול להיות שהוא קטן בהשוואה לרכב הקודם שלך?

או שאתה פשוט משתמש בו יותר מהרגיל (אפילו מבלי לשים לב).

אם הייתה נזילה, אתה כנראה היית רואה או מריח אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים של אבדן מי שטיפה זה מיכל סדוק - האם הרכב חטף מכה לאחרונה? (האם עוד אדם נוהג\ת ברכב?)

המכסים של המיכלים האלה עם השנים פשוט נקרעים, לי היה מכסה כזה שהפלסטיק שלו התייבש לרמה שהוא נראה כאילו שהתפוררו לו חתיכות.

זה תלוי במיקום של מיכל הפלסטיק - בדרך כלל הם תפוסים על קליפס או על בורג או שניים וממש פשוט לשחרר אותם אבל בחלק מהרכבים יכולה להיות בעיה של גישה - יש רכבים שזה ממש לשחרר בורג או קליפס ולשלוף ויש רכבים שאתה צריך לפרק מגן רפש של גלגל או להסיר טמבון קידמי - תכלס לא מסובך לעשות אף אחד מהדברים האלה.

לא ממש הצלחתי למצוא ביוטיוב סרטון על ספורטאז 16 אבל אני יותר מבטוח שאם תיכנס לפורומים של קיה או פשוט תחפש ספרות שלהם תמצא - זה מסוג הפעולות שממש כיף לעשות אותן DIY.

עריכה - מצאתי ל2018 סרטון שמראה את מיקומו - אם אתה לא מצליח לראות איך הוא מעוגן למקום ואם יש גישה לפרק אותו - ממליץ באמת לחפש בפורומים של קיה ספורטאז' או לנסות להוריד ספרות טכנית - לא בטוח אם יש גישה ישירה או שאולי אפשר להסיר פנס ואז להגיע לשם או פשוט להסיר טמבון - אם אמצא אחזור לעדכן.

יכול להיות שהלינק הבא יעזור גם:

https://www.kiapartsnow.com/parts-list/2017-kia-sportage/windshield-washer.html

אני רואה שם בסה"כ שני ברגים או שזה בורג וקליפס - אם יש לך גישה אליהם מלמעלה או למטה - יכול להיות שמדובר במיכל מאוד פשוט לפירוק. בהצלחה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל הפירוק די קצר, אולי בדרך טמבון או גלגל, וזהו שולפים מלמטה.

תבדוק גם את הצינורות שמובילים מים למרות שלא הייתי חושד בהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

רכב ספורטג 16

נוזל שמשות נעלם ממש מהר וכנראה יש נזיל או משהו.

מישהו יודע היכן ניתן לתקן ומה העלות פחות או יותר?

סיכוי סביר שמנוע המתזים דולף .

זה קרה אצלי במסגרת אחריות ,קיה סיד 2017 דיזל (מונית) .

אני מאמין שזה אותו מנוע .

אל תמהר לפרק מיכל .

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...