Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות דרך נמוכים מסנוורים פורד אקספלורר 2018

davidco
שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין קשר לנורות אלא לפנסים. צורת פיזור האלומה שונה בין תקן אמריקאי לתקן אירופאי.

אבל, יתכן והמצב תקין בהקשר זה ובשילוב גם עם רכב גבוה, נוצר המצב שאתה מתאר תחת תנאי כביש מסויימים.

יש לבצע בדיקות כפי שכבר הוצע לענין זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיזור אלומה של רכב אמריקאי פחות מסנוור.

בכל מקרה זה ממש לא משנה אם זה תקן אירופאי או אמריקאי, הרכב לא אמור לסנוור רכבים ממול ויש לגשת למוסך לצורך בדיקה וכוון אורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח.

headlight-cutoff.pngIMG_204.jpg

נכון שבאירופאי יש זליגה מכוונת לימין, אבל ככזו היא לא אמורה לסנוור עוברי דרך בצד שמאל (בכביש ישר).

נראה באחת התמונות לעיל שהזווית של האלומה ברכב אמריקאי היא שטוחה יותר, וברכב גבוה, זה יכול להוסיף לאלמנט הסינוור.

אולי, ואיני יודע ומניח כי גם תלוי באופטיקה של הפנס הספציפי, יכולות להיות "נקודות חמות" שממוקמות מעט שונה ותורמות בתנאי דרך מסויימים לסינוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח! אלומה שטוחה פחות מסנוורת, במיוחד כאשר רכבים מגיעים ממול בעקומה ימינה.

לגובה הרכב אין משמעות כי אז הזווית השפלה של פנסים גבוהה יותר ופנס למעשה מכוון נמוך יותר.

בקיצור גם משאית שבאה ממול לא מסנוורת אותך, בכל אופן, לא אמורה לסנוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שאין לסנוור ובמקביל נבדק מול המוסך. האינפורמציה שאני מבקש פה היא על מנת לטפל ולא על מנת להמשיך לסנוור.

דרך אגב הסינוור לא לבאים ממול אלא למי שקדימה אליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שזו בעיה ב-SUV נוספים עם תאורת לד: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?664038-האם-יש-תקן-לפנסי-קסנון-או-לד-כשטויוטה-לנד-קרוזר-נוסעת-מאחוריי-אני-מסנוור-בקביעות

כמו"כ, שמעתי מנהג אוטובוס עם תאורת לד, שמאז שקיבל את האוטובוס עם תאורה זו, מסמנים לו רבות שמסנוור.

יתכן שגובה הרכב בשילוב תוואי כביש מסויים גורם לבעיה זו.

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי בעיה זהה עם סוזוקי גראנד ויטארה 2015 והתלוננתי יותר מפעם אחת במוסך הרשמי בעירי.

במוסך נאמר לי שהכיוון הוא אוטומטי ואם הרכב יעבור טסט אין מה לגעת בפנסים.

הרכב עבר טסט, אבל העניין המשיך להציק לי.

בסופו של דבר הפנסים כוונו על ידי חשמלאי הרכב ובא לציון (ולנהגים המסונוורים) גואל...

אז נסה חשמלאי רכב.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זאת בעיה שקיימת בהמון רכבים גבוהים, לא בטוח שזה קשור לכיוון פנסים.

יצא לכם פעם ליסוע לפני לנד קרוזר חדשה? ההרגשה היא שיש פרוג'קטור על איזה קטר מאחוריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...