Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן ישראל - מנועי 1.0 ו-1.5 ליטר לגולף וחבילת פרפורמנס ל-GTI

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדבר הכי מדהים - שיש עוד אנשים שקונים VW! למשל, שכן שלי, איש מבוגר, היה מאוד גאה בגולף החדשה שלו ואמר - זאת איכות גרמנית, לא סתם. :)

אפרופו כל החידושים של צ'מפיון - כנראה זרקו להם עודפים מאירופה לפני החלפת הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדבר הכי מדהים - שיש עוד אנשים שקונים VW! למשל, שכן שלי, איש מבוגר, היה מאוד גאה בגולף החדשה שלו ואמר - זאת איכות גרמנית, לא סתם. :)

אפרופו כל החידושים של צ'מפיון - כנראה זרקו להם עודפים מאירופה לפני החלפת הדגם.

צודק השכן שלך , איכות הגימור ההרכבה והחומרים בגולף עדיפה על כל המתחרות שלה .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי מדהים - שיש עוד אנשים שקונים VW!

כמו כל דבר בחיים. יש כאלה שמעדיפים פולקסווגן, יש כאלה שאוהבים טויוטה. יש כאלה שאוהבים באגט, יש כאלה שאוהבים לחם מקמח מלא [emoji6]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבי עור זה הכל חוץ מדיל ברייקר.

מסכים....

נהפוך הוא, ב GTI גרסא בלי עור היא דיל ברייקר לפחות בשבילי. החצאית הסקוטית מיצתה את עצמה כבר ב MK5.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אלקנטרה בגולף Highline 2010. לא היה לי עור ברכב אף פעם, אבל לפי מה ששמעתי, אכן, הייתי מעדיף אלקנטרה במקום, אבל אין אפשרות כזו.

אגב, דגם ה-GTI לא קיים כרגע באתר האינטרנט של היבואן.

tsi_2010.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה רק אני, אבל GTI פרפורמנס, עם לוח דיגיטלי מלא, דיפ' ברקסים ומושבי עור (אני מניח שגם לד וג'אנטים 18 או 19?) ב-225 נשמע לי דיל ממש טוב...לדעתי המפרט הזה היה מעבר ל-250 לפני כמה חודשים...אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנים הרכב שמור ונקי בטירוף, אתה פדנט יותר מאבא שלי :)

יש לי אלקנטרה בגולף Highline 2010. לא היה לי עור ברכב אף פעם, אבל לפי מה ששמעתי, אכן, הייתי מעדיף אלקנטרה במקום, אבל אין אפשרות כזו.

אגב, דגם ה-GTI לא קיים כרגע באתר האינטרנט של היבואן.

[ATTACH=CONFIG]513234[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה רק אני, אבל GTI פרפורמנס, עם לוח דיגיטלי מלא, דיפ' ברקסים ומושבי עור (אני מניח שגם לד וג'אנטים 18 או 19?) ב-225 נשמע לי דיל ממש טוב...לדעתי המפרט הזה היה מעבר ל-250 לפני כמה חודשים...אני מפספס משהו?

הגולף החדשה MK8 אמורה לצאת ב 2019,אז כנראה היצרן/יבואן מנצלים את זה כדי למכור את הדגם שיתיישן אוטוטו במחירי סוף עונה.

אני מקווה שהגרסה החדשה שתגיע ב 2019 תהיה גרסת הפריפורמנס ולא גרסה משונמכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל דבר בחיים. יש כאלה שמעדיפים פולקסווגן, יש כאלה שאוהבים טויוטה. יש כאלה שאוהבים באגט, יש כאלה שאוהבים לחם מקמח מלא [emoji6]

אבל תסכים איתי שאין כמו באגט טרי על הבוקר, אפילו מקמח מלא (דרך אגב - baguette במקור, אבל ארוך מדי :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ה-GTI לא נמצא עדיין בסוכנויות. יגיע (כנראה) רק במהלך ינואר 2019.

אלו המושבים אתם תגיע גרסת הפרפורמנס:

gti_seats.jpg

אלו החישוקים (דגם חדש):

gti_rims.jpg

לטעמי, למכורים, יותר מידי אזורים עם גישה קשה לצורך ניקוי. לפחות לפי התמונה.

בנוסף, הדגם יגיע כסטנדרט עם חלונות אחוריים כהים, ומצלמת רוורס מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אחלה דיל. (אם אכן זה מחיר ל5 דלתות FULLY LOADED) אם רק היו לי את הסכומים היה פותר הרבה התלבטויות לגבי מה הדבר הבא.

הרכב שלי לדוגמא (יש לי חשבונית רכישה) עלה 260 אלף ש"ח עם חבילת איבזור פרימיום (מושבי עור חשמליים עם חימום בכסאות ,קסנון,ג'נט 18) וללא חבילת ביצועים כזו או אחרת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...