Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים סינים

שרה טובול
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אחסוך לך את התגובות:

את לא רוצה לשים את עצמך ואת משפחתך על גומי סיני. אל תקני צמיגים סיניים. תוסיפי כמה שקלים ורכשי צמיגים איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק יחלקו עלי אם לא רובם אבל אני שמתי צמיגים סינים במבצע של אוטו דיפו ב600 ש"ח ואני לא רואה בעיה נכון הצמיגים זולים והכול אבל בנסיעה הם עושים את העבודה סיבובים ופניות אין עם זה בעיה הרכב נוסע יציב וטוב לא מרגיש הבדל או שינוי גם מבחינת צריכת דלק אין שום הבדל, יש לי עוד אוטו עם צמיגים סיניים בני שנתיים נראים טוב ולא יבשים והם סבבה לגמרי

במדינה שלנו במיוחד באזורי המרכז שיש המון פקקים אין כאן חווית נסיעה ואתה רוב הזמן עומד בפקקים לא רואה סיבה לרכוש צמיגים כפולים במחיר , והאקלים בארץ גם הורס את הצמיגים לא רואה שום סיבה להשקיע על צמיגים. אני חושב שהיום הצמיגים אפילו הסיניים כבר יותר איכותיים ממה שהיו פעם ואין סיבה להשקיע ברכב ממוצע ושגרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק יחלקו עלי אם לא רובם אבל אני שמתי צמיגים סינים במבצע של אוטו דיפו ב600 ש"ח ואני לא רואה בעיה נכון הצמיגים זולים והכול אבל בנסיעה הם עושים את העבודה סיבובים ופניות אין עם זה בעיה הרכב נוסע יציב וטוב לא מרגיש הבדל או שינוי גם מבחינת צריכת דלק אין שום הבדל, יש לי עוד אוטו עם צמיגים סיניים בני שנתיים נראים טוב ולא יבשים והם סבבה לגמרי

במדינה שלנו במיוחד באזורי המרכז שיש המון פקקים אין כאן חווית נסיעה ואתה רוב הזמן עומד בפקקים לא רואה סיבה לרכוש צמיגים כפולים במחיר , והאקלים בארץ גם הורס את הצמיגים לא רואה שום סיבה להשקיע על צמיגים. אני חושב שהיום הצמיגים אפילו הסיניים כבר יותר איכותיים ממה שהיו פעם ואין סיבה להשקיע ברכב ממוצע ושגרתי

אם אתה כל כך "חכם" ומוכן לסכן את החיים שלך ושל בני המשפחה שלך עבור תוספת של כ 50 שקלים לצמיג (200 ש"ח) עבור 3 שנים שממוצע צמיג מחזיק אז לא אתווכח איתך כלל.

זה שהם ניראים טוב ולא מתייבשים לא מעיד על יכולת אחיזת הכביש שלהם כלל, וכן הצמיגים הסינים ביבש עוצרים וההבדל מול הצמיגים האיכותיים הוא קטן אבל ברגש שרטוב (כמו היום למשל) ההבדלים עצומים ומי שרכבו מצויד בהם יכול להיות מעורב בתאונה לעומת אלה שהוסיפו את הסכום הפעוט.

אשים לך כאן כתבה (ואם אתה רוצה תתווכח איתם) ואז תחשוב כמה החיים שלך חשובים לך.

https://www.pakwheels.com/forums/t/report-budget-tyres-could-kill-but-at-least-they-re-quiet/223800

רק תסתכל בתמונה ותיראה את ההבדל - אתה יכול להחליט לבד

הפרש של כ 20 מטר מול צמיג "רגיל" מחברה טובה

Tires can kill.jpg

המשפט "זול הוא יקר" מאד מאד נכון לקטגוריה הזו, כאן לא מתפשרים כי זה החיים.

חג שמח לך ולכל בני משפחתך ועצה קטנה - לך תחליף מהר מאד את הצמיגים

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך "חכם" ומוכן לסכן את החיים שלך ושל בני המשפחה שלך עבור תוספת של כ 50 שקלים לצמיג (200 ש"ח) עבור 3 שנים שממוצע צמיג מחזיק אז לא אתווכח איתך כלל.

זה שהם ניראים טוב ולא מתייבשים לא מעיד על יכולת אחיזת הכביש שלהם כלל, וכן הצמיגים הסינים ביבש עוצרים וההבדל מול הצמיגים האיכותיים הוא קטן אבל ברגש שרטוב (כמו היום למשל) ההבדלים עצומים ומי שרכבו מצויד בהם יכול להיות מעורב בתאונה לעומת אלה שהוסיפו את הסכום הפעוט.

https://www.pakwheels.com/forums/t/report-budget-tyres-could-kill-but-at-least-they-re-quiet/223800

[ATTACH=CONFIG]502517[/ATTACH]

אני לא חושב שאתה לא צודק , אתה צודק צמיגים איכותיים יש להם משמעות אחרת מאשר צמיגים זולים

אבל שאני לוקח את כמות נסיעות שלי אישית והנסיעות שלי קורות בתוך עיר כמו תל אביב שהיא פקוקה ומידי פעם בינעירוני לא רואה להשקיע יותר מזה , הצמיגים עושים את העבודה והם ממש לא גרועים כמו שאתה מתאר לפחות ממה שאני מרגיש בנסיעה ובלימה וסיטואציה שאתה מביא זה במצבי קיצון וזה הרבה שאלה של ניסיון וקריאת הכביש מאשר הצמיגים שיעשו לך את העבודה אתה יכול להיות גם עם מישלין ולעשות תאונה כי אתה נהג לא טוב הצמיגים לא מה שיציל אותך, ורוב השנה יבש בישראל אז בטח שהחלקה וכאלה זה פחות קריטי ועוד הפעם הכול זה ניסיון של נהיגה וקריאת הכביש.

אם יש לפותח הדיון אפשרות לרכוש צמיגים ממותג שיקנה בכיף אבל אם הוא הציע צמיג סיני לא בהכרח מה שהוא הביא ספציפי אבל בגדול בכללית צמיג סיני זאת אומרת שהוא לא מחפש הוצאות גדולות ועדיין אני בדעה שהם יעשו את העבודה בסדר גמור שנה שנה וחצי אין עם זה בעיה. אפשר להחליף אחרי זה שוב פעם אבל עלה לו 600 שקל ולא 2000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות בתגובה אחת, השקעת טיפה חשיבה לפי שלחצת על פרסם תגובה?

בלימה היא לא מצב קיצון. בלימה היא סיטואציה שמתרחשת יום יום, שעה שעה, לעיתים (כי אתה נוסע בעיר) דקה דקה ושניה שניה, לכן אם אתה נוסע בעיר על אחת כמה וכמה אתה צריך צמיג שבולם טוב.

הצמיגים שלך לא עושים שום עבודה. בכלל אין לך מושג אם הם מתפקדים.

אני מקווה בשבילך שכשתצא עם הרכב לנסיעה קצרה בתוך העיר ביום גשום והנהג לפניך יבלום הרכב שלך יספיק לעצור.

לצורך העניין גם אם הצמיג הסיני שלך יעצור רק מטר אחד מאוחר מדי הרכב שלך יבלה עמוק בתוך הישבן של הרכב שמלפניך.

הנזק הכספי לרכב שלך הסתכם בכמה אלפי שקלים אם ישאר רכב ואני מקווה שלא יהיו נזקי גוף.

עכשיו דמיין את אותה סיטואציה רק עם הולך רגל שקפץ לכביש או עגלת תינוק שהחליטה לצאת לטיול...

כל זה בגלל שחסכת 200-400 שקל והחלטת לקנות צמיג זול, 200-400 שקל ב-3 שנים או 20-40 אגורות ביום.

תהנה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

מישו מכיר ושמע על צמיגי gremax ויכול לתת עליהם חוות דעת?

הרכב הוא מאזדה 6

אומר זאת כך :

קני פלאפון סיני חדש ולא יקר למשל שיאומי או HTC .

הפרש המחיר מול סמסונג או אייפון חדש ישאיר לך כסף לצמיגים איכותיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר זאת כך :

קני פלאפון סיני חדש ולא יקר למשל שיאומי או HTC .

הפרש המחיר מול סמסונג או אייפון חדש ישאיר לך כסף לצמיגים איכותיים

רק שhtc מעולם לא היה סיני.. טייוואן זה לא סין, למרות שהסינים אוהבים לחשוב כך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סינים טובים ויש גרועים.

NEREUS NS601 למשל עם אחלה דירוג שמשקף את המציאות, נמצאים על כמה וכמה על רכבים בציי שלי כשהם בני 2+ ונראים טוב וחדשים יחסית, אוחזים מעולה ברטוב ושקטים, כנראה שאלה יהיו הצמיגים הבאים שלי במחיר הנכון.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]502517[/ATTACH]

קראת את כל הניסוי או רק את השורה התחתונה?

בניסוי הזה בדקו בלימה חרום במהירות של 70MPH שזה 112 קמ"ש.

ה 20 מטר הבדל הם בכביש רטוב, בכביש יבש כמעט ואין הבדל.

בכלל הניסוי הזה בוצע בשנת 2010 ... האם אתה מאמין שמשהו משנת 2010 נשאר אותו דבר היום?

החברות הגרמניות כבר עברו לייצר בטורקיה ובסין על מנת להוריד עלויות.

והחברות הסיניות ? האם אתה לא מאמין שהם השתפרו ב 8 שנים ? כלכלת סין צומחת ב 7% לשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סינים טובים ויש גרועים.

NEREUS NS601 למשל עם אחלה דירוג שמשקף את המציאות, נמצאים על כמה וכמה על רכבים בציי שלי כשהם בני 2+ ונראים טוב וחדשים יחסית, אוחזים מעולה ברטוב ושקטים, כנראה שאלה יהיו הצמיגים הבאים שלי במחיר הנכון.

וואלה? אם אתה מכיר אותם שנתיים פלוס וממליץ לאחרים, אז למה אתה שואל אותנו איך הם?

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?650456-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99-NEREUS-SAILFISH-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9D&highlight=nereus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? אם אתה מכיר אותם שנתיים פלוס וממליץ לאחרים, אז למה אתה שואל אותנו איך הם?

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?650456-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99-NEREUS-SAILFISH-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9D&highlight=nereus

החלטתי לבדוק בעצמי אם הצמיג באמת מתייבש ומתפורר לפי הקישור שTOM-22 שלח, וגם מכיון שאף אחד לא ענה שיש לו ניסיון איתם.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עוד אפשר לכתוב את זה: לצמיגים סיניים אין אבא ואמא, אף אחד לא יכול לדעת מה הם שווים ואיך הם יתפקדו במצבי קיצון. גם הפרש של סנטימטר בודד במרחק הבלימה יכול להיות כל ההבדל בין תאונה לכמעט תאונה.

מי שרוכש צמיגים סיניים בגלל שזה מה שהפאנצ'רמעאכר המליץ או כי הוא הסתנוור מהמחיר וחש שהוא דפק את המערכת - שיבושם לו ומקווה שהוא לא יגלה שהצמיגים האלה עלו לו בהרבה כסף או דם, שלו או של הסובבים אותו.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...